O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Windows xp

Goudacast mirror


Niemal natychmiast po uruchomieniu Visty na Sony Vaio zaczęło kręcić się kolo za kołem, i biegu przyspieszać i gnać coraz prędzej i dudni i stuka…. rzeczywiście czego to tak stuka? Z niewiadomych powodów dysk twardy dość głośno stuka. Jak się okazało inny egzemplarz tego samego modelu również stuka.

Instalacja XP
Mając backup oficjalnego oprogramowani moglem przystąpić do instalacji Windows XP zgodnie z życzeniem właściciela laptopa. Czyli moglem zacząć wszystko od początku.
Oficjalne nowe Windows XP CD trafiło do mnie następnego dnia. Niestety po uruchomieniu instalator XP nie znalazł dysku na komputerze. Togo moglem się spodziewać ponieważ laptop wyposażony jest w dysk SATA do którego należy zastosować specjalne sterowniki. Niestety.

Noc z GTA4, czyli GTA4 Live review

Liczby FPS do poziomu 18-20.

00:55, puex
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 16 grudnia 2008
GTA4: Windows XP czy Vista?

Zgodnie z obietnicą, wprawdzie okrojony i chyba bardziej oparty na rozważaniach ogólnych niż faktycznych danych, ale jest - porównanie XP i Visty w działaniu GTA4.

Na początek Performance Report - porównanie tylko najniższych i najwyższych rozdzielczości, ale zupełnie wystarczające w tym przypadku.

I w tym.

rebelde-Queens - bloog.pl

Europa - 1 Czerwiec 2007r,

Ameryka - 5 Czerwiec 2007r,

Polska - 8 Czerwiec 2007r,

 

Minimalne:
-Windows 2000/XP/Vista 

-Pentium 3 1.4Ghz lub Athlon XP 1500+ 256MB RAM lub 512MB RAM

-karta Graficzna 64MB w 100% z DirectX 9.0c

-DVD-ROM 4x

-4GB wolnego miejsca na dysku

 

 

Zalecane:
- Windows XP/Vista

-.

 

Minimalne:
-Windows 2000/XP/Vista 

-Pentium 3 1.4Ghz lub Athlon XP 1500+ 256MB RAM lub 512MB RAM

-karta Graficzna 64MB w 100% z DirectX 9.0c

-DVD-ROM 4x

Pobierz najnowsze gry od firmy Alawar po Polsku

  „Zaginiony świat”
 • Zapaleni Ratownicy


  Uratuj zagrożone miasteczko, zanim Matka Natura zmiecie je z powierzchni ziemi!

  Wymagania systemowe dla gry Zapaleni Ratownicy: OS: Windows XP/Vista/7 / CPU: 1 GHz / RAM: 512 MB / DirectX 8.0
  .

  Szczegóły wpisu

  Komentarze:
  (0)
  Tagi:
  brak
  Autor(

 • Void, czyli nic: codziennik blogowy.

  Napisem 'Codename Longhorn'. Pasek przesuwa się przez chwilę, po czym ekran przygasa na czarno, dioda monitora z zielonej zmienia się na pomarańczową, komputer rebootuje się sam.

  Istotnie, restart następuje. Pojawia się znajomy... 

  ...damn it! 

  Podejście #3.

  No, i to było na tyle w kwestii instalacji z wnętrza Windows XP. Oczywiście - boot sektor rozpieprzony, moje LILO poszło się paść, bo Windows wie lepiej, niż ty, użytkowniku, co masz mieć w boot sektorze dysku twardego. Reboot, 10 minut pieprzenia się z przywróceniem boot sektora do stanu porządku, reboot. Przywróciłem mój Windows XP z kopii zapasowej (czekam 15 minut) . Zrobiłem kopię.

  Gry Ukryte obiekty na CasualGameBox.pl

  Odlotowa Farma 3: American Pie gwarantuje wyjątkowo dobrą zabawę.
  • 90 nowych poziomów
  • Nowe postacie
  • Nowe budynki
  • Nielimitowany czas gry
  • Oryginalny tryb gry ciągłej
  PC-gra Odlotowa Farma 3: American Pie do pobrania. Gatunek: Na czas.
  Wymagania komputerowe - System operacyjny Windows XP/Vista/7 / Procesor 1 GHz / RAM 1024 MB / Karta dźwiękowa / DirectX 8

  Aby znieść ograniczenie czasowe, kup klucz aktywacyjny. Pobierz Odlotowa Farma 3: American Pie i zainstaluj grę. W tym celu uruchom grę Odlotowa Farma 3: American Pie i z ekranu startowego wybierz sposób płatności.

  me-dark-angel.blog

  Musi być ktoś jeszcze bez Windows XP.
  - Przykro mi, ale... nie! – stwierdził człowiek z Microsoftu. – Jesteś jedyny.
  - Chyba nie mówisz poważnie. Nie każdy na tej planecie ma komputer, a już na pewno nie każdy, do cholery, ma PeCeta! Jedni mają Macintoshe, inni pracują pod OS/2, chociaż to ostatnie to tylko pogłoska... są ludzie, którym Windows XP jest kompletnie niepotrzebny.
  Człowiek z Microsoftu wyglądał na zdezorientowanego.
  - Nie rozumiem, o co ci chodzi?
  - Użyteczność! – wrzasnąłem. – Po cholerę to kupować, skoro nie można tego używać?!
  - No cóż... Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi z tą użytecznością – stwierdził gość z Microsoftu. – Jedyne co.

