O czym chcesz poczytać na blogach?

Wnętrze

Wnętrze miasta - Wrocław

czwartek, 13 października 2011
Wnętrze miasta / Wrocław / 052

14:06, kubakorus
Link Dodaj komentarz »
Wnętrze miasta / Wrocław / 05113:21, kubakorus
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 27 kwietnia 2010
Wnętrze miasta / Wrocław / 050

15:33, kubakorus
Link Dodaj komentarz »
środa, 10 lutego 2010
Wnętrze miasta / Wrocław / 049

usta milcz± - serce krzyczy.

Poddam się, to moja zasada" . I jak wam się podoba? :D Dzięks wszytskim za tak duuużo komentarzy :P Okey to ja spadam !!!
Pozdro od "optymistki" ! # ! @ ^komentarze [28]

Nobody's home - nikogo w domu >> sobota, 14 października 2006 22:48:04
Nie mogłam Ci powiedzieć dlaczego ona wybrała tę drogę
Ona wybierała ją każdego dnia
Nie mogłam jej pomóc
I patrzyłam jak popełnia znowu te same błędy
Co jest nie tak, co jest nie tak...?
Za dużo, za dużo problemów.
Nie wiem gdzie ona jest, gdzie ona jest

Ona chce iść do domu
Ale nikogo nie ma w domu
Gdzie leży zranione wnętrze
Nie ma dokąd pójść, nie ma dokąd pójść by osuszyć oczy z łez
Zranione wnętrze

Otwórz swoje oczy i spójrz na zewnątrz
Znajdź powód dla czego
Zostałaś odrzucona
I teraz nie możesz znaleźć tego co za sobą zostawiłaś
Bądź silna, bądź silna teraz
Za dużo problemów, za dużo problemów
Nie wiem gdzie ona jest, gdzie ona jest..

Ona chce iść do domu
Ale nikogo nie ma w domu
Gdzie leży zranione wnętrze
Nie ma dokąd pójść, nie ma dokąd pójść by osuszyć oczy z łez
Zranione wnętrze

Jej uczucia ona ukrywa
Jej snów nie.

dzikisex.mblog.pl - mBlog

Był chłodny, ale przyjemny w dotyku. — Wsuń go do środka — powiedział Jacek i niemal równocześnie usłyszał odgłos nagłej ekstazy. — Achhh… — westchnęła Kaśka, kiedy końcówka wibratora weszła do jej pochwy. Chłód metalu przeszył całe jej ciało. — Jak dobrze… — Chcę usłyszeć jak doprowadzasz się na szczyt — głos Jacka przybrał inną barwę. Stał się jeszcze bardziej zdecydowany. — Dobrze — odparła Kaśka bez namysłu. Zaczęła od wolnych posunięć. Z każdą chwilą wykonywała coraz szybsze ruchy, a wibrator za każdym razem wchodził w nią coraz głębiej, penetrując jej wnętrze, wibrując i uporczywie doprowadzając do nieuchronnego orgazmu. Ciche westchnięcia przeszły w głośne jęki i ostre przekleństwa. Było jej dobrze. O kurwa, jak jej było dobrze!... Ten pieprzony metalowy kutas rżnął ją jak nigdy, a lekkie drgania które wywoływał, przenikały i docierały do każdej części jej ciała!... Chciała jeszcze, tak, kurwa, tak, jeszcze!… Chciała czuć go jak najdłużej!... Tak, kurwa, właśnie tak!... — Aaa!... — krzyknęła do słuchawki w momencie, gdy Jacek doszedł i, nie kontrolując się, z zamkniętymi oczami wytrysnął przed siebie dużą ilością spermy. Nagły skurcz spowodował, że cipka Kaśki.

Wystrój i urządzanie mieszkania

Komplet wypoczynkowy produkuje jedność i siedząc , a ponadto pijąc kawę posiada się wrażenie, jakby to było w towarzystwie tych drzew w porze już popołudniowej. Czerwone krzesło w towarzystwie czerwonego fotela powoduje, że od tych mebli bije ciepły klimat.

Okno zagospodarowane zostało na parapecie i ustawione są drobiazgi, które wzmagają dobrą aurę w zypełnym salonie. Koło dużego obrazy jest na ścianie zawieszona ozdobna rama w kolorze czarnym. Ta ozdoba nadaje charakter pomieszczeniu. Salon sprzyja spotkaniom towarzyskim i rodzinnym. Jest bardzo przestrzenny, a to dzięki trójwymiarowej fototapecie. Głęboka czerwień podkreśla indywidualność tego salonu.

