O czym chcesz poczytać na blogach?

Własny serwer

SheoWorld

Delavor permalink

Jedna wielka bzdura. Plugin MyBB zacząłem pisać zanim jeszcze doszedłem do Geniusa, mieliśmy wtedy plany z Szybkim by zrobić własny serwer. Po dojściu do G-RP skrypt pisałem z myślą o tym serwerze. Nikt mi w tym nie pomagał a bazowałem jedynie na wiedzy zdobytej w innych pluginach ściągniętych z mybb.com Gdyż po prostu nie ma dokumentacji i wiele rzeczy było nie jasnych (funkcje.

etmix

Tak i u nas zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Klan H$ rozpadł się po kłótni między członkami. Grający bez cheatów gracze nie mogli już znieść drugiej gorszej połowy i postanowili odejść w tym ja. Wraz z Shermanem założyliśmy mix team, zakupiliśmy własny serwer i tak powstał LP. Skład uzupełnili: Henio, Haven, Swiatlo i Stanio. Po kilki tygodniach wspólnej gry na mircu poznałem gracze o ksywie morderca. Wspólnie postanowiliśmy połączyć drużyny i utworzyć społeczność ET. Obecnie mamy 4 serwery i 15.

Sprzedawca Internetowy

Blog został przeniesiony!

Chcąc publikować na blogu nie tylko teksty, ale również dźwięk zostałem zmuszony do przeniesienia mojego blogu z serwera WordPress.com na mój własny serwer. Od dawna planowałem już to zrobić. Z tygodnia na tydzień zadanie to było jednak przekładane.

Dotąd nie było to aż tak bardzo konieczne. Rozpoczynając publikowanie można z powodzeniem robić to na serwerze WordPress.com. Bez większego problemu można później przenieść wszystkie artykuły wraz z ilustracjami, kategoriami (tematami) i komentarzami. Jedyne ograniczenie to wielkość pliku z danymi. W praktyce polecam zrobić to maksymalnie w ciągu roku. Choć.

mój blog xD

Sie do mnie nieodzywa a on nic!A w dodatku dziś w kolejce na obiad stał za mną a koło nas pilnowała pani Kolber a on do niej startuje "niewie pani co mozna doradzić na złamane serce? Bo Asia sie we mnie zakochała"
Myślałam ze wybuchne smiechem! Powiedziałam jej na ucho prawde a ona zaczeła sie śmiać :D

I to bu było na tyle jeśli chodzi o śmieszny tydzień! A tak to musiałam kuc na fizyke bo musze kartkówke napisać już jedną pisałam teraz 2 :|:|

Kończe komentujcie aha i usuwam nagrody z serwera wiec ostatnia szansa by je zapisac.Nie są jeszcze usunięte.

PAPAPAPAPAAPAPAPAPPAPAPAPAPAPAPAPAPAPA
2005-05-13 17:17:17 skomentuj (16)

---*---*--->>*<<---*---*---
coraz bliżej wakacji...
Witam po małej przerwie :) Dawno niepisałam a powody sama niewiem, napwno brak czasu no i niemiałam tez o czym pisać.
Dowiedziałam sie że jade w czerwcu na kolonie nawet się ucieszyłam zaczełam wszystko planowac a tu zaskok! okazało sie że ktos wszystko pomieszał i jade w.

With me, with you, in my world...


Obiecany dla wszystkich dyplom:
Wygrany musi się ze mną skontaktować, ponieważ musi powiedzieć mi czy chce szablon jakiś ;) proszę wgrać na własny serwer, w innym przypadku (jesli się go nie posiada) proszę mnie poinformować. Tylko dyplom dla wszystkich będzie na moim serwerze. Pozdrawiam.
...asu he no namida... 2005-07-01 20:59:38
skomentuj (5)