O czym chcesz poczytać na blogach?

Windows movie maker 2.6

niechudo blog

Wami podzielic to nie moge. Historia bedzie na zywca. A jest ona piekna. 50h bez snu i skrzydla wyrastaja czlowiekowi jak jakiemus Gabrielowi. W kazdym razie Windows Movie Maker gotuje mi procka w czarnej skrzynce. Nastepny post bedzie zawieral przypalone resztki tego co zostalo z dowodow polskiej zbrodni.

A na razie.

alp blog

Kończy śmiertelnie. Pognałam na górę jeszcze raz, wezwałam taksówkę, zawiozłyśmy psa do weterynarza, gdzie - o 22.30 - byłyśmy już trzecim ciężkim przypadkiem, poczekałyśmy więc na naszą kolej, o północy zostawiłyśmy psa na.Poza tym komputer nie bardzo ma ochotę odtwarzać pliki multimedialne. Na przykład WinAmp w ogóle nie działa, a Windows Movie Maker ładuje teledysk pół godziny, żeby później zawiesić się w pięć minut. A kilka plików zwyczajnie przestał.

i love music! - Onet.pl Blog


PS Szykuje się wielki konkurs!
Wszystkiego dowiecie się w piątek wieczorem, lub w sobotę.
Umiecie obsługiwać Windows Movie Maker?
Jeśli jeszcze nie, to czas zacząć naukę. ;)
Bo w konkursie będą naprawdę DUŻE nagrody!!!
DO ZOBACZENIA W WEEKEND! :)

:: i've found a way... i've found a way... a way to make you smile blog ::

Wstępie zaczęły lecieć stare dobre rockowe kawałki: od Nirvany, przez Metalikę, Green Day, Blur, po U2. Czułam się jak na licealnej dyskotece, co jest epitetem pozytywnym, bo na nich mi się zawsze najlepiej skakało..Mnie uświadomiono – będziemy wkrótce kręcić, bez użycia kamery, ale od czego ma się aparaty cyfrowe i Windows Movie Maker. O filmie będzie innym razem, zdradzę tylko, że ma to być surrealistyczny film drogi z Fiatem 126 jako symbolem.