O czym chcesz poczytać na blogach?

Wkładki ortopedyczne

ilizarow - Onet.pl Blog

Do wydłużania obu nóg popycha fakt, że są zbyt niskie.

 

Pozwolę sobie przypomnieć, że wśród licznych zastosowań aparatu Ilizarowa pojawia się leczenie niektórych typów karłowatości.  A nie, za przeproszeniem, leczenie kompleksów.

 

Zwracam się do Was, którzy omijając inne dostępne możliwości: wkładki ortopedyczne, buty na podwyższeniu, wybieracie te najbardziej radykalne rozwiązanie: aparat Ilizarowa.

Nie myślcie tak od razu, że wkładki ortopedyczne nie załatwią sprawy, bo to tylko 2 cm.

A czy wiecie, że jednorazowo nie da się wydłużyć więcej, niż 6 cm?

I wcale nie jest powiedziane,.

Siatkówka męska - Onet.pl Blog

Do kliniki w Barcelonie na dokładne badania, które miały wykryć przyczynę skurczów mięśni. Sam zawodnik opowiada, że obwód lewej łydki jest o dwa centymetry mniejszy niż prawej. - To prawdopodobnie jest przyczyną moich kłopotów - dodaje Wlazły.

Zawodnikowi Skry zalecono specjalne ćwiczenia, dietę, a przede wszystkim opracowano wkładki ortopedyczne. - Sporządzono odlew moich stóp, a w piątek mam dostać trzy komplety wkładek - mówi. Ale to nie wszystko, bo za dwa miesiące siatkarz ma polecieć do Hiszpanii na kolejne badania.

  

Mania =) (16:28)

...my car doesn't stop!

Przyjedzie. Cholera, w mojej głowie znowu pełno tatuaży i o jeden więcej. Bo tatuaże jak obłoki po wybuchach bomb zdobią twoje ciało. I chcę, żeby odholował pijaną mnie do autobusu. Picie w samotności przy barze to zło, więc mu na to nie pozwolę.:)

Bezprzecznie jestem głupia. Głupia jak but, a nawet pół buta bez sznurowadła i wkładki ortopedycznej. Jestem płaska jak naleśnik, pusta jak opakowanie po serku waniliowym danio.

No i co z tego?


komentarze [1]


all hope is gone. >> czwartek, 18 września 2008 01:08:50

Co to ma być? Gówno za oknem, sto.

Gniazdo Bis
Gallina scripsit 2010-07-04 14:16:11 skomentuj (20)


Nie wyrobiłam planu

Wyszłam dziś z domu z bardzo ambitnymi planami. Miałam zapłacić czynsz, zapisać się do dwóch lekarzy, kupić wkładki ortopedyczne, odzienie robocze na osobisty cyc i jakieś może letnie blużczyny, bo mam niedobór oraz niedosyt w tej materii. Nogi po dupę uchodziłam i zrealizowałam jedynie czynsz, co nie jest wielkim osiągnięciem, bo mogłam to równie dobrze zrobić przez internet, a resztę dnia przeleżeć martwym bykiem. A może nawet z nudów umyć okno.