O czym chcesz poczytać na blogach?

Wnętrza

arch.blox.pl - blog do oglądania i linkowania - dla zainteresownych architekturą, wnętrzami, meblami, oświetleniem, ogrodami - dla szukających inspiracji

Www.2modern
Www.pininfarinaextra.com
Www.royalbotania.com
WZORNICTWO PRZEMYSŁOWE, GRAFIKA
2plus3d
FRANCUSKI DESIGN
Icograda – International Council of Graphic Design Associations
ICSID – International Council of Societies of Industrial Design
Www.designboom.com/eng
Www.designbyrose.co.uk
Www.hiddenart.co.uk
Www.ourshowhome.com
Www.smlpond.com
Www.thorstenvanelten.com
Z KRAKOWA
Krakoff.info
KRAKOWSKIE INWESTYCJE
LOKAL BEZ PAPIEROSA- MAPA
PSYCHOTERAPIA I ROZWÓJ (KRAKÓW)
ZABYTKOWO.BLOX.PL
Tagi
  • wnętrza
  • drewno
  • biel
  • meble

Blog piotrek7721

Moich ust. Po chwili całowała moje policzki, językiem lizała brodę i szyję. Nasze wargi ponownie spotkały się.
Wsunęła swoje ręce pod moją koszulkę. Masowała i delikatnie drapała moje plecy. Zdjęła mi koszulkę, zaczęła całować moje ramiona i tors.
Delikatnie zagryzała moje brodawki i jednocześnie masowała je od góry językiem.
Wsunąłem swoje ręce pod jej luźną sukienkę i mocno masowałem jej tyłeczek. Jednak to nie wystarczyło. Z ciągnąłem jej skąpe majteczki i jedną ręką ugniatałem jej pośladki a drugą delikatnie masowałem jej wzgórek łonowy i cipkę, natomiast palcami usiłowałem dostać się do jej gorącego wnętrza.
Monika stanęła w lekkim rozkroku ułatwiając mi dostęp do swojej szparki, która zrobiła się już całkiem wilgotna i gorąca. Sama w tym czasie rozpięła mi spodnie, wsunęła rękę w moje spodenki i delikatnie masowała mojego gotowego na więcej rozkoszy członka.
Po chwili wyciągnęła swoją rękę z moich spodni i popchnęła mnie lekko do tyłu.
Spojrzałem na nią i zapytałem - Co jest?
- Nic - odpowiedziała - Chcę żebyś oparł się o samochód - dodała.
Posłusznie wykonałem jej słowa.
Podeszła do mnie i zsunęła ze mnie resztę ubrania. Po czym odsunęła się ode mnie o krok i odwróciła do mnie.

Wystrój Wnętrz

Kraju , a ponadto upodobań osób mieszkających w danej społeczności?
Wystrój wnętrz jest bardzo enigmatyczny

– pierwsza definicja, która mi przychodzi do głowy – to piękno aranżacji wnętrza. O ile natomiast zwrócimy na nie uwagę, prędko zauważymy, że ma możliwość być ono trwałym elementem dekorowania wnętrza. Odpowiednio wyważone, eleganckie meble będą prawdziwą ozdobą mieszkania, domu, apartamentu. Wystrój wnętrz to zatem całokształt imażu wnętrza, a nie tylko dekoracje. Na wystór wpływa kilka czynników, od udanej aranżacji zaczynając po stosowny wyselekcjonowanie mebli i oświetlenia.

W różnych państwach jest inna myśl wnętrza. Tak najkrócej można żeby określić miszekańców Europy. Różnice kulturowe między różnymi społecznościami znajdują znaczne odbicie w architekturze wnętrz. Także modernizacja i projekty wyglądają całkiem inaczej zależnie od regionu tz malujemy ściany innymi kolorami farb, kupujemy inne meble, lampy. Natomiast wystrój wnętrza mówi wiele o właścicielu wnętrz. Tak jak o indywidualnym guście danej mężczyźni i kobiety. Wystrój wnętrz jest ważny, pomaga w życiu rodzinnym, tworząc subtelną atmosferę czułości i piękna.

Przyjrzyjmy się jak wystrój wnętrz rozkłada się w Europie:

Francuskie meble są wyważone, subtelne, i bardzo.

Meble kuchenne Vena

Co nie zawsze jest łatwe do aranżacji.

Argumentów przemawiających za zamkniętą kuchnią jest sporo. Kuchnia taka nie wymaga aż takiej dbałości o porządek jak otwarta. Nikogo nie będą raziły niezmyte naczynia ani bałagan często towarzyszący podczas przyrządzania posiłków. Ważną zaletą jest nierozprzestrzenianie się zapachów i oparów na pozostałe pomieszczenia. Doskonale wiemy jak trudne są do usunięcia tłuste opary osiadające na meblach. W zamkniętych kuchniach domownikom nie przeszkadzają hałasy, których przecież nie brakuje przy przyrządzaniu posiłków.

