O czym chcesz poczytać na blogach?

Wkrętarka

amarantus.blog

I się okaże, że musimy ją użyć za 3 m-ce to możemy bez obaw to zrobić będzie ona zawsze do naszej dyspozycji.
I jesze jedna sprawa to super dwie przystawki kątowa i taka z przesunietą osią, ale to poisuje producent.

Co pisze o niej producent: czwarta generacja najczęściej kupowanego na świece elektronarzędzia prezentuje nową szatę wzorniczą

Rozszerzony system wkręcania Ixo z adapterem do wkręcania przy krawędzi
Nowa wkrętarka Ixo firmy Bosch prezentuje elegancką szatę wzorniczą. Oprócz odświeżonego wyglądu to małe poręczne narzędzie do wielu prac związanych z wkręcaniem posiada także szereg innych praktycznych funkcji, np. specjalny system wkręcania tuż przy krawędzi mebli. Nowy adapter z przesuniętym w bok uchwytem końcówki wkręcającej umożliwia użytkownikowi bezproblemowe wkręcanie lub wykręcanie wkrętów osadzonych tuż przy krawędzi, np. we wnętrzu mebli kuchennych lub w szafach stojących tuż przy ścianie. Adapter do wkręcania przy krawędzi jest równie łatwy w obsłudze i wymianie jak znany już adapter kątowy czy adapter.

Domowy blog - Onet.pl Blog

Z mechanizmem kołyskowym. To, ile zapłacimy za fotel biurowy zależy głównie od standardu danego mebla, tak więc ceny znacznie się wahają, mniej więcej w przedziale od 100 do 2000zł. Wybór foteli biurowych mamy na daną chwilę ogromny-tak samo w tradycyjnych sklepach, jak i internetowych.
On
skomentuj
Jeśli właśnie montujemy podwieszany sufit w naszym pokoju to na pewno przyda nam się wkrętarka. Nie ma się, co oszukiwać, że tyle wkrętów wkręcimy za pomocą śrubokręta. Ręce nam będą mdleć po kilku skręceniach. Potrzebna jest dobra wkrętarka z mocnym akumulatorkiem, która wytrzyma długą pracę. Jeśli nie mamy odpowiedniej wkrętarki to będziemy się mocno męczyć.
Niby wkrętaki powinny pomóc, ale nie do końca. Tutaj trzeba użyć siły, a im dalej idziemy tym mamy jej mniej. W pewnym momencie człowiek ma serdecznie dość wszystkiego i wtedy jest wielki problem, bo okazuje się, że to dopiero kilka płyt, a gdzie tu do końca? Kupując wkrętarki trzeba zwracać na wielkość akumulatorka to bardzo ważne. Najlepiej żeby wkrętarki miały po dwa akumulatorki wtedy nasza praca będzie szła.

madzo blog

Szafeczki. Za młotek posłuzył mi klucz francuski (proszę nie pytac skąd posiadam takie ustrojstwo), za wkrętarkę komplet śrubokrętów prosto z pewnego marketu budowlanego a fachowca znalazłam we własnej osobie:) Pytanie co z tego wyszło...hehhehehe
Otóż 1 szafeczka na płyty CD/DvD skręciłam w 5 min. Trudne to nie było, chociaż zostało mi kilka niezidentyfikowanych śrubek i czegoś czego nawet nie umiem nazwac ale szafeczka jak stoi tak stoi i nic jej nie dolega:)
Szafeczka nr 2. Tutaj sprawa była już trochę bardziej skomplikowana ale zasada generalnie ta sama. Jeden rzut oka na instrukcję plus doświadczenie z szafeczką nr 1 i biorę się do roboty. Oczywiście wymagania jak wcześniej (młotek, wkrętarka i fachowiec). Hmmm schody pojawiły się w momencie jak wkręt vh1 zaczął wystawac trochę poza deseczkę, myślę no nic przykręci sie i bedzie ok. Po złożeniu i wkręceniu wszystkiego co potrzeba wkręt vh1 wystaje dalej... Kurna CO JEST GRANE z reklamacją przecież nie pójdę. Drugi rzut oka na instrukcję...
Q... w tej szafeczce było 2 rodzaje wkrętów vh1 i vh2 z różnicą 3mm!!! niby nic ale kurna wystaje!!!
Podobno prowizorka jest najtrwalsza wiec tak już zostanie. Jakby co, w razie odwiedzin czy coś to udajcie że nie widzicie:P
madzo 2012-02-06 18:39:20
skomentuj (1)


19-02

Miałam dzisiaj okazję...
.

odlewniarekonstrukcje.blogOtwornice do metalu i wentylacja 2012-03-16 13:37:44

Czołem
I raz jeszcze moja wkrętarka i świeżo kupiony komplet otwornic do metalu i drzewa umilił mi żywot, i mam pretekst żeby w przyszłości kupić coś do warsztatu. Ale od początku.
Każdy z nas lubi sobie wyjść na świeże powietrze, nie znam człowieka, który by lubił mieszkać w zapleśniałym pomieszczeniu, pełnym pleśni i smrodu. Wszak w okresie zimowym, znaczna część polskich mieszkań zaczyna takie pomieszczenia przypominać. Sami tego nie wyczuwamy, bo człowiek przyzwyczaja się do własnych zapachów, ale ktoś z boku od razu poczuje nieświeże powietrze. Dzieje się tak, gdyż w Polsce zaczęto zamieniać stare nieszczelne okna drewniane, na kapitalnie szczelne okna plastykowe. I tu taka tycia uwaga, nasze stare bloki lub mieszkania nie były konstruowane z efektywnie działającym układem wentylacji, ponieważ nieszczelne okna nam.