  Windows xp serial

  akhia ownlog archiwum


  Mania na pisanie z myślnikami.
  Chcę werszyna cztery.
  Gram (w) gwiazdę.
  Tefałen zarabia na śmierci papieża.
  Zbieram się na Plac w piątek.
  Mam pomarańczowego Windowsa.
  Z żałoby wszyscy się cieszą.
  O najn.
  Pani już podziękujemy.
  O życiu dowiaduję się z cudzych blogów.

  Bjork - All is full of love

  Kompletnie zignorowały wiadomość o śmierci papieża. Na RTLu leciała, w trakcie njusów czy innych Faktów, transmisja z Krakowa, ale jeszcze przed mszą. Na ProZiben czy innym SatAjnc leciał w najlepsze jakiś serial. Jetix był jakiś bezpłciowy, raz program pokazywali, raz nie. Zrozum telewizję.

  ***

  Ursynów, a przynajmniej GU, stanęło na wysokości zadania i o 21:37 tylko w.

  18 / 4 / 2005

  Dowiaduję się po czasie o wszystkim. Baa. I fajnie (traktor bezczelnie ukradła [._.] pomiędzy notkami XP). Może ja jakaś do tyłu czy co?

  Mam kręcz karku. Tj wyglądam jak kłazimodo. Nie odwracam się w lewo, więc jeśli masz coś do mnie, atakuj z tej strony. Poza tym łapa efektownie obita na.

  ..::In Urban Alone::..

  Już nie mogę;

  2) 2GB RAM;

  3) nVidia GeForce 8400M GS (DirectX10, SM 4.0, PureVideo) 256 MB - to będzie karta graficzna i dzięki Bogu z własną pamięcią RAM;

  4) 250 GB Serial ATA 5400 RPM - dysk twardy - i wreszcie zmieszczą się tu wszystkie pliki: filmy, gry, doc'i, excele, skarpetki i płaszcze na zimę.

  ... reszty wymieniać nie mam zamiaru bo i po co - dodam.Które dość mocno spowalniają komputer. Aaa... najbardziej mi się podobało, jak wszystkie te fajerwerki nagle przestały działać. Było tak pusto, tak obszernie i tak... dosyć przygnębiająco.

  A Windows Media Player robi sobie ze mnie normalnie jaja... nie dość, że prowadzi monopolistyczną grę z Winamp'em o otwieranie plików, to jeszcze nie zawsze chce je odtworzyć i gubi je na liście odtwarzania..Windows'a i to najlepiej pod Vistę właśnie, to nie lada wyczyn. Gdyby się komuś udało - to proszę dać znać.

  No i Konradowski - pamiętaj, że Vista tak naprawdę jest systemem przejściowym i po XP'ku mia przyjść coś innego, coś lepszego - nowy mesjasz... ale nie jest nim Vista. Vista to tylko prorok - aż tyle, i tylko tyle.

  A co do szkoły "związanej z komputerami" - taaaa... fajna.

  Windows xp mode

  Xteam7 – My IT News

  Zastosowanie w ESPRIMO ProGreen unikalnej konstrukcji płyty głównej i układu chłodzenia zaowocowało pracą urządzenia cichszą od szeptu. W idle mode EPRIMO emituje dźwięk o głośności jedynie 17dB, wg ISO 9296. Jest to o tyle ważne, że stanowi doskonałe rozwiązanie w systemie organizacji powierzchni biurowej open space.

  Tworzeniu zaplecza informatycznego każdej firmy. ESPRIMO P5925 ProGREEN wyposażony w procesor Intel Core 2 Duo E8400 i 1GB pamięci DDR2 kosztuje jedyne 1979 PLN + VAT i jest dostarczany z systemem Windows Vista Business z możliwością downgrade do Windows XP Professional. Sprzęt może być dowolnie konfigurowany u każdego Business Partnera Fujitsu Siemens Computers.

  Więcej informacji dostępnych jest pod adresem:

  Nokia Internet Tablets….

   Że Host key to prawy prawy “>CTRL) wciskamy (prawy CTRL)-L i jak maszyna nam pozwala to mamy coś co widać na obrazku niżej

  Tak, pamiętacie XP mode tak szeroko reklamowany przez MS dla Windows 7? właśnie to samo zrobiliśmy tyle że zamiast XP mamy Ubuntu.  Oczywiście możemy włączyć USB wsparcie dla grafiki 3D,…

  A tak to wygląda z.