O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Woda

glebiazycia.wordpress.com

;D

      

Nawet słowa żyją

Nie da się określić na jakiej to zasadzie działa, ale zamrożone cząstki wody mówią same za siebie: różne słowa i wyrażenia posiadają różną energię, która odzwierciedla to, co reprezentują dane słowa. Pozytywne słowa tworzą piękne, równomierne kształty, negatywne – brzydkie byle co. Dajmy na to obrazek u góry: wydaje się, że przedstawia coś delikatnego, subtelnego i dosyć ulotnego. Coś, co nie jest czymś stałym i zwartym, tylko posiada niesprecyzowany kształt. Woda ta obrazuję duszę. Z kolei woda przedstawiona na dole nie może przedstawiać czegoś pozytywnego. Nie ma równomiernej struktury, tworzy coś co mi przypomina kupkę kości, i można w tym zobaczyć głowę świni z profilu (w środku okręgu, ta kulka po prawej) ;D Woda ta ma zakodowane słowo “Hitler”.

Możliwe, że nie chodzi tu o same słowa, lecz o intonację z jaką je się wymawia. Taką teorię wysunął mój tata. Każdy człowiek ma uprzedzenia, i jeżeli np. mówi “Hitler”, a ma do tego nazwiska negatywne nastawienie, z racji historii, to.

Rozszerzone horyzonty, magia ponad wszystko... - Onet.pl Blog

Męska i żeńska, czyli bóg i bogini. Ja wolę podział ze Wschodu, gdzie energią męską jest Yang, a żeńską Yin. Nie lubię jednak Wschodniego podziału na Ogień, Wodę, Ziemię, Metal i Drewno, gdzie te dwa ostatnie są dla mnie sztuczne i niezrozumiałe. A gdzie najważniejsze, moje powietrze?
W tym poście chcę wam opowiedzieć trochę o połączeniu żywiołu Wody i Powietrza. Jak te oba żywioły połączyć? Zadawałam sobie rok temu to pytanie. No bo, Powietrze i Ogień uzupełniają się doskonale, Ogień i Ziemię (do Ziemii należy drewno i rośliny) jest oczywiste, Woda i Ogień to przeciwieństwa i jego połączenie też da się łatwo wyjaśnić. Ale na czym polega twór Wody i Powietrza?
Powiem najpierw trochę o Powietrzu.
Powietrze
Każdy żywioł jest niezbędny do życia, ale powietrze i woda jest konieczne. Ale o powietrzu... Niektórzy nazywają ten żywioł wiatrem, ale wiatr to twór powietrza, nie daje życia lecz wieje. Powietrze jest rzecz jasna tym czym oddychamy, to on sprawia jasność umysłu oraz lekkość myśli. Wpływa na.

Przyjmiesz wyzwanie na zdrowe odżywianie ?

Zaleceniami, podobnie jak racjonalne odżywianie sprzyja zachowaniu zdrowia i dobrej kondycji fizycznej.

• Istnieją różnice osobnicze w zawartości ustrojowej płynów. U kobiet jest ona mniejsza niż u mężczyzn o tej samej masie ciała. Jest również mniejsza u osób otyłych. U kobiet ilość wody jest nieco mniejsza niż u mężczyzn, ponieważ ciało kobiety zawiera więcej tkanki tłuszczowej.

• Ciało w momencie narodzin składa się w 75% z wody, a wraz z wiekiem ten procent się zmniejsza. Ciało dorosłego człowieka składa się w 60% z wody.

• Woda występuje we wszystkich organach człowieka w bardzo zróżnicowanych proporcjach. Najwięcej jest jej we krwi – 83%, w nerkach – 82,7% oraz w sercu i płucach – po 79%. Woda to również podstawowy budulec mózgu (74,5%). Nawet takie narządy jak kości zawierają wodę,która stanowi 22% ich masy. Najmniej wody w naszym organizmie zawiera tkanka tłuszczowa – tylko 10%.

• Organizm ludzki traci wodę przez skórę (600 ml/dobę), płuca (400 ml/dobę), drogą pokarmową z kałem (100ml/dobę) oraz przez nerki (500 ml/dobę).

• Brak wody w.

Blog bleich160

Klin :D
° na śniadanie rosół z ryżem i 2 tabletki polopiryny poezja
° jedynie słuszny lodowaty BROK SAMBOR EXPORT:)
° soki z duza zawartoscia witaminy c
° Sok spod ogórkow
° Po prostu KACUŚ
° TYMBARK JABŁKOWO- MIĘTOWY lub WINO JABŁKOWO - MIĘTOWE :]
° soczek pomaranczowy:P
° cola soki i hot dogi... w roznej kolejnosci
° MLEKO :D pić mleko :D pić tłuste mleko :D pić tłuste mleko 3,2% ;D
° Niestety zawsze umieram:(
° nigdy w życiu kaca nie miałam...
° woda
° 0,5l 5% r-ru glukozy we wlewie dożylnym + "klinik" z samego rana =Kurewska Abrakadabra Czachy znika
° w jednej szklance kac kiler, w drugiej rozpuscic witaminy musujace, wypic pierwsza zapijajac druga
° kolejna popijawa
° Mlekoooo ;)
° Piwo lub mleko ;)
° nie miewam kaca : )
° jak wiadomo na kaca najlepsza jest praca :D:D:P hehe a tak poważnie to cały czas nad tym myślę :]
° nie dopuszczać!
° Piwo, piwo i jeszcze raz piwo. W przypadku braku piwa - spacer po piwo i piwo.
°.

