O czym chcesz poczytać na blogach?

Wirusowe zapalenie wątroby

grecja

Samochody. Grecy niezbyt dobrze znają przepisy i raczej nie umieją jeździć. 
Wybierając się do Grecji warto się zaszczepić na;
WZW A (wirusowe zapalenie wątroby typu A)
WZW B (wirusowe zapalenie wątroby typu B)
BTP (błonnica, tężec, polio)
Dur brzuszny (tyfus)

dietetyka.mylog.pl - mój dziennik internetowy

Pod żebrami. Zakłócenia w pracy wątroby mogą pochodzić nie tylko z obżarstwa, nadużywania leków, wdychania szkodliwych substancji (farb, lakierów, dymu z papierosa), ale również z wirusowego zapalenia wątroby. Wówczas oprócz leczenia farmakologicznego należy zastosować dietę przyjazną dla wątroby.

Przede wszystkim należy jeść regularnie niewielkie porcje.

anna.blog

Odkładamy... 2007-01-22 01:08:26

Z rana do przychodni po ułożenie kalendara szczepień przeciw:
- różyczce
- wirusowemu zapaleniu wątroby typy B
- wirusowi HPV

Prócz tego do kompletu wykonać badanie na obecność HPV, przeciwciał różyczki i obecności toxoplamozy.
Siłą rzeczy do.

Oto cała ja - moje przemyślenia - bloog.pl

Przeczytałam  ze nasi kochani Urzędnicy z NFZ  postanowili  ze , dzieci chorujące  na wirusowe zapalenie wątroby  typu C /HCV/ nie moga byc leczone  nowszą wersją leku -interferpnem pegylowanym.Mimo ze ,terapia tym lekiem jest bardziej  skuteczna i bardziej komfortowa /.

Jedyneczka moje kochanie - Onet.pl Blog

Do nowej Pani Doktór  okazuje się że ona także nie pracuje . Zapisuję się na wizytę tym razem do DoktoraM na 11.12.07 na wizycie dowiaduję się że muszę jeszcze zrobic USG wątroby oraz badania krwi ,kału alat aspat i mam ustalic termin na luty 2008r Chcę po Nowym Roku  ustalic termin dzwonię do Szpitala i okazuje się że Dr .M już nie pracuje jest.Kochana Saruniu opowiem Ci jakie mam kłopoty by się leczyc.Po zrobieniu badań i stwierdzeniu i zakwalifikowaniu mnie do reterapii  leczenia powtórnego interferonem i rybowiryną wirusowego zapalenia wątroby typu'C":od roku nie mogę się leczyc bo: po leczeniu szpitalnym miałam zgłosic po pół roku tj 30 maja do lekarza prowadzącego  w Szpitalu Górniczym w Sosnowcu.

czarymary - Onet.pl Blog

Po odwiedzinach Pani Z Kadr, która wszystko już o mnie wie, (że nie jestem ani stałym, ani okresowym nosicielem Salmonelli i Shigelli, że zostałam skutecznie uodporniona na wirusowe zapalenie wątroby typu B, że sikam wzrowym, książkowym moczem, że mi krwinki opadają jak trza, że anemii ni śladu, że zapalenia niet, że jam zdrowa jak rydz, że studiuję tu i ówdzie,.