O czym chcesz poczytać na blogach?

Windows live id

HTTP/1.1 200 OK

Od dłuższego czasu korzystam z fantastycznego produktu Microsoftu, należącego do rodziny Windows Live. Mowa oczywiście o Live Meshu. Co jest w nim takiego wspaniałego? Kto korzysta ten wie, kto jeszcze nie korzystał powinien po prostu wypróbować. Ale do rzeczy. Parę dni temu.
Na przestrzeni ostatnich miesięcy różne koncepcje ich wykorzystania. Każdy nowy pomysł pociągał za sobą założenie przynajmniej jednego nowego WLID. W tym czasie korzystałem oczywiście z Live Mesha, który działał sobie spokojnie na jednym z identyfikatorów, na moje nieszczęscie na takim, który został przeznaczony do usunięcia Przed usunięciem starego WLID postanowiłem zsynchronizować moje foldery z Meshem z nowego WLID. .

unsueno.blog

Aby dodać komentarz do fotografii w naszych nowych galeriach należy zarejestrowany/zalogowanym za pomocą identyfikatora Windows Live ID. Zarejestruj się. Nie masz identyfikatora Windows Live ID? Zapisz się - jest darmowy.

skomentuj (0)

Blog Marcina Bojko

Idziemy na żywioł

Wariant A odpadł bardzo szybko – brak odpowiedniej dystrybucji live

Wariant B wykrzaczył się w połowie – OpenSuse w wersji 11.0 i 11.1 nie były w stanie odnaleźć na wskazanym dysku żadnych partycji. Ponieważ.

Za pomocą dd na dysk awaryjny. W tymże dysku (jako że kontroler HP9000 należał do nieco prehistorycznych) należało jeszcze upewnić się iż auto-spinning jest zapewniony a ID i LUN ustawione właściwie. Dodam że cała operacja odczytu dysku zakończyła się w ok. 15 minut, drugie tyle zajęło skopiowanie obrazu dd.

Dysk zapasowy.

Nie wątpię. U nas to samo. Mamy taki denny sprzęt z Windows Embeded i FireFox 1,5. Już dawno przestałem narzekać.
Zastanawia mnie jedno, czy taki sprzęt chodzi na Unix’ie? Podobno może latami?

Testmbu's Blog

Suit Larry: BOBInformacjeNowy Jak & Daxter Silent Hill na Wii Tales of Vesperia także na PS3 BioWare o swoich projektach Jakie gry wywołuj± agresję? Blizzard ujawnia nowy projekt Polski Xbox Live na dniach? Sony radzi deweloperom więcej gierPolecamy:GameboardBlood WarsFarmersiGry onlineCasino ImprezyGaleria zdjęć Koncertowy Kruk Raz Dwa TrzyInformacjeRozrywana Nneka razy.Kalendarz – MyCalendarObsługa salonów piękno¶ci – System SPAZaawansowany zestaw kodeków – CodecTworzenie animacji GIF – Bannershop GIF AnimatorUsuwanie błędów systemu Windows – HDCleanerZgrywanie uszkodzonych płyt CD – IsoBusterBezpieczny dostęp do internetu – BeniaminProgram dnia – BitSpiritwięcej.Ponad 600 000 komputerów Mac ofiarą wirusa Kwiecień 10, 2012

Ponad 600 000 komputerów Mac ofiarą wirusa tech.wp.pl
  • 5 zegarków idealnych na lato Kwiecień 10, 2012
    5 zegarków idealnych na lato tech.wp.pl
  • Najpopularniejsze aplikacje na smartfony. To musisz.