O czym chcesz poczytać na blogach?

Wii u

80PIH’s blog

Ponad 100 milionach (!!!) sztuk, rynek “casualowy” rozrósł się do niewyobrażalnych jeszcze kilka lat temu rozmiarów, natomiast Konami (które zresztą popełniło całkiem niedawno na DS’a Let’s Yoga oraz Let’s Pilates), podchwyciło ideę i popłynęło po całości zapowiadając na Wