O czym chcesz poczytać na blogach?

Windows movie maker

black-dreams.BLOG.ONET.PL .............................New generation ** - Onet.pl Blog

Źródło: Wikipedia

Teraz póki ładuje mi się moja prezentacja na photobuckecie skorzystam z okazji i napiszę instrukcję na zrobienie własnego "filmu" w Windows Movie Maker oraz napiszę instrukcję pt. "Jak założyć konto na photobucket.pl"

Jak zrobić swój własny film w Windows Movie Maker?
  1. Najpierw wyszukujemy.

04 sierpnia 2007
Jak zrobić prezentację w Movie Maker? + Jak założyć konto na photobucket.com?
Siemka. Pisze wreszcie Wasza wypoczęta Alicja. Wreszcie? No przecież mnie nie było przez tyle.

Instrukcje i nietylko :* - Onet.pl Blog

19. Aby dodać do naszego filmiku muzykę naciśnij napis: "Audio lub muzyka".
20. Potem pojawi się okienko, w którym należy wybrać z dysków komputera muzkę. (ja wybrałam byle jaką, która była wgrana już z Windowsem, żeby nie męczyć się z szukaniem po necie ; P).
21. Gdy nasz plik z muzyką pojawi się, tam gdzie są pokazane fotki, które wcześniej wgraliśmy do filmu złap go lewym przyciskiem myszy i przeciągnij na.

:
1. Naciskamy na pasku zadań przycisk "Start" (Vista taka ikonka z cztero-kolorową flagą).
2. Potem naciskamy przycisk "Wszystkie programy.
3. Szukamy w liście zainstalowanych programów nazwę programu "Windows Movie Maker" <z taką ikonką uciętego filmu ;), jest na obrazku>


 
+POWIĘKSZ OBRAZEK+

4. Potem otworzy się okno programu:

Nyra z mermaid melody - Onet.pl Blog

Bez przmocy!


PS: Do montazyku uzylam w tym celu najlepszego ukocchanego programu do montazu filmow jak... WINDOWS MOVIE MAKER
Moj maly, niezastąpiony maker... I z jakiegos filmu z Martyną zrobilam animację, ale nie dodam, bo do internetu nie mozna wstawiać fotek bo sie doczepi jakis ,,pedofil", a ja nie chce sie narazic, wiec.

niechudo blog

Jak tam bylo i jak podroz, bo chocbym zarem srala zeby sie tym z wami podzielic to nie moge. Historia bedzie na zywca. A jest ona piekna. 50h bez snu i skrzydla wyrastaja czlowiekowi jak jakiemus Gabrielowi. W kazdym razie Windows Movie Maker gotuje mi procka w czarnej skrzynce. Nastepny post bedzie zawieral przypalone resztki tego co zostalo z dowodow polskiej zbrodni.

A na razie wybaczcie, ale nie moglam sie powstrzymac:.

:: i've found a way... i've found a way... a way to make you smile blog ::

Trochę się przesunęła w czasie, zatem był czas na opracowywanie scenariusza filmu, który – jak mnie uświadomiono – będziemy wkrótce kręcić, bez użycia kamery, ale od czego ma się aparaty cyfrowe i Windows Movie Maker. O filmie będzie innym razem, zdradzę tylko, że ma to być surrealistyczny film drogi z Fiatem 126 jako symbolem przeznaczenia (czyt. fado – w końcu jesteśmy w Portugalii). W dodatku tak niskobudżetowy, że żeby.

*****PODRÓŻE DO NIKĄD****** ****UFO I RZECZYWISTOŚĆ****

robić masę cudów pomagających w analizie materiału filmowego i możecie zrobić zdjęcie kadru. Montaż wyciętych fragmentów z filmu robię w programie jaki każdy ma w systemie Windows Movie Maker, albo w Nero.

alp blog

Się dokładnie sekundę. Dokładnie to samo powtórzyło się, gdy wracałam do domu... Irytujące.
Poza tym komputer nie bardzo ma ochotę odtwarzać pliki multimedialne. Na przykład WinAmp w ogóle nie działa, a Windows Movie Maker ładuje teledysk pół godziny, żeby później zawiesić się w pięć minut. A kilka plików zwyczajnie przestał otwierać. Nagle. Grały, grały, a teraz nie działają ani z dysku, ani z płyty, na którą je przegrałam.

Windows movie maker 2.6

.+*+. Koń jest jak najlepszy przyjaciel - zawsze jest przy tobie by uczynić świat lepszym miejscem .+*+. - bloog.pl

Jak pisałam - jestem chora. Mam kaszel i katar, ale już powoli dochodzę do zdrowia. Wczoraj, czyli 15.12.2010 r. mój siostrzeniec skończył już 1 roczek! :) W sobotę jest przyjęcie. Ale mnie nie będzie, niestety :/.Verdana,geneva; font-size: 14px;">Mam na płycie bajkę Mustang z Dzikiej Doliny. Chcę stworzyć filmik w Windows Movie Maker. Wczytuję płytę z bajką do komputera, ale pojawia mi się coś takiego;  . Udaję mi się to tylko obejrzeć.

Niemanie - Onet.pl Blog


03 czerwca 2007
The Best of 2012
...tak.
Dostępny wkrótce (aż Youtube go przemieli) w odpowiednim dziale. Jest to moja pierwsza przygoda z programem Windows Movie Maker, który uważam za najlepszy produkt Majkrosoftu.Windows movie maker windows 7

footograffia

Możliwości bezpłatnego pakietu aplikacji Windows Live Essentials 2011. W skład zestawu dodatków, poszerzającego możliwości systemów operacyjnych Windows 7 i Vista, wchodzą Galeria Fotografii, program do montażu filmów Movie Maker, klient poczty Live Mail, komunikator Live Messenger, aplikacja do synchronizacji.Wieloma kontami pocztowymi oraz kalendarzami i kanałami RSS, z jednego miejsca nawet gdy nie jesteśmy podłączeni do Internetu. W programie jest wbudowany Windows Live Messenger, dzięki czemu na bieżąco można zobaczyć, kto z naszych znajomych jest dostępny online. Wiadomości można porządkować według.

Można udostępniać wprost z programu na naszym profilu na Facebooku, YouTube czy na wirtualnym dysku SkyDrive w Windows Live.

Nożyczki dla filmowców – Movie Maker

Nie wszyscy posiadacze komputerów wiedzą, że mogą korzystać z darmowej aplikacji Movie Maker – jednego z najbardziej przyjaznych narzędzi do.