O czym chcesz poczytać na blogach?

William wallace

...

 2002-09-14 13:19:13 >> Khhh....test..khhh...:D

Witam all...:D
skomentuj (2)
2002-09-15 20:38:15 >> William Wallace

Oto filmowa postać Williama Wallace'a:) Jest to moja ulubiona postać (zarówno filmowa jak i historyczna;) ) i staram się na tej postaci wzorować:)Kiedyś napisze o tym więcej...;)
skomentuj (4)
2002-09-18 16:33:30 >> Co za dzień...

Tar-Palantir

W „Walecznym sercu” pamiętam scenę, gdy wojska Szkotów stały naprzeciw armii Anglików i opanowywało ich zwątpienie czy walka ma sens. Szkoci bali się, że mogą zginąć, bo Anglików było więcej. Wtedy przyjechał William Wallace i do nich przemówił. Powiedział mniej więcej takie słowa:

Face To Face

Do siebie kobiety i osiągnąć sukces?

“…Pozwól, że zadam Ci pytanie: na ile siebie samego oceniasz jako mężczyznę? Na ile czujesz się prawdziwym mężczyzną, który bardziej jest podobny do Jamesa Bonda czy Williama Wallace’a z „Walecznego serca” niż smutnego Rysia z „Klanu”?

Jeśli czujesz, że czasami bliżej Ci do Rysia z „Klanu”, to uwierz mi – nie jesteś sam, ponieważ wielu dzisiejszych chłopaków i młodych mężczyzn ma spore.

bardzo być może...

Bo zamiast utrapionej w swych upalnych boleściach kobiety ujrzałem dziewczynę, która z uśmiechem na ustach wrzuca dwa złote do automatu na Pepsi. „Oznaczać to może tylko jedno- cywilizację”- wymamrotałem w myślach i padłem. Przez krótki okres czułem się jak William Wallace, który walczy o wolność wszystkich pasażerów wyrzuconych z pociągów, gdy jednak zostałem ocucony przez przydworcowych lekarzy uczucie to zniknęło, a ja wstałem i czym prędzej udałem się do kasy.
- Dokąd jedziemy?- zagadnęła mnie Patrycja.
- Do.