O czym chcesz poczytać na blogach?

Winona ryder

No power in the 'verse can stop me

Do góry do góry, łebkami kręciły, a jak im się znudziło to zaczęły tak się szpanersko wyginać i łodygi napinać we wszystkie strony, że się od kilku dni tylko patrzymy i pokładamy ze śmiechu i podziwu, no piękne i jebnięte jak Winona Ryder

a jak zajrzałam sobie do gardła w niedzielę wieczorem to miałam tam nalot jak na Londyn w czterdziestym

a jak w domu chodzę w szlafroku cały dzień bo chora, to ciągle mamy gości, zakład, że jakbym się.

johnnydeppkapisz

Otaczając mnie niezwykłą czułością i zrozumieniem. Bardzo szybko uświadomiłem sobie, że nie potrafiłbym już bez niej żyć.” – zdradza aktor.

Depp, który w przeszłości spotykał się z takimi gwiazdami, jak Winona Ryder i Kate Moss, miał wkrótce jeszcze więcej powodów, aby się ustatkować, ponieważ Paradis zaszła w ciążę.

„Narodziny naszej córeczki Lily Rosee (WOW +_+ ale okropne zdjęcie :P)
to była dodatkowa porcja.

Tricity

Kategorie:film, papierosy Tagi: Angelina Jolie, film, Helena Bonham Carter, papierosy, Sharone Stone, Uma Thurman, Winona Ryder
Komentarze (1) Trackbacki (0) Dodaj komentarz Trackback

*My pretty princess,my Dark Goddess*

Był Tim Burton, który nakręcił również takie filmy, jak „Nightmare before Christmas”, „Sleepy Hollow” czy „The Big Fish”. W „Edwardzie” wystąpił m.in. Johnny Depp w roli tytułowej, oraz Winona Ryder. Ogólnie film bardzo ładny, zabawny, ale też smutny. Ma w sobie coś z baśni w stylu neogotyckim. Obejrzyj, a pokochasz z pewnością.
Die wyszczerzyła zęby w uśmiechu.
-Dzięki. Obejrzę, jak się nadarzy okazja.
.