O czym chcesz poczytać na blogach?

Wilki

Myśli bezsenności

Część jego życia..... i wtedy kiedy zaoferował jej wszystko czym żył..... kiedy pokazał jak ważna jest dla niego.... ukłuła go.... zraniła go najboleśniej jak to tylko jest możliwe.... bluszcz owinął się wokół niego i zaczął go zabijać.... odbierać mu siły.... wilk z bólem nie fizycznym a czysto psychicznym wyrwał się od niej.... uciekł.... ale zatrute żądło nadal tkwiło w sercu.... wilk patrzył jak księżyc spokojnie świeci na niebie.... delikatny ciepły podmuch wiosennego wiatru wzruszył jego sierścią.... łza zaczęła torować sobie drogę po policzku wilka.... podobno wilki nie płaczą..... on płakał.... nad tym co utracił.... bluszcz zatruł jego ciało i jego serce..... wytrzymał to tylko dzięki nadziei delikatny płomyk nadziei zawsze płonął w jego sercu.... nadziei na lepsze życie.... nadziei na życie szczęśliwe..... wilk potrzebował Róży..... wiedział o tym zawsze ale teraz gdy żądło tkwiło w jego sercu potrzebował jej jeszcze bardziej.... podobno są Róże które potrzebują miłości tak jak wody czy powietrza..... podobno są na świecie Róże które potrzebują uczucia.... dlaczego więc wilk nigdy nie znalazł jej na swojej drodze.... dlaczego.

Opowiadanie o życiu psa - Onet.pl Blog

Wysoką i wąską klatkę piersiową. Łokcie skierowane są do wewnątrz, a stopy na zewnątrz, co daje możliwość stawiania nóg leżących po tej samej stronie ciała w jednej linii. Wymiary tylnej łapy są o 1-2 cm mniejsze.

Pokrywa włosowa składa się z dwóch rodzajów włosów: długich i sztywnych włosów prowadzących, zapewniających odprowadzenie wody oraz podszerstka zapewniającego izolację termiczną. Pasmo długich włosów, osiągające nawet 17 cm, przebiegające od karku po barki, tworzy tzw. "grzywę", którą wilk stroszy, chcąc okazać swą złość lub w momencie pobudzenia. Wilki posiadają włosy o różnej barwie - od prawie czarnych poprzez szare, brązowe aż do białych.

Dorosły wilk ma 42 zęby, których długość dochodzi do 27 mm (całkowita długość kłów dochodzi nawet do 57 mm). Układ zębów to 3-1-4-2 x 2 w szczęce górnej i 3-1-4-3 x 2 w szczęce dolnej. Młody wilk ma 28 zębów mlecznych w układzie 3-1-3 x 2 w obu szczękach. Nacisk szczęki dorosłego wilka może wynosić do 15 kg/cm². Po ukończeniu 10 roku życia następuje powolne ścieranie się kłów i pojawiają się trudności w pobieraniu pokarmu, co w połączeniu z uszkodzeniami nabytymi.

The True Story - Onet.pl Blog

Po chwili wśród drzew ujrzał dwie sylwetki i zrobił krok w
ich kierunku myśląc że to Sahra i Bardock, nagle jednak usłyszał dwa męskie głosy
i zdał sobie sprawę że to nie byli jego przyjaciele. Hirow odwrócił się i jednym
susem doskoczył do swojego płaszcza, szybkim ruchem zarzucił go na siebie, chciał
ociekać lecz gdy wstał natychmiast upadł, był zbyt wycieńczony żeby chodzić a co
dopiero biegać i skakać. Nie chciał ani nie miał siły z nimi walczyć, ta sytuacja
nie malowała się ciekawie.
Z krzaków wyłoniło się dwaj furioni, a dokładnie dwa szare wilki. Jeden z
nich podszedł do niego, chłopak myślał że zaraz go zaatakuje, chciał sięgnąć po
miecz, albo chociaż postawić garę, jednak nie miał sił, jego trening zbytnio go
wycieńczył.
- Hej, nic ci nie jest - zapytał wilk
- Czuję tu zapach człowieka, sądząc po pobojowisku to nie był zwykły rolnik
Hirow zdziwił się głęboko, ta sytuacja była co najmniej nietypowa. Widząc że
milczy, przybysze spojrzeli na niego podejrzliwie
- Nic ci nie jest? - zapytał drugi - Nie jesteś ranny?
- N-Nie, tylko zmęczony - odpowiedział wstając, zachwiał się jednak i.

When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.

Dołączyć okresowo do zasadniczego leku przeciwdepresyjnego leczenie objawowe. Musimy również pamiętać, że poprawy samopoczucia po stosowanych lekach można się spodziewać po 2 – 3 tygodniach ich stosowania, i że należy kontynuować leczenie przez co najmniej 6 do 9 miesięcy po ustąpieniu objawów choroby. Depresja może być chorobą nawracającą i w takim przypadku konieczne jest ponowne podjęcie leczenia. Gdy istnieje zagrożenie samobójstwem konieczna jest hospitalizacja.
dwa słowa na koniec: łatwo brzmi.


Ilu pobiegnie za wilkiem? (0) się odważyło...
skomentuj


Wycie Dwudzieste Trzecie

Niedawno poznałam przypadkowo chłopca ktorego będę tu nazywała Alanem. W wieku dziewięciu lat był on klasycznym przykładem dziecka nieśmiałego, o nieskoordynowanych ruchach, zawsze najgorszy we wszystkich grach. Był jednak bardzo bystry, a przy tym wyjątkowo uzdolniony plastycznie. Nauczyciel plastyki jeszcze nigdy przedtem w swej karierze nie zetknął się z dzieckiem, które by juz w szkole podstawowej tak swietnie rysowało. Kiedy Alan miał.