Popijam dzień gorzko-słodkim snem...

Nieokiełznanym szałem przerażenia. Gapiłam się to na ręce, to na chmury, to prosto w słońce… Jakoś tak mocno grzało, prosto w twarz, raziło w oczy, które zaczęły widzieć coraz mniej… Wszystko stawało się coraz bledsze, jaskrawość słońca zaczęła palić moją skórę jak sól… ale…

…ale wtedy poczułam pod stopami wilgoć. Jakbym stała na mokrej trawie. Później, jakby moje stopy były w kałuży… Woda przypłynęła skądś, zaczęła się podnosić, sięgać do kostek, łydek, kolan. A ja nie mogłam się poruszyć, nie mogłam uciekać… Musiałam stać i patrzeć, jak idealnie przezroczysta woda zwiększa swój poziom i zmywa ze mnie krew. Krew rozpływała się na boki pod postacią takiej jasnej mgiełki, powoli, jakby miała całą wieczność na to, by ode mnie się oddalić.

Stałam z rękami do góry i milczałam. W ogóle było.

Magiczna Oaza

Ktorych mamy tutaj pod dostatkiem, niestety

Zakopanie okolo 150 m – czesc instalacji – zajela nam pelne 3 dni. Ziemia jest tak wyschnieta, ze konieczna by byla koparka, nistety nie ma tutaj mozliwosci wjazdu

Magiczna Oaza Marii Bucardi

Magiczna Oaza Marii Bucardi

Wiele ludzi na swiecie nie zdaje sobie sprawy z tego jakim skarbem jest woda. Zasoby wody pitnej stale sie kurcza. Warto o tym pamietac, gdy korzystamy z prysznica czy myjemy auto. Sa regiony, ktore maja problemy z woda do picia!!! Tutaj w okolicy Magicznej Oazy sa takze problemy z woda. Od wiosny do jesieni sa przydzialy wody, tylko 2-3 h w ciagu tygodnia.

Warto zuzywac malo wody, gdyz wowczas przyroda ma szanse przetrwac. Jesli jest male zapotrzebowanie na wode, to wiecej jej zostaje w rzekach i strumieniach. Jesli jest duze zapotrzebowanie to wszystkie strumienie staja sie ujeciami wody, wiekszosc wody wplywa do kanalow, jest mieszana z chlorem i.

metamorfoza - Onet.pl Blog

Najpierw z napojow gazowanych, potem ograniczylem slodzone, odrzucilem soki (niby zdrowe a sama chemia i cukier), az w koncu udalo mi sie polubic i teraz bez problemu pije jej spore ilosci (z tym tez nie warto przesadzac!!!).
Lubie wode Zywiec nie smakuje mi za to Naleczowianka - ale to trzeba sobie juz wg uznania...

-> sklad wody i jej dzialanie <-
Nie kupujcie tez byle czego i najtanszych wod po 89gr

skoro sama woda zajmuje jakieś 60% całkowitej masy naszego ciała! Więcw momencie, gdy chudniemy, zamiast tłuszczu, w dużej mierze tracimygłównie ją, toteż złudnie wydaje nam się, że spalamy tłuszcz.

Nie powinno się zatem kupować tych z zawartością sodu i chlorku,ponieważ zestawienie tych składników prowadzi do wytrącenia się soli, która w konsekwencji wiąże spore ilości wody worganizmie, co odbija się na naszej sylwetce!
weczi (11:48)

Woda utleniona

Blog Życie to czy bajka?

Byłam do tej pory :-)
A to za sprawą intensywnego rozjaśniacza do włosów. Pierwsze rozjaśnianie skończyło się kolorem żółtka :-) No ale taka jest kolej rzeczy. Tym razem włoski powinny być już super jaśniutkie. Mam tylko nadzieję że farba utleni mi tylko włosy, a nie mózg he he.

Komentarzy: 8 Jeszcze mnie mdliło... ale fajnie było :-) 


W niedzielę byłam, jak na wzorową katoliczkę przystało na pielgrzymce kobiet do Piekar Śląskich. I ten czas też miło wspominam. Msza koncelebrowana przez biskupa, spacer do źródełka z wodą święconą, nieszpory, na których udało mi się być tuż przed ołtarzem:-) W międzyczasie wędrówka po straganach... Swoją drogą kiedyś na tego typu kramach były balony,  zabawki, słodycze jakaś tam biżuteria... A teraz można tam.

