O czym chcesz poczytać na blogach?

Włosy

Porady tylko dla dziewczyn - Onet.pl Blog

Woda z dodatkiem kilku kropel olejku rozanego, moczyc stopy przez 5 min. Do tak rozmoczonych stop nadaje sie peeling: 2 lyzki soli i filizanki oliwy z oliwek.

Aha, idzie lato, więc najlepsze rzeczy do wykorzystania na maseczki to niewątpliwie owoce! 
GirL
No comments
Domowe sposoby na piękne włosy
 Domowe sposoby na piękne włosy 
Twoje włosy są suche, zniszczone i pozbawione blasku? Używasz najlepszych szamponów, odżywek i nic nie działa? To zapraszam do czytania :)


Maseczka owocowa- nawilżająca, odżywcza i ułatwiająca układanie włosów; kwasy owocowe to najlepszy sprzymierzeniec blasku i ochrony naszej fryzury!
Pół banana, pół awokado, kawałek melona miksujemy wraz kilkoma łyżkami jogurtu naturalnego. Mieszankę rozprowadzamy na włosach i pozostawiamy na 15 minut. Dokładnie.

Włosowe problemy - Onet.pl Blog

- Sok z aloesu działa przeciwzapalnie i łagodząco na mieszki włosowe. 

- Witaminy ważne dla włosów - szczególnie z grupy B oraz witaminy A i C i niektóre minerały (selen, cynk).

Farmakoterapia:

Jeśli domowe sposoby zawodzą należy udać się do dermatologa. Lekarz zbada stan włosów i przepisze nam odpowiednie leczenie. Za skuteczna terapie uważa się taka po której choremu zaczynają odrastać włosy. 

Wewnętrzne leki:

- propecia – tabletka obniżająca poziom DHT. TYLKO dla mężczyzn. Wywołuje porost włosów, ale przerwanie leczenia powoduje ponowne łysienie.

- syntetyczny lek Finasteryd (także do leczenia chorób prostaty). Lek tylko dla mężczyzn .Pierwszych efektów należy się spodziewać dopiero po pół roku albo nawet po roku stosowania leku. Finasteryd może doprowadzać do przejściowych kłopotów z erekcją. Stosuje się 1.

Me muero de amor

Na niego zdziwiona. Po chwili otrząsnęła się i pobiegła za nim. Nie widziała go już, ale wiedziała, w którą stronę poszedł. Zatrzymała się na brzegu i podniosła pelerynę Asakury, okrywając się nią. Wcześniej zauważyła, że ubrał spodnie leżące na trawie, więc czułaby się głupio stojąc przed nim nago, skoro on byłby ubrany.
Biegła przed siebie, szukając wzrokiem jakiegokolwiek śladu szatyna. W końcu zobaczyła go, siedzącego na pniu z twarzą ukrytą w dłoniach. Jego ramiona drżały, jakby...płakał.
- Hao? - spytała niepewnie, podchodząc do niego. Przykucnęła obok i odsunęła mu włosy z twarzy. Rzeczywiście, Asakura płakał. - Czy chcesz mi powiedzieć, co się stało?
- Tak, Shi - westchnął niecierpliwie wycierając twarz. - Ale najpierw zadam ci pytanie. Dlaczego myślałaś, że mnie kochasz?
- Hao, nie wiem czy przez przypadek, czy z pełną świadomością, ale z twojej winy zginął mój ojciec. Ale...nawet ja nie rozumiem dlaczego, ale teraz nawet to potrafię ci wybaczyć. Tylko dlaczego tak nagle zmienił ci się nastrój, kiedy zaczęłam o tym myśleć? Przecież nawet jeśli cię kocham, to co z tego?
-Shi, nikt nie nauczył mnie kochać - wyszeptał, patrząc na nią smutno. -.

mój mały świat - bloog.pl

Me włosy w tą i z powrotem (to całkiem niezłe) x2
Targam me włosy w tą i z powrotem,
Targam me włosy w tą i z powrotem (zwyczajnie targam),
Targam me włosy w tą i z powrotem,
Targam me włosy w tą i z powrotem,

Panie, jeśli mnie czujecie,
Zróbcie to, zróbcie to, zatargajcie swoimi włosami,
Nie ważne, czy są długie, czy krótkie,
Zróbcie to, zróbcie to, zatargajcie swoimi włosami,

Panie, jeśli mnie czujecie,
Zróbcie to, zróbcie to, zatargajcie swoimi włosami,
Nie ważne, czy są długie, czy krótkie,
Zróbcie to, zróbcie to, zatargajcie swoimi włosami,
(swoimi włosami), (swoimi włosami).

Targam me włosy w tą i z powrotem,
Targam me włosy w tą i z.

Modnefryzury08′s Weblog

Istnieje wiele miejsc, możesz dostać tych korzystnych tłuszczów, takich jak olej lniany, olej pierwiosnka, olej z łososia. Te tłuszcze pomocne tłuszczów poprawy ogólnej struktury włosów i pracy, aby zapobiec kruche, suche włosy.

Be Gentle na włosy

Jeśli utrata włosów, należy unikać leczenia go w przybliżeniu. Ponad szczotkowanie włosów, szczególnie gdy jest mokro jest źródłem szkody włosy i złamania. Nie należy stosować grzywny zębami grzebienia, który ma snag i zgrać na włosy. Nie stosować ciepła do suchego, suche powietrze tak, że nie jest w Twoim włosów suchych i sprawiają, że kruchy i słaby. Nie Ręcznik suche włosy. Po prostu niech Twoje włosy suche.