O czym chcesz poczytać na blogach?

Wkrętarki

Akuku.

18:59, bojesiebuki
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 26 października 2009

http://www.kmf.org.pl/images2/dragon_ball/golden_oozaru.jpg

no przecież tylko najwięksiejsza kanalia tego świata mogła rozkminić, że jestem podobna do tego czegoś. argh.

oj no remontuje i remontuje, końca nie widać, efekty za to wyśmienite :D jestem dumna z siebie. jakby kto chciał usług Czochera to umiem z góry na dół, od sufitu aż po podłoge. Szpachla, szlifowanie, panele, malowanie, każdego rodzaju mebel złoże, wkrętarki, wiertarki, młotki nie są mi obce :D ha ! czocher kozak, tak tak, pszszsze państwa ! flizować nie umiem, na hydraulice i elektryce się nie znam więc za to się nie tykam, jeszcze mi życie miłe xD

co jeszcze ? blond szykuje od dwóch miesięcy, funduszy niestety brakowało. ALEEE ! 1-go list forsa będzie to i nowy kolor będzie. a co ! ^^

tęskni mi się. a na dodatek powiem, że mnie za Tobą tęskni się bardziej niż Tobie za mną :D B.<3

ciesze się, że Kasialdo powoli wraca do życia albo przynajmniej wydaje mi się, że tak jest. Uwielbiam Cie i nigdy nie przestane ! choć przyznam, że ostatnimi czasy chętnie bym Cię trzasnęła ;p i wybacz mi mój wczorajszy wybuch, przerosło mnie to.

wątpliwość istnienia - Onet.pl Blog


 Lipiec
 Czerwiec
 Maj
 Kwiecień
 Marzec
2008
 Październik
 Wrzesień
 Czerwiec
 Maj
 Kwiecień
 Marzec
 Luty
 Styczeń
2007
 Grudzień
 Październik
 Wrzesień
 Sierpień
 Lipiec
 Czerwiec
 Maj
 Kwiecień
 Styczeń
2006
 Grudzień
 Listopad
 Październik
 Wrzesień
 Sierpień
 Lipiec
 Czerwiec
 Maj
 Kwiecień
 Marzec
 Luty
 Styczeń
2005
 Grudzień
 Listopad
 Październik


24 kwietnia 2008
Brak tytułu
znam cały Jego świat. od ogrodu, przez dworzec i wszystkie możliwe zakamarki. znam jego prześcieradło, skrzynkę z narzędziami. wiem w której szufladzie są sztućce, gdzie rzuca klucze. wiem w którym kącie mogą leżeć skarpetki. wiem co pije, o czym marzy. wiem co robi, gdy rozmawiamy przez telefon. odróżniam wiertarkę od wkrętarki po dźwięku. znam Jego Mamę, wiem, że lubi śpiewać. znam Tatę, rodzeństwo,.

Kasia w kawałkach - Onet.pl Blog


Bo... coś tam znaczy, co nie?
  
Katarynka
Możesz być pierwszy!

28 lutego 2008
Echo miasta
      
Katarynka
Możesz być pierwszy!

24 lutego 2008
Polacy na wyspach PRACUJĄ
" Wczoraj w pracy gość kazał mi powiercić dziury na lampy. Okazało się, że źle. Potem poprawiałem i znowu źle, no to powiedział "idź, sam to zrobię". Kazał mi przynieść rurkę 25mm, baterie do wiertarki i przewody, a ja przyniosłem rurę 30mm, baterie do wkrętarki, a o przewodach zapomniałem..." ****
teatr-halibut blog

Piersiach (kurczaka) i obejrzeniu Mam Talent! (przez zafascynowanego Wróża). Oczywiście Wróż był liderem projektu, podtrzymywał pylon. Z całej operacji uzyskaliśmy doskonały element scenograficzny, a Czołbarze zostały nawet kawałki drewna do przerżnięcia w samotności.

Malowanie płotka przypadło Bajaderom. Niestety nie wiemy kto wykonał większość pracy, ale można przypuszczać, że Wróż się spóźnił 30 minut, a Bajadera nie miała sił.

Ostatni etap, czyli montaż szczebelków to heroiczny wyczyn Wróża, który okazał się udarowym wirtuozem wkrętarki. Niestety po zakończeniu operacji okazało się, że nie był przy tym wirtuozem pomiarów. Matematyczne wyliczenia Wróbla i precyzyjny sznurek Czołbary na pewno lepiej by się sprawdziły.

Ale nic to, płotek był gotowy, więc mogliśmy wyruszyć do Działdowa niczym wojska Jagiełły pod Grunwald...

teatr-halibut 2009-09-28 20:25:12
skomentuj (0)
Działdowo Tournee - dzień pierwszy

Postacie: