O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Winrar

promocja-firm-w-internecie

WinRAR jest wiodącym na rynku narzędziem do kompresji w formacie RAR. Co więcej WinRAR ma możliwość rozpakować inne rodzaje archiwów, między innymi popularne pliki .zip. WinRAR to dobry program do kompresji i archiwizacji danych, który tworzy archiwa z rozszerzeniem RAR. Bardzo popularny program do kompresji danych, który wytwarza archiwa z rozszerzeniem .rar.

  • Tylko WinRAR jest w stanie stworzyć archiwa w wydanym i szeroko rozpowszechnionym formacie RAR
  • Przy pomocy WinRAR możecie w bardzo bezpieczny sposób szyfrować swoje archiwa tak, że tylko sami będziecie mieli wgląd do ich zawartości.

Bez kłopotu także radzi sobie z tworzeniem archiwów .zip. Aplikacja oferuje graficzne środowisko pracy, obsługuje technologię drag and drop (przeciągnij i upuść), może produkować archiwa zabezpieczone hasłem.  Dodatkowo WinRAR może rozpakować inne rodzaje archiwów.

Dzięki konsekwentnemu wytwarzaniu mniejszych archiwów jest w wielu wypadkach szybszy niż skrypty konkurencji, co oszczędza miejsce na dysku, koszty transmisji , a dodatkowo cenny czas pracy. WinRAR jest.

www.twoj-minecraft.blog.onet.pl - Onet.pl Blog

Aby przywołać rycerza możemy napisać komedę /spawn knight ilość.Drugą możliwością jest zrobienie bloczka który będzie respił rycerzy.Aby go zrobić potrzeba:4 sztabki żelaza i 1 żelazny miecz.W craft boksie sztabki żelaza układamy jak sztabki złota w zegarze a w środku nich kładziemy miecz.Rycerze respią się rzadziej niż łucznicy.Spawner łuczników robi się tak samo tylko że zamiast miecza dajemy łuk.Rycerze są w tym lepsi od łuczników ponieważ potrafią chodzić.Łucznicy stoją w miejscu tam gdzie się zrespili lub tam gdzie ich przepchnęliśmy.Gdy w zasięgu wzroku łuczników i rycerzy znajdzie się jakiś mob agresywny od razu go atakują.Minus łuczników jest też taki,że czasem przez przypadek trafiają rycerza.Aby zainstalować moda trzeba mieć:mod loader,winRAR'a i samego moda.
Oto jest link do moda:
http://www.mediafire.com/?317m87xkypw88nh.
Aby go zainstalować wchodzimy do uruchom %appdata%, folder .minecraft później do folderu bin i otwieramy za pomocą winRAR'a znajdujący się tam "minecraft".Całą zawartość mod Loadera i moda przerzucamy tam i.

„Sen o dniach. Przepełnionych szczęściem.” - Tsubasa Reservoir Chronicle i CLAMP - Onet.pl Blog


Taa~  DAM~!
Oto obiecany w poprzedniej notce rozdział Tsubasa RESERVoir CHRoNiCLE 203!

Tłumaczeniem, edycją i korektą się ja zajęłam, tak więc to nie jest idealne... Nawet trochę tragiczne, he, he xD Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło! To moje motto (wymyślone w sumie na poczekaniu, ale to tak na marginesie).
Nie przedłużając - oddaję w Wasze ręce najnowszy rozdział naszej ulubionej mangi naszych kochanych starannych autorek.


...:::...~*.^KLIK^.*~...:::...


Rozdział jest spakowany w archiwum RAR, a do jego rozpakowania potrzebujecie programu WinRar (do ściągnięcia TU).
UWAGA!: Ten program jest trialem, tzn., że możesz go używac przez 30/40 dni bodajże, a następnie kupic lub usunąc z dysku (:


No więc komentujcie oceniając to pseudo-dzieło.
Ech, naprawdę, muszę się podszkolic w angielskim.


Za wszelkie błędy (językowe, interpunkcyjne, literówki) bardzo przepraszam!
Ba, no ale ja też jestem człowiekiem.
Pozdrowionka :D


***
[EDIT]

Specjalnie na życzenie ~Sakury_Kinomoto~ i każdego nie posiadającego lub nie mogącego sobie załatwic WinRar'a.
Ech, doceńcie.

Seria the sims bez tajemnic - Onet.pl Blog

Seri The sims jak wiadomo jest to już trzecia odsłona. W tej cześci twórcy dają nam ogromne możliwości. Potczas tworzenia sima nie tworzymy pustej wirtualnej postaci tylko bardzo inteligentnego i dodatkowo wizualnie dopracowanego sima. Mamy bardzo dopracowane menu wyboru zainteresowań i możemy zmienić wiele w detalicznym wyglądzie naszego sima. Teraz kilka obrazuw wspaniałej rzeczywistości he sims 3.

  

  
(14:18)
3 Coraz lepiej!

29 sierpnia 2008
jAK śCIąGAć DODATKI Z PłYTY- KLAUDIA

 

Jak wiecie w sprzedaży do magazynu takiego jak gry ekstra dołączane są płyty można znaleźć tam także dodatki do the sims 2 aby móc używać ich w grze trzeba wypakować je z płyty za pośrednictwem programu winrar (chyba tak to się pisze ;p) jeżeli go nie mamy można pobrać go z płyty więc tak.

.+*`*+Instrukcje.+*`*+Dodatki.+*`*+by Natta - Onet.pl Blog

Znikające gwiazdki?
002.Jak zrobić flamastrowy napis?
003.Jak zrobić napis przeźroczysty?
004.Jak wgrać stampsy?
005.Jak z czcionki zrobić stampsa?
006.Jak zrobić prostą rameczkę?
007.Jak zrobić gradientowy napis?
008.Jak nałożyć teksturę?
009.Jak wyostrzyć obrazek?
Instrukcje różne
001.Jak zapisać obrazek z zablokowanym kopiowaniem?
002.Jak powiększyć Biust ,Usta itd w PFS?
003.Jak zrobić ruchome linie w Animation Shop?
004.Jak rozpakować czcionkę?
005.Jak zrobić świetlisty efekt w PFS?
006.Jak nałożyć texturkę w Paint Shop Pro?
007.Jak zmienić czcionkę w notatniku?
008.Jak zapakować folder do WinRaR?
009.Jak zrobić śliczne pastelowe tło w PFS?

Myśli i słowa, blaski i cienie, Sodoma i Gomora - po prostu blog Tomka

Chce Ci się poczytać mojego bloga. Wpisz się do księgi, skomentuj coś - postaram się odwdzięczyć tym samym. Zapraszam do obszernego archiwum! A jak już poczytasz napisz emila.

Motto: "Pisze człowiek ambitnie, a tu przychodzi prostak i wszystko rozumie.
To jest ewidentna bezczelność!"
- Jonasz Kofta albo Stefan Friedmann

Tako piszą internauci - marzec 2008

  • Sodoma i Gomora
  • kochać nie warto lubić nie warto
  • żona urbana
  • habemus papa
  • panie dobry jak chleb download
  • kryptopederasta
  • winrar dowland
  • nuty do telefonu motorola
I tradycyjnie sporo poszukiwań.

Rozrywka, dodatki, wymianki -> Monia555.Blog.Onet.Pl - Onet.pl Blog

Dla nastolatek :P
 
Sarah Dessen - ''Posłuchaj mnie..''
Annabel ma wszystko: jest najlepszą uczennicą, najpopularniejszą cheerleaderką, najładniejszą dziewczyną w szkole otoczoną gronem przyjaciół. Ale ten lukrowany świat nagle się rozsypuje. Chłopak jej przyjaciółki, wyrachowanej i przebojowej Sophie, próbuje zgwałcić Annabel w czasie szkolnego balu. Jednak Sophie opowiada wszystkim, że to Annabel chciała go poderwać. Cała szkoła odwraca się od niej... Na szczęście pojawia się Owen, oryginalny samotnik, którego całym życiem jest muzyka. Nie tylko wciąga Annabel w świat dźwięków, ale próbuje uświadomić jej, że prawda jest najważniejsza, mimo, że boli a dzięki odwadze, ludzie będą chcieli jej posłuchać.

Polecam, sama ją dzisiaj skończyłam czytać. Jest naprawdę fajna.

Wyniki mini konkursu

Co to za programy?
1. AQQ
2. Mozilla Firefox
3. Kaspersky antywirus
4. Skype
5. WinRar
6. Adobe Photoshop

Winrar free

Simowe Życie - Onet.pl Blog

Czyli plik modyfikujący grę, umożliwiający robienie rzeczy, których w niej nie ma.

    Co zrobić, by pobrać InTennimater?
1. Kliknij TUTAJ .
2.Zauważ, że w ramce jest wiele InTeenimater' ów. Jeśli twoim ostatnim dodatkiem z serii The Sims 2 jest Czas Wolny wybierz plik z końcówką Free Time (czyli Czas Wolny), jeżeli Zwierzaki, zdecyduj się na plik z końcówką Pets, itd. Jeśli natomiast masz jedynie grę podstawową wybierz pierwszy InTeenimater.
3.By pobrać InTeenimater, który wybrałeś należy jedynie na niego kliknąć.
4.Kiedy plik jest już zapisany na twoim komputerze wystarczy go wypakować i wsadzić do folderu Downloads tak jak zwykły dodatek z.Się z nastolatka, na dorosłego. Nie martw się tym! Gdy tylko urodzi, odzyska stan przed ciążą.

* Jeśli nie wiesz, jak pobrać i umieścić w grze dodatki z internetu (czyli meble, ubrania, fryzury, makijaże i wiele, wiele innych rzeczy stworzonych przez graczy The Sims 2, których nie ma w grze)przeczytaj ten dodatkowy poradnik:
1. Potrzebny do tego celu jest program o nazwie WinRAR. Sprawdź, czy masz go na komputerze, a jeśli nie pobierz go STĄD .
2. Wejdź na dowolną stronę z dodatkami (np. Lazurowa Promenada) i pobierz obiekt, który cię interesuje.
3. Prawym przyciskiem myszy kliknij na ściągnięty dodatek i wybierz opcję "Wypakuj Tutaj". Wszystkie pliki, które się pojawią wytnij i wklej do folderu  Moje Dokumenty/EA Games/The Sims.

D E L I C A T E - T O U C H . Winter. - Onet.pl Blog

Dzisiaj będzie instrukcja nie związana z AP, ale jednak przydatna. Czasami zdarza się tak,. że dajecie na bloga zdjęcia modelek całymi sesjami. Tych zdjęć nieraz jest dużo, więc zamiast linkowac osobno około 10-15 zdjęć, spakujemy je w jeden plik i zalinkujemy.
 
Pzed rozpoczeciem pakowania potrzebny nam będzie do tego program.
Może to być WinRar lub WinZip. Ja używam WinZip’a.
Jesli nasze zdjęcia lub inne pliki, które chcemy spakować są w jakimś folderze to musimy otwirzyć ten folder.
Zaznaczamy wszystkie nasze zdjęcia, klikamy na nie prawym przyciskiem myszy. Najeżdżamy myszka na opcję WinZip. Wysuwa nam sie okienko, z którego wybieramy opcję Add to Zip File...
OBRAZEK.
Że kolorowe i ładne :D:D Mam jeszcze efekt zrobiony tymi samymi kolorami i texturami, tylko na innej fotce. Nie jest on tak ciekawy jak ten na górze.
 
Czas na dotaki, które zebrałam do dzisiejszej notki. Będą to fotki z bańkami mydlanymi, ale nie tylko, jak zawsze ciekawe fotki modelek, które znów bede musiała rozłożyc na dwie tury, bo jest ich tak dużo, free laye i trzy textury. Myślę, że komuś coś się przyda z tych dodatków. Może dam coś jeszcze, ale to się zoabczy.
Zaczniemy od fotek z bańkami mydlanymi.
 
               
          
 
Textury :P
 
        
 
Fotki modelek :D Dam je.