O czym chcesz poczytać na blogach?

William i kate

like a woman

Z pobłażaniem na swoje dzieci myśląć "jak oni zyją?!", a dzieci na rodziców "co oni zrobili ze swoim zyciem!". I często bywa właśnie tak, że dzieci robią wszystko, byli tylko ich życie wyglądało inaczej, oczekują więcej od siebie, zycia, dnia codziennego. Nie chca oszczędzać czasu, żeby to on nie zacząl ich oszczędzać.

Obama-Osama 1:0

2 maja to był dziwny dzień.

Zginał Osama Bin Laden, Amerykanie świętują na ulicach niczym Beytyjczycy po slubie Kate i Willa. A ja mam wrażenie, że to częsć jakiejś większej manipulacji. W końcu właśnie rozpoczęła się kampania Obamy... I niestety na miejsce jednego terroryzsty w ciągu.

Cheryl Cole - news - bloog.pl

GALLERY

 

 

 

       

 

299 - Cheryl na lotnisku w Nicei 11.05.11

♥ Post napisany dnia: 12.05.11  Kategorie: Photos

Font-size: 100%; vertical-align: baseline; outline-color: -moz-use-text-color; outline-style: none; outline-width: 0pt;">Cheryl wylądowała wczoraj na lotnisku w Nicei. Pojawiła się informacja, że Chezza będzie obecna na Festiwalu Filmowym w Cannes. Jest jeszcze jedna pogłoska, jakoby Cheryl miała wystąpić na imprezie z Beyonce i Will.i.am we wtorek 17 maja.

A tutaj możecie zobaczyć zdjęcie Cheryl z fanką podczas przesłuchań.


comments (3) | give comment

296 - CHERYL OBEJRZAŁA ŚLUB WILLIAMA I KATE Z PRZYJACIÓŁKĄ KIMBERLEY

PRYWATNY BLOG MIROSŁAWA

Morozowski nie potrafi prowadzić tego programu. Kiedy ma jednego rozmówcę, to sam mówi więcej od niego – tak było wczoraj w rozmowie z Michałem Kamińskim. Kiedy jest ich czworo – wszyscy mówią jednocześnie i widz nic z tego nie może zrozumieć.

Morozowski może mieć swoje poglądy i swoje zdanie, ale jako dziennikarz.

W kraju błogi spokój.

Jakich pięknych dni doświadczamy na przełomie kwietnia i maja. Ślub Księcia Williama w Londynie, Beatyfikacja papieża Jana Pawła II, a wczoraj ujęcie i zabicie Osamy bin Ladena. Dzisiaj czas na grillowanie – szkoda tylko, że jest tak chłodno. Przede.

Poco zatem te igrzyska?

Dzisiaj telewizja będzie transmitować z Londynu wydarzenie roku, a nawet ćwierćwiecza: – ślub Księcia Williama z Kate Middleton:  „…Ach, co to będzie za ślub…”!!

Ja niestety nie będę tego oglądał, bo mam.

spaść na 4 łapy - public - bloog.pl

Na czas, żeby zobaczyć Kate wysiadającą z rolsa. Ach! 
Głaszcząc Złośniczkę po pupce, wysłuchałam przysięgi małżeńskiej. Zdziwiłam się przy tym, dlaczego tylko William zaobrączkował Kate, a ona go nie? Potem, kiedy Złośniczka zasnęła, pozmywałam naczynia i czekałam na scenę balkonową. Może, gdyby tłum zgromadzony pod pałacem zawołał gromko: "Gorzko, gorzko", albo zaintonował: "Ona temu winna, ona temu winna, pocałować go.

blog Michaliny - Onet.pl Blog

Blog w kategorii: Polityka 

Uroczystość wybiera się wiele tysięcy pielgrzymów z całego świata,tak bo naszego kochanego Papieża kochał cały świat. Tak więc można powiedzieć,że w tych dniach kwietnia i maja  wszystkie  drogi naprawdę prowadzą do Rzymu.

A w najbliższy piątek odbędzie się królewski ślub Williama i Kate. Wielka Brytania i świat oszalały na tym punkcie,ja nie!

Fanatyzmu narodowo-religijnego.

A może czcić pamięć tych,którzy zginęli rok temu pod  Smoleńskiem inaczej.Powstała Fundacja im.Grzegorza Dolniaka-sportowa szansa dla dzieci i mlodzieży. Jest też Fundacja"10 kwietnia"-wspiera dzieci ,których rodzice zginęli,jak i inne.