"Czerń przykryła ziemię,nawet silny podmuch wiatru niezdołał przywrócić koloru..."-Opowiadanie o Panik - Onet.pl Blog

Odezwała się.Nie pojmowała tego co on chciał pokazać przez to wszystko Linkowi.-Linke?-Zaczęła.-Co on Ode mnie chciał.
-Ech..-Linke nie chciał wcale o tym rozmawiać,ale pytała ,a wiedzieć powinna.-Wyzwał Cię od puszczalskich-Dodał.
Pati chowająca wodę utlenioną spojrzała na brata.
-No tak-Linke pokwitował jeszcze raz swoją wypowiedź.Wyraz twarzy jego miłości(Jakaż ja starowiejska xD) i siostry zmienił się z pogodnych jakie to miały zwykle,na wyrazisty i zdenerwowany.
-i pęknie ,że mu.Niestety Linke to usłyszał. Uśmiechnął się i jeszcze raz ją pocałował.
- To co z twoją głową? - zapytał jeszcze raz dla pewności
- I jak tu cię można zdradzić? No ja nie rozumiem tego człowieka... Mówię juz chyba setny raz: przemyje się wodą utleniona i będzie dobrze! To tylko małe rozcięcie! - powiedziała stanowczo, po czym oboje skierowali się w stronę domu. Pati i Agnes zerwały się szybko z krzaków, w których podglądały "parkę" i pobiegły pędem do domu, tak żeby zdążyć przed nimi. W.

Woda dla słoni

SuPeR BlOgAsEk

Znalazłaś się tutaj przypadkiem, jesteś dzieckiem Magii. Magia w naszym świecie odgrywa bardzo ważną rolę-dzięki niej robimy wszystko. Czarownik Dźwięda wyczarował ten krzew, specjalnie dlatego żebyś się tu znalazła. Teraz nasz czarownik jest w Wielkiej Odchłani. Ty droga Rozalko jesteś jedyną osobą, która nam może pomóc. Zaufaj nam! Nic Ci się nie stanie! Za co!
-Rozalko! Przyjedź kiedyś do Magicznej Groty!- zawołała Wanilka z tłumu.
-Jeśli będę miała okazję, to na pewno przyjadę!
Czarownik Dźwięda rozpuścił sopelki w wodzie i powiedział:
-Proszę, wypij to, a wtedy znów będziesz w swoim domu.
-Dziękuję! Jeszcze na koniec chciałabym wszystkich pożegnać. Do zobaczenia!
Rozalka.Zebry.            b) Wyszły z pod ziemi.
Za poprawną odpowiedź 3 pierwsze osoby dostają 5 komów!!!
2. Wymień 2 gatunki słoni.
Za poprawną odpowiedź 2 pierwsze osóbki dostają 10 kom!!!

W następnej notce będą wyniki!!!! (oczywiście odpowiedzi zgłaszajcie w komach!)
Wszystkie.

Bloomer-Muska::Z magią przez życie

winx-i-ja
Jeśli mam być szczera nie myślałam, że rekord wynoszący 8006 komów kiedyś zostanie pobity. Wiecie? To chyba najmilszy prezent na drugą rocznicę bloga ;) Wiecie komy nie są dla mnie najważniejsze, ale miło widzieć ich tyle nawet, jeśli są to tzw „seriale”. Widzę, że dla mnie poświęcacie nawet swój czas. Nie umiem wyrazić tego słowami, ale.Zawzięcie o prawa zwierząt. Rozumiem, ze zabija się świnie czy krowy dla jedzenia. Jest to coś potrzebnego. Jestem jednak przeciwna zabijaniu dla futer (czy też innych części ciała jak np. słoni dla kłów) Sztuczne futra są równie ładne, co te prawdziwe, a można kilka zwierząt oszczędzić… Mówiąc już o ochronie i schodząc na nieco poważniejsze tematy mam własną.Mnie czytanie ;p) Jeśli nie zaczniemy już dziś dbać o naszą planetę to za ok. 150 lat zabraknie tlenu, za 200 lat klimat Polski będzie jak w strefie równikowej, a za 450 lat poziom wody podniesie się o tyle, żeby zatopić wszystkie wyspy i wszystkie wybrzeża świata...

O lol… zrobiło się poważnie ;) Może aby nieco „rozluźnić”.

wampiry - Onet.pl Blog

Przestrzeń by atakować ludzi albo w magiczny sposób krzywdzić środowisko, w którym żyje. Kiedy owa osoba umrze staje się wampirem, który był wówczas równie dużym zagrożeniem dla środowiska. Ale jeśli komuś będzie przeznaczone stać się, kresnikiem staje się on obrońcą środowiska. Za życia jego dusza opuszcza ciało pod zwierzęcym przykryciem i walczy z.

 

Loogaro - Zachodnie Indie

Wyglądają jak stare kobiety i podróżują nocą w formie kul świetlnych.

 

Maha Sohom - Cejlon

Żarłoczne stworzenie, czające się na rozdrożach. Żywi się krwią napotkanych słoni.

 

mK'a-'gro-ma -.


W skład "zabójczego zestawu" wchodzą:

- drewniane kołki

- lusterka

- pistolet na srebrne kule

- zdobiony krzyż

- Pismo Święte

- woda święcona

- świeczki