Podstawowym minusem osobnej kuchni jest mniejsza przestronność. Wnętrza, a szczególnie te małe mogą przytłaczać ciasnotą. Są mniej ustawne, często trudno wygospodarować w nich kącik na stół. Ograniczeni ścianami nie możemy sobie podkraść troszeczkę powierzchni z salonu. Osoba przygotowująca posiłki może się czuć trochę osamotniona. Zmuszona jest zająć się gotowaniem podczas, gdy reszta bawi się w salonie.

Gustowny minimalizm

Salony zintegrowane z kuchnią dużo lepiej się prezentują, gdy urządzone są w minimalistycznym stylu. To salon powinien być dopasowany do wystroju kuchni, a nie na odwrót. Względy praktyczne wpływają na to, że kuchnia z reguły pozbawiona jest ozdób. Źle prezentowałaby.

Interesujące wnętrza, blog o wnętrzach - Onet.pl Blog

Wnętrze to oddaje uczucie przestrzeni, co jest bardzo ważnym aspektem - pomieszczenie nie przygniata ani brakiem miejsca ani zbyt dużą liczbą mebli, elementów dekoracyjnych oraz pozostałych elementów.
Na uwagę zasługują duże okna, które sprawiają, iż pomieszczenie jest bardzo jasne, a ja to lubię, więc w to mi graj. Duża kanapa sprzyda się w przypadku większej liczby gości, a po rozłożeniu musi się na niej całkiem wygodnie spać.
Futurystyczna lampa oraz krzesła do, prawdopodobnie, stołu kuchennego nie gryzą się z wyglądem pomieszczenia.
Nie podoba mi się kolor ściany za kanapą - moim zdaniem warto zamiast tego odcienia żółci, spróbować coś beżowego bądź kremowego, ewentualnie koloru wchodzącego w brąz lub kolor szary.
wnętrza (19:37)
Skomentuj

17 sierpnia 2010
Ciekawa aranżacja salonu
Zdjęcie opisywanego wnętrza (wykonanie firma Artefice deco&design):
  

misty

Bronię. Wdycham powietrze - jest orzeźwiające, dotykam zapraszającej dłoni - jest silna i ciepła. Otacza mnie miłość i troska - zaczynają wypełniać mój świat tworząc miękką powłokę. Otwieram się na nie bardzo powoli. Boję się poczuć bezpiecznie.

Es jest cierpliwym nauczycielem. Ma dla mnie wszystko, o czym marzyłam przez lata, a teraz boję się przyjąć. Jest też pokornym uczniem. Chciałabym umieć tak kochać.
Przestać się bać.
Otworzyć serce...

18:31, blue.mist , Prosto z wnętrza
Link Dodaj komentarz »
piątek, 15 sierpnia 2008
Lustro

Z restauracji wychodzi, bo nie może już wytrzymać. Ma dość. On znowu krzyczy, uderza ręką w stół. Podskakują szklanki, talerze, oparte o nie widelce. Podskakuje Ona i siedzący najbliżej klienci. On wciąż mówi podniesionym tonem. Nóż z łoskotem opada na talerz. Ona patrzy na Jego gniew, Jego łzy. Cały lokal patrzy na Nią. Jest spokojna, nie czuje złości ani strachu. Po prostu wie, że do niczego dziś nie dojdą. Wtaje i.

Inspiracje mebli dla Twojego wnętrza

Stylowych mebli. Wysokie miękkie poduszki na krzesłach zdradzają wygodę i komfort siedzenia. W takim wnętrzu można bawić się całą noc. Udekorowane stoły czekają już na biesiadników. Plisowane obrusy ukryją nerwowe podrygi nóg pod stołem. Obicia mebli zawierają wzory florystyczne, ułożone idealnie i powtarzające się symetrycznie.

Jasne ściany stanowią tło dla mebli i całego wyposażenia kącika do wypoczynku w małym wnętrzu. Mały stoliczek na telefon stoi ściszony w rogu pokoju. Obok niego małe biureczko z wykrzywionymi nóżkami, do którego dostawione jest krzesło. Możemy je wykorzystać do napisania listu lub poświęcenia chwili na przejrzenie korespondencji. Szuflady pozwolą na przechowanie najważniejszych rzeczy w porządku. W rogu pomieszczenia czeka na nas wygodny fotel z wywiniętymi oparciami. Zaprasza wygodą i ekskluzywnym stylem. Duże miękkie siedzisko zwiastuje chwile przyjemności i relaksu. Widok z okna pozwoli cieszyć się pięknem otaczającej go przestrzeni. Obok fotela stolik na kawę. Aromatyczny napój przywróci siły witalne i zadowoli się miejscem najbliżej domownika. Ozdobna serweta nie pozwoli aby ciemna ciecz zalała piękny mebel.

Meble stylowe potrzebują uwagi i pięknych wnętrz. Aby się prezentować zgodnie z całością muszą wypełniać całość przestrzeni. Wtedy tchną ducha we wnętrza sprawiając, że czujemy się w nich dobrze.