O czym chcesz poczytać na blogach?

Wilanów

Grupa Trzymająca Warszawskie blogi

Rezerwacja stolika jest na hasło GTWB 

11:25, rubeus , organizacyjnie
Link Komentarze (21) »
sobota, 02 maja 2009
Mamy temat Akcji XIX - "Prawie, jak w..." (czyli kawałki innych miejsc w Warszawie)
Temat dla poszukiwaczy i podróżników, a może i analityków. Dla tych z szaloną wyobraźnią też pasujący. Czyli mamy to co wybraliśmy. Jak zwykle dzień wielki GTWB jest dniem dwudziestym miesiąca i tego dnia odkrywamy swoje zbiory.

See You!
00:21, tukee , organizacyjnie
Link Komentarze (8) »
środa, 29 kwietnia 2009
Wilanów miejsca nieodkryte - konkurs foto
Urząd Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy i Centrum Kultury Wilanów ogłosiły konkurs fotograficzny pt. "Wilanów.

untitled

Warszawa >> czwartek, 6 lipica 2006 22:57:54
Pisałem, że dopadnę internet? No i dopadłem ;) Wielce miłe studentki UW użyczyły komputera (wiecie, że w akademiku jest internet za 10 zł/mies?), za co im chwała, bowiem od kilku dni nie dotykałem klawiatury, a to dla mnie niewyobrażalna katorga ;)
Warszawa jest ogromna, naprawdę duża. I nawet nie taka brzydka, za jaką ją miałem. Ma klimat, nie zaprzeczę. A Wilanów... Wilanów jest piękny i barzo przyjemny, nie dziwię się, że apartamenty biją tam rekordy cenowe :)
Rano taniec z Romaną Agnel, później lekcje z najlepszymi specjalistami z całego świata, wykłady i przepiękne koncerty. Niesamowita, "międzynarodowa" atmosfera wzbogacona klimatami akademika i swobodnym angielskim (4:40 - four fourty).
Jest wspaniale, umiejętnośi poprawiły się ogromnie i żałuję tylko, że nie mam czasu zwiedzać, ani spotkać się z Wishmasterką czy Kają.
Chociaż na Rynku, Zamku Królewskim, Metrze, Służewiu, Żoliborzu i w "Arkadii" byłem (o wielce spenetrowanym Wlanowie nie wspomnę).
I ludzie są jacyś pogodniejsi, tacy bardziej "europejscy" (chociaż zwyczaj zamykania pubów i muzeów pół godziny przed oficjalnym zakończeniem działalności to lekka przesada ;)
Reasumując, jest wspaniale, ciepło i miło.
A.

nadziejka.blog

POWODU. Co prawda wtedy się o tym niekoniecznie wiedziało ;P, aż się popłakałam ze śmiechu!
-ale cholera ja naiwna jestem!!!! No nie wiem czy nadal, ale kiedyś! O la la, z dala niektóre sprawy wyglądają inaczej. Ciekawe czego się dowiem za 5 lat na temat mojego obecnego życia ;P
-zabawne jak faceci napoczątku są delikatni, tak dużo znaczą dla nich uczucia, są wrażliwi... a z czasem liczy się seks, zaliczanie, "hardcore". jaka ja jestem szczęśliwa, że P taki nie jest.
-P zaliczył kilkakrotne P - pozdawał, podpadł poważnie, popił i jest pijany pewnie piwkiem ;)
-nadal się nie uczę, to już ponad 3 dni... i średnio mnie to martwi, a Wilanów jest bardzo romantyczny o tej porze roku :D

ściskam ;P

skomentuj (0)

Aha 2004-06-08 02:18:26

Nie bardzo wiem, czy to taka chwilowa zmiana czy to już na dłużej. ALe biłam się dzisiaj po łapkach, żeby nei wziąć zeszytu i nie pisać wierszy. I udało mi się :D TAAAAAAAAAAkA dumna jestem

Ale wczoraj był piękny dzień! Nie moge się doczekać, żeby mieszkać z Izą, choć tu mi jest dobrze, poza "didżejami" kilka pięter niżej. Wilanów jest piękny wiosną i leżenie na trawniczku przeplatane rozmowami - nie tylko plotkowaniem - jest bardzo dobrym.

warszawa jpg

..www..
Antyradio
C.I.A.
F.A.
Filmowa stolica
Ja Wisła
Kampinos
Kinoteka
Kmkm
LA
Legia
Legia.com
Lewica.pl
Luna
Mokotów
Na rowerze
Ochota
Pogoda
Praga Południe
Praga Północ
Przestrzen miasta
Rembertów
Ssks
Śródmieście
Ursus
Ursynów
Vagabundus
Warsawsun
Welocypedy
Wieżowce W-wy
Wilanów
Wirtualna Stolica