O czym chcesz poczytać na blogach?

Windows 8

!~~Instrukcje Natalia~~!

On/off -przenosi obiekty

Aging on/off -Simsy się nie starzeją

StretchSkeleton -zmiana wzrostów Simsów

Vsync on/off -zwiększa szybkość grafiki

faceBlendLimits  on/off -brak limitów na rozciąganie twarzy

Help -pokazuje listę tipsów

Exit -zamyka konsolę

boolProp  snapObjectsToGrid

true/false -przyczepia obiekty do siatki

deleteAllCharacters -kasuje postacie

Terrain Type

desert/temperate-wybór podłoża

twinzr2cute lub twinsr2cute -masz bliźniaki kiedy urodzi się dziecko

Więcej kodów później.Dalej czekam na pytania.

10:36, nati678
Link Dodaj komentarz »
.

Się nad wyspę otoczoną wodą

set_hour# -zmienia godzine na # (od 1 do 24)

interests-zmienia osobowość i zainteresowania Simsów

grow_grass# -trawa koło domku

set_speed# -zmienia prędkość gry na # (od -1000 do +1000)

autonomy# -zmienia zadowolenie życia Simsów (od 1 do 100)

! - powtórz poprzedni kod

; -oddzielaj tym kody jeśli wpisujesz kilka

Dzięki za wiadomości:)  Więcej kodów do The Sims,i ich dodatków jutro.

21:15, nati678
Link Dodaj komentarz »
''Kolekcja Windows''.

Dziękuje za wiadomości e-mail i gg.Dostałam.

Black Socket

No to przygotowaliśmy sprzęt, macierze i przystępujemy do akcji.

Zdecydowaliśmy się na najnowszy “okienkowy” system operacyjny Windows Server 2008 R2 Enterprise x64 (Enterprise, bo mailbox ma być klastrowany).

Czekała nas jednak niemiła niespodzianka.
Jak się okazało, Exchange Server 2007 jest NIEKOMPATYBILNY z Windows Server 2008 R2 i po prostu nie da się zainstalować na nim roli mailbox (Hub i Client Acces poszło bez problemu).

Error: An error occurred. The error code was 3221684346. The message was The data area passed to a system call is too small…

 Sytuacja dość niecodzienna bo wcześnie raczej.

archiwizator | Najlepsze programy archiwizujące

Tradycyjne Starter, Home, Professional i Ultimate, istnieją także wersje ARM (najbardziej zalecany do laptopów) i nowy Professional Plus. Jakie są różnice, których nie znamy, ale warto zwrócić uwagę na to, co nadchodzi w przyszłości, ponieważ Microsoft musi być zarezerwowane kilka niespodzianek dla konsumentów.

Sprawdź pełną listę:

• Windows 8 Enterprise Edition;

• Windows 8 Enterprise Edition Eval;

• Windows Home Basic Edition 8;

• Windows Home Premium Edition 8;

• Windows 8 Edition ARM;

• Windows 8 Professional Edition;

• Windows 8 Professional Plus Edition;   System Windows Starter Edition

• Windows 8 Edycja Ultimate.

wypas-po-pachy.blog.pl

Programistę według swego podobieństwa i niech on panuje nad komputerami, programami i danymi." I stworzył Bóg Programistę, i umieścił go w Centrum Obliczeniowym, żeby w nim pracował. I przyprowadził on Programistę do drzewa katalogowego i powiedział: "W każdym katalogu możesz uruchamiać programy, tylko z "Windows" nie korzystaj bo na pewno umrzesz.
8. I Bóg rzekł: "Nie dobrze Programiście być samotnym, stworzymy mu tego, który będzie się zachwycał dziełem Programisty." I wziął On od Programisty kość, w której nie było mózgu i stworzył To, co będzie zachwycało się dziełem Programisty, i przywiódł To do niego. I nazwał To Użytkownikiem. I siedzieli oni razem pod nagim DOS-em i nie wstydzili.Możemy uruchamiać programy, tylko z drzewa "Windows" nie możemy abyśmy nie umarli" I rzekł Bill Użytkownikowi: "Jak możesz mówić o czymś, czego nie spróbowałeś !" Tego dnia, kiedy uruchomicie program z drzewa katalogowego "Windows" będziecie równi Bogu, bo jednym przyciskiem myszki stworzycie to, czego zapragniecie." I zobaczył Użytkownik, że owoce Windows były miłe dla oczu i godne pożądania, bo jakakolwiek wiedza stała się od tej chwili już niepotrzebna, i zainstalował Windows na swoim komputerze. I powiedział programiście, że to jest dobre, i on też go zainstalował
0a. I zaraz wyruszył programista szukać nowych drajwerów. A Bóg rzekł: "Gdzie idziesz?" A on odpowiedział: "Idę szukać.