Tagi: kolory, wnętrze a kolory, wpływ kolorów na wnętrze

Sfera Marzeń - Onet.pl Blog

Szczelnie, czuła jak wypelnił jej kobiecość do oporu. Wtedy zaczęła pomalu poruszać biodrami w gorę i w dół. Chłopak zaczął pieścić dłońmi jej jędrne piersi a ona falowała nad nim jak żaglówka na falach. W tym tańcu, pełnym emocji i uniesień, odnalezli zwiazek ich ciał i serc. Byli najwspanialszą jednością, jaką mogą tworzyć mężczyzna i kobieta. Julia unosila swe ciało coraz szybciej czując narastające w niej podniecenie. Adam, który to wyczuł złapał jej biodra i unosił, by po chwili mogly opaść. Ich twarze pokryte kropelkami potu, oblane rumieńcem czerwieni wyrażały ,najwiekszą z możliwych, rozkosz. Wspinali sie na jej szczyt aż w końcu wnętrze dziewczyny zaczęlo doznawać nagłych skurczy a chłopak wystrzelił całą zawartością swoich soków. Rozlały sie w jej ciele gorace, tak że doznanie orgazmu wywołalo krzyk w jej ustach. Trwała tak jeszcze w tym uniesieniu, rozpalona, spocona i drżaca. W końcu opadla na łóżko obok Adama, a on przytulił ją i pocałował w głowę. Leżeli tak w milczeniu rozmyślając o tym, że ich znajomość na pewno nie skończy się nastepnego dnia.

 

  

Wystrój Wnętrz

Na całkowitą jakość naszego życia. Wygląd i efektywność naszego mieszkania wpływa na nasz umysł i samopoczucie. Nie ludzie jednakże uprzytamniamy sobie, że wpływa także na postrzeganie nas samych przez siebie, na nasz wewnętrzny wizerunek. Każdy z nas posiada jakąś wizję indywidualnej chłopcy i dziewczęta i usiłuje ją kształtować mniej lub bardziej świadomie. Na tę wizję składają się takie elementy jak praca którą opracowujemy, nasze kontakty z znajomymi i z rodziną, nasze pasje, oraz dodatkowo wiele innych czynników, na przykład. metodę w jaki się ubieramy. Pomiędzy tych elementów kształtujących nasz wizerunek najbardziej istotnym jest nasz lokal, wnętrze w którym przebywamy. Jest on fizycznym centrum naszego osobistego świata. Wygląd, a przede wszystkim atmosfera panująca w naszym lokalu mieszkalnego, ma ogromny wpływ na nasz nastrój, charakter, a dosłownie osobowość. Możemy używać wnętrza jako narzędzia wspierającego nasz wewnętrzny rozwój, pomagającego wzmacniać cechy charakteru, nad którymi pracujemy. Adekwatnie aranżując przestrzeń, w której przebywają nasze dzieci, możemy pomóc im łatwiej się uczyć, rozwijać nowe zainteresowania, poznawać świat.
Schematy wnętrz produkujemy dla mieszkańców
Projekty wnętrz tworzymy dla mieszkańców, dlatego jeśli pracujemy z projektantem,.

zara

O sobie i swojej zawodowej sytuacji jako o porażce
eh...naprawdę czas wyjść do ludzi, przestać się bać odpowiedzialności i przede wszystkim rozerwać się i wyluzować
bo co tutaj dużo pisać, moje życie nie wygląda tak, jak chcę, żeby wyglądało
i któż to może zmienić jeśli nie ja?nikt:)
i w ogóle nie czerpię radości z dnia dzisiejszego, żyję jedynie tym, co powinnam i jak zrobić żeby wypaść dobrze w oczach innych
za bardzo zależy mi na ocenie innych ludzi
eh...dość tej autoanalizy
16:12, zara77 , wnętrze na zewnątrz
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 22 stycznia 2009
I walked the city late at night
Just everyone here, do the same
I wanna live the things I see
'cause every face, replace my name

Across the street, take a right
Pick up the pace, pass a fight
Did I grow up? Did you stay home?
I'm not inmune, I love this tune

I wanna love more, I just wanna love more
I wanna love more, I just wanna love more
I wanna love more, I.