O czym chcesz poczytać na blogach?

Wirtualny dziekanat

Dr Dupa's Blog

Oraz wysokim kołnierzem, poruszać się jak duch. Przemieszczać się nie wykazując przy tym ruchu nóg, tak jak gdyby jeździła na wrotkach. Gruba powinna siedzieć. Nikt jeszcze nie widział jak wchodzi, czy opuszcza dziekanat. O trzeciej boję się pisać.

Preferowany środek lokomocji to miotła. Nowe ładne modele z Hipermarketu z lśniącym włosiem nie wchodzą w rachubę. Powinna być drewniana, toporna. Dziś dziekanaty.

Przy tym śmiejąc): ja, ja, przyjdź jutro… tam są drzwi… dobre to było…he heh he(pomiędzy he należy wstawić zaciąganie się powietrzem zakatarzonej osoby, by lepiej oddać wydobywający się dźwięk).

Wirtualność prawdziwego dziekanatu polega na tym, że tak naprawdę go nie ma jak go potrzeba. Nie dziwią przecież godziny otwarcia w stylu: „otwarte gdyśmy akurat są”, lub „otwarte od 3-5 rano”, lub „otwarte.

No Responses do “wirtualny dziekanat”

Dodaj komentarz

administracjaa8.blog

Egzaminu z prawa Cywilnego, a wiec  wkońcu są wyniki. Ale żeby nie było za pięknie to scanowane były chyba żelazkiem... ledwo co widać nr albumu.

2)
Ostateczny termin ZDANIA KOMPLETNEGO indeksu i karty okresowych osiągnięc do dziekanatu: 20.03.2011r.  Tak że spokojnie.. jeszcze mamy troche czasu by wszystko pozałatwiać :)

Pozdrawiam Krzychu.

skomentuj (1)

Wyniki 2011-02-08 18:06:48

Witam.
na wirtualnym dziekanacie pojawiły sie wyniki z organizacji
i zarządzania w administracji publicznej. Wszyscy którzy przy ocenie.

Blog prip

Komentarzy: 0 UBEZPIECZENIE OC 2010-10-19 Na str szkoły w zakładce Wirtualny Dziekanat-->Ubezpieczenia jest załacznik Ubezpieczenie OC. wypełnijcie go i prześlijcie na maila do babki od ubezpieczenia:

Urszula Olejniczak agent TUiR Allianz Polska S.A.
Agencja Duet s.c. Aleksandra Henclewska, Jan Misiorny
Os. Na Murawie 6/2, 61-655 Poznań
tel. (061) 825 03 57, fax.TERAPIA PEDAGOGICZNA ĆW 2010-10-17 Angelika przesłała mi swoje stare notatki

http://www39.zippyshare.com/v/23229397/file.html

Komentarzy: 0 UBEZPIECZENIE OC 2010-10-15 Ubezpieczenie OC na praktyki należy zapłacić osobiście, najpierw jednak musicie wypełnić wniosek (wirtualny dziekanat, zakładka ubezpieczenia po lewej stronie) i wysłać go pod podany adres. Na wniosku.

Co tam panie w internecie?

Dzisiaj off-line – o obecności korporacji na uczelniach wyższych.

Na SGH wygląda to bardzo pozytywnie: biblioteka sponsorowana przez firmę konsultingową, wirtualny dziekanat przez drugą. Jest nawet kierunek prowadzony w ramach współpracy uczelni i Ernst&Young. Do tego dochodzą dziesiątki eventów organizowanych przez firmy dla studentów. Na tym poziomie wygląda to jak symbioza – studenci zasypani wiedzą teoretyczną, mają okazję do styczności z praktyką.

KiciOna :)

wtorek, 06 czerwiec 2006, 18:26 ... jestem tak jakoś dziwnie zmęczona, ale nie wiem czym :/ Siedzę przed kompem już troszkę czasu - sprawdziłam poczte i wirtualny dziekanat, wysłałam parę maili i zaraz chyba pójdę przed TV :/. Z Bartusiem rozmawiam przez telefon co jakiś czas :) żeby umilić mu podróż do domku :). Nie mam tak naprawdę ochoty tu nic wypisywać, bo widać jaki jest efekt tego - beznadziejny. Wstawię może zaraz jakąś fotkę i mykam stąd... Aaaa.

.::Samotny blog::.

Być aż tak bardzo wyczerpana.

Hm... o czym by tu jeszcze pomarudzić... O, właśnie zauważyłam, ze obrazek na moim blogu się nie wyświetla. Powinnam chyba coś z tym zrobić:/ Dobra, zostawię to na jakieś okienko na uczelni, bo doświadczam wtedy ogromu nudy, nawet jesli uda mi się dorwac do jakiegos sprzętu w Wirtualnym Dziekanacie. Przynajmniej bedę miała jakieś zajęcie:) No, i ciekawa jestem jak mogę wykasować te wyskakujące reklamy.

Kończę już, bo doprawdy, nie moge się doczekać przeczytania jeszcze kilkunastu stron z książki o socjologii:] (jest w miarę ciekawa jak na podręcznik, więc mam nadzieje, że wyrwie mnie z.