Nie tylko Muppet Sejm

Jest większość, ale z mniejszością też należy się liczyć. Zwłaszcza jeśli działa się za publiczne pieniądze - także pochodzące od tej mniejszości.

Brytyjska BBC, wzorzec telewizji publicznej, od pewnego czasu udostępnia swoje archiwa w internecie. Potrzebny jest do tego specjalny program iPlayer. Początkowo pojawił się wyłącznie w wersji pod Windows. Wywołało to tak wielkie wzburzenie brytyjskich użytkowników macintoshy, że BBC błyskawicznie wydała program iPlayer w wersji także na komputery Apple'a.

I wreszcie przykład najnowszy, może nie najważniejszy, ale jakże wymowny: firmowana przez Państwowy Instytut Sztuki Filmowej strona internetowa poświęcona 50-leciu Polskiej Szkoły Filmowej..

:)

22:58, dac , Polityka
Link Komentarze (14) »
poprzednie
1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 19
następne

† Moja Twierdza †

(dokująca skróty programów) na dole ekranu jest nie tylko efektowna, co i efektywna. Przeciągam skróty programów do tej ramki i nie muszę potem ich szukać w innych miejscach w systemie. A pulpit im bardziej pozbawiony jest różnego rodzaju plików i folderów tym lepiej dla responsywności ogólnej systemu. Więc można chować wszelkie ikonki w menu Start (w Windowsie) lub mieć taki programik dokujący. Windows tu wychodzi obronną ręką jeszcze. Można na niego ściągnąć program Object Dock. Działa tak samo jak ten na Linuksie. Jednak program obsługujący Docka na Linuksie ma znacznie większe możliwości ;) A widzicie je w postaci tych śmiesznych gadżetów w prawej części mojego pulpitu. Mogę je dowolnie. Zakręcanie Wam w głowach ciąg dalszy ;) A gdyby tak okno mogło być otwarte po części na jednym i na drugim pulpicie? Proszę bardzo :D Dzięki temu przenoszenie okien z jednego pulpitu na drugi jest proste i do tego efektowne ;) Oczywiście da sie to też zrobić inaczej, ale mając taką możliwość... dla mnie pozostaje ona jedynym oczywistym wyborem ;)
8)Kostka cz.3 No to teraz strzał z grubej rury, do tego ostrą amunicją. Jeśli do tego momentu nic Was nie zaskoczyło aż tak jak sie tego spodziewaliście, to mam nadzieję, że ten filmik to zmieni. Jest tu ukazana pełna możliwość sterowania kostką, do tego z małym bonusem w postaci filmu, który gra jednocześnie na 2 pulpitach... Pokażcie mi Windowsa,.

heloexchange

Signalled the event which lets other services know that it is ready to accept requests. Services such as the Key Distribution Center, Intersite Messaging Service, and NetLogon will not consider this system as an eligible domain controller. * Active Directory RPC Services Check

Za pomocą replmon sprawdziłem, że nie działa replikacja z SBS 2003 do Windows 2000 (błąd: Nie można odnaleźć kontrolera tej domeny). W drugą stronę replikacja działa poprawnie.

Wymuszając replikację za pomocą replmon i analizując pakiety zauwyżyłem, że serwer Windows 2000 wysyłał pakiety TGS-REQ do SBSa używając protokołu UDP, ale serwer SBS nie wysyłał odpowiedzi. Postanowiłem wymusić korzystanie z.

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.