O czym chcesz poczytać na blogach?

William hill

Aleksey Vorobyov (Alex Sparrow) - pierwszy polski blog poświęcony rosyjskiemu artyście - Onet.pl Blog

Nakręcona telefonem - zapis z sali, w której zza oklasków nie słychać było aranżacji, za głowami widzów trudno było zobaczyć wykonawcę i słychać było tylko jego głos śpiewający melodię, według prognoz największych bukmacherów William Hill z Lodnynu Vorobyev już przedwczoraj był na drugim miejscu! Świadczy to o tym, że europejski rynek muzyczny pozytywnie reaguje na sojusz największego producenta z rosyjskim artystą, co daje Rosji dodatkowe szanse. Hura! Red One i Alex.

Galeria Typów

Nawet piłkarzy wracających z brązowym medalem z mistrzostw świata” – opowiadali mi kiedyś znajomi z Zagrzebia.
Bukmacherzy w ogóle nie stawiali na zwycięstwo Ivanisevicia. Dość powiedzieć, że ani Ladbrokes, ani Will Hill nie miały zakładu na zwycięstwo Gorana w ofercie. Kiedy wreszcie je wstawili, pierwszy uwierzył w Ivanisevicia James Hesketh z Londynu. Najpierw zagrał u Williama Hilla na Chorwata 120 funtów przy stawce 151, potem dołożył kolejne 120 funtów, kiedy stawki zjechały do 76. W sumie zgarnął 27 tys. funtów.

Tak się składa, że Chorwat dziś świętuje 37..

Praca za granicą

Na rynku - w telewizji reklamowane są zakłady internetowe oraz gry hazardowe online. To one zabierają klientów tradycyjnym zakładom bukmacherskim. Bukmacherzy skarżą się także na podatki. Nie dalej jak dwa tygodnie temu, znany bukmacher William Hill opowiadał mediom, że przez podatek, jaki rząd nakłada na bukmacherów, drastycznie spadają ich przychody. Tylko w zeszłym roku mieli oni zapłacić 367 milionów funtów narodowego podatku i 30 milionów organizatorom wyścigów. Hill.

Blog Paelcusia

0 The Jet Set dają zarobić 2007-05-11 Popularna brytyjska firma bukmacherska William Hill największe szanse na wygraną w tegorocznym konkursie piosenki Eurowizja 2007 daje reprezentantom Szwecji. Niemal tradycyjnie bukmacherzy nie dają większych szans polskiemu reprezentantowi, którym w tym roku jest grupa The Jet Set.