O czym chcesz poczytać na blogach?

Wizzair

Ziup odlatuje...

Czasie zmiana osobowości w butelkę wisniowego piwa.

Belgia juz tuż tuż, a tu nagle Norwegia nas zapragnęła, ale lecieć do Oslo przez Brukselę, jakoś nam sie nie chce.a po drugie norweskie piwo jest łokropne.

z nieznanych, nieświadomych powodów, jako relaksacza uzywam ostanio cnn, a dokładniej reklam, które tam lecą. jedna z moich ulubionych jest własnie o lataniu. jakimiś tureckim (chyba) liniami lotniczymi, w którycz czlowiek robi "feeling like a star". przez cały 'film' występuje Kevin Costner, a na końcu się okazuje,że to jakiś zwykły facet, ktory po prostu sie poczul jak K.C.
ciekawe czy lot w Wizzair'ze może zaowocować poczuciem bycia Romanem Stopą (taka gwiazda polskiej afrykanistyki).

jak na mnie przystało, przeżywam właśnie zawirowania licencjackie, których nie da się streścić na piśmie, więc dla zainteresowanych sprawozdanie ustne jest przewidziane (popcorn i cola w zestawie gratis).
zdradzę tylko,że kwestia tematu urosła do rangi tak szerokiej i tak bogatej, jak ilość języków w Afryce.

a swoją drogą nie ma to tamto. wyprawę do Namibii trzeba szykować.

robić, nie myśleć


2009-05-13 23:39:01 skomentuj (3)


:D

project- wildlife

Transport z lotniska w Bergamo: najtaniej kupić bilet autobusowy w informacji na lotnisku (2 eu), którym dojedziemy na dworzec kolejowy. Pociąg do Mediolanu odjeżdża co godzinę i kosztuje 5 eu. Wygodniej, choć nieco drożej jest wziąć bezpośredni autobus spod lotniska, który dojeżdża do dworca centralnego w Mediolanie (9-10 eu). Samo lotnisko jest malutkie i nie sposób się tam zgubić.

Pociąg do Werony: 10eu, rozkład jazdy można sprawdzić na trenitalia.com Uwaga! Pociągi we Włoszech często mają opóźnienia.

Arena di Verona: na co dzień dostępna do zwiedzania dla turystów, można też wybrać się na koncert operowy. Aktualne informacje na http://www.arena.it/

Aperitivo: codziennie między 18 a 22 kupując piwo lub drinka (8-10eu) można częstować się bez ograniczeń włoskim jedzeniem w formie szwedzkiego stołu. Wiele dobrych knajp można znaleźć w dzielnicy Navigli, polecam dotrzeć tam spacerem z Duomo Centrale.

Ceny: hamburger 1 eu, wejście na taras Duomo- 6 eu schody lub 10 eu winda, najtańsza pizza, jaką udało nam się znaleźć 4 eu, wino od 1,5 eu, bilet dobowy na komunikację 4,5 eu, jednorazowy 1,5 eu.

Nocleg: couchsurfing.com

Przelot: wizzair za 150 zł z Warszawy

Grazie! Dziękuję

| Karmelova suka |2009-07-03 22:54:55 >> 28

za ładnych parę lat będzie można powiedzieć- jak za starych dobrych czasów. niczym Edith Piaf NICZEGO NIE ŻAŁUJĘ. Teraz pozostaje dogasić dogorewające zgliszcza palonych mostów i pomachać wszystkim z drugiego brzegu, oczywiście środkowym palcem. Dzięki diecie papierosowo- alkoholowej udało mi się schudnąć 15 kilo. Co prawda mam siną cerę i wystające kości, ale dzięki temu będę mogła nosić piękne kolczyki w obojczykach.

Bujam w obłokach dosłownie i w przenośni.
Witamy na pokładzie Airbusa A330, WizzAir życzy Państwu przyjemnej podróży,


skomentuj (0)
2009-07-24 20:20:43 >> 29

jak to zowie mądra bajka o smoku wawelskim- nie warto zadowalać się byle baranem, więc tego nie robię. Mam barana z prawdziwego zdarzenia. Inne mądre zdanie głosi- nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki- w tym wypadku do tego samego zalewu zegrzyńskiego i niby to przemawia za tym, żeby nie, ale ja- jak to ja- muszę wszystko zrobić na opak.
nie wiem jak i nie wiem kiedy, między startem a lądowaniem, między piorunami walącymi w samolot, między przejazddem przez samolot w-tą-i-z-powrotem z wózkiem z.

Pamiętnik anioła... - bloog.pl

Tematami.. było, minęło..
Wiecie jak to jest jak ktoś chce was kupić na siłę? Ha! Może kasy sporo i się przyda, ale czuję się jak jakaś tania dziwka jak Romek chce mi dawać kasę za to, żebym się ładnie uśmiechała i nie pyskowała mamie, w dupe niech sobie to wsadzi, jak mi to dzisiaj da (jak w naszej umowie) to wywalę do kosza na śmieco albo przez okno-niech leci..  Druga strona medalu to taka, że kasę warto mieć w kieszeni, bo jak mi coś nie będzie pasować to jadę na Wrocław i wsiadam w autobus do Hull i tyle mnie widziano. Dobrze, że gdyby się coś działo mam dokąd jechać..  Wczoraj sprawdzałam bilaty na samolot. Wizzair już nie lata, leci do Londynu a to trochę za daleko, ale jest jeszcze Rayanair, który z wrocławia leci do Est Midlands.. to już ostateczność.
Czas na coś, czego starałam się nie robić-jak mi podpandnie z tą kasą to na niego nawrzeszczę, może to debilne, dziecinne i jakie tam jeszcze chcecie-jak zwał tak zwał, ale z takimi układami.. css...
W nosie ich mam, niech sobie żyją, robią co chcą..
Mam dwie osoby, którym mogę ufać i to wystarczy.
Nudzi mnie to wszystko a we mnie zbiera się złość i kiedyś wybuchnę od tego.. ale nic na to nie poradzę..
Paa...