O czym chcesz poczytać na blogach?

Wochenende

*** k!piarstwo© ***

Czy...

jest cos takiego jak racja...???
Czym jest racja...?
I kiedy...???
I jaki ma sens, skoro i tak kazdy i
W S Z Y S T K O
widzi po swojemu???

nie ma mnie...
chyba nie ma mnie juz
bo i po co...
jak podoba sie muzyka???
mnie nastraja do szlochu...
chyba skasuje...
albo nie...

by 2003-07-05 18:06:58 skomentuj (4)


sen

o dlugim snie
i by po przebudzeniu okazalo sie, ze to tylko sen...
tylko sen..
tak...

by 2003-07-05 18:09:10 skomentuj (0)
Wygrzebane wlasnie z archiwum...

Oto notka z pazdziernika:
"Wochenende
zaczelo sie pozegnaniem salatki...wyslalam...

niech spoczywa w (s)pokoju..."

by kipilandia | 2002-10-26 14:10:08 | skomentuj! (29)
--------------------------------------------------------------------------------
Komentarze prosze czytac od dolu...(???)

Kipi |
2002-10-27 19:12:35 | 62.246.25.9 Zahoduje sobie .., tylko szkoda, bo ta tak ladnie szczekala... i pipi(ala)...;))toffi |
2002-10-27 15:31:55 | 213.76.100.50 alesz .... przecież nie będziemy robić burdelu u siebie, tak?

dobra rada ciotki-klotki: zachoduj sobie drugom salatkie. w ogole nie widze problemu.


Kipi |
2002-10-27 13:37:53.

{bedenormalny} blog...


Moje zauroczenie chyba wygasło. Wiem, wiem, powinienem napisać "miłość", ale przecież to było zwyczajne zauroczenie. Nadal się cieszę, że do mnie przyjedzie. A przyjeżdża za około 3-4 tygodnie. Nie wiem natomiast, czy to uczucie i tym razem wróci. Sądząc po mojej ostatniej reakcji, podczas pobytu w Meksyku, jest to bardzo możliwe. Jeżeli tak się nie stanie, to trzeba będzie trochę poudawać. Potem stąd wyjedzie i problem z głowy.

Po napisaniu powyższego akapitu zawiesiłem się na kilka minut. Kim jestem?

Tagi: miłość, zauroczenie

skomentuj (1)


Wochenende in Berlin 2011-06-27 13:47:21

...czyli weekend w Berlinie. Z tą samą parą gejów, z którymi byłem we wrześniu w Barcelonie. Tak, to wtedy kompletnie mi odbijało i pociąłem się pierwszy raz. Po tamtym wyjeździe nie utrzymywałem z nimi przez pół roku kontaktu. J i G stali się dla mnie kompletnie obojętni, a nawet odrobinę gorzej. Dałem im do zrozumienia, że nie jestem ich kolejnym "przyjacielem". Ale potem kontakt się odnowił: kilka imprez, na których świetnie się bawiłem. I tak jesteśmy razem w Berlinie. I tym razem był ich przyjaciel R, który mnie chyba nie lubi, oraz przyjaciółka Agata,.

alty.blog

skomentuj (3)

... 2008-08-22 19:54:41

Pakowanie i spadanie... pakowanie i spadanie...

gorzej mi

skomentuj (2)

no bo tak jakos 2008-08-23 21:07:05

Jako, ze sie przeprowadzilam (dzisiaj, temu tez padla jestem i nie czuje nog ani rak - co za kretynizm swoja droga to powiedzenie, przyznacie sami, jak nie czuje, jak czuje i to kazdy miesien z osobna, w koncu z drugiego na trzecie, ohne lift), do mieszkania w ktorym sa wlasnie malowane sciany (znaczy teraz nie sa bo jest wochenende, a w wochenendzie jest odpoczywa, nie maluje, ale rozpitolone jest wszystko, poobklejane, a podlogi poprzykrywane folia), a we wtorek bedzie wymieniany parkiet (o tak, dobrze czytacie parkiet, czyli podloga, czyli nic na niej stac nie moze, a ja sie przeprowadzilam - wot technika i duzy balkon) to jestem chwilowo jakby bezdomna. No bo stare mieszkanie puste, nie liczac srodkow czystosci i wiadra sztuk raz /z mopem/ zostawionych na sprzatanie, co sie bedzie odbywalo w poniedzialek najprawdopodobniej.
Wiec mieszkam sobie z boyfriendem. I fajnie, gdyby nie fakt, ze ww caly tydzien znajduje sie zupelnie gdzie indziej (a konkretnie to jezdzi czolgiem i strzela z karabinu, co go zreszta dzisiaj przywiozl ze soba, lovely,.

wspomnienia-suki.blog.pl

Strona główna Nie mam niemieckich znaków :-)
Ich werde diese Notize auf deutsch schreiben, man muss doch die sprachliche Fahigkeiten uben :-)... ich habe sehr viel schon vergessen... :/ Woruber werde ich schreiben? Ich soll eigentlich "uber wen" sagen:-). Uber IHN naturlich, ich habe so grosse Sehnsucht nach ihm. Ich bin auch so sehr eifersuchtig. Sie spricht mit ihm taglich, und ich? tja... Ich habe so grosse Hoffnung, dass wir uns am Wochenende sehen werden. Ich will mich an ihn schmiegen, und vielleicht ihn kussen :P...o mein Gott, so viele Fehler...aber doch "die Ubung macht Meister" wie man sagt :-))
wspomnienia-suki 2005-08-02 01:29:52
skomentuj (0)
Jedna Ci wystarczy...
W ostatnim czasie dzielnie /no może nie do końca/ przełykałam to, że wszyscy dookoła mnie olewają, że jestem nikomu nie potrzeba. Jednak z jego strony to boli jeszcze bardziej. Po co Ci my dwie, starczy przecież jedna...
wspomnienia-suki 2005-08-04 13:08:31
skomentuj (0)
Notka pisana pod wpływem emocji...
Dzisiejszy dzień chciałabym jak najszybciej wymazać z pamięci, chyba jeden z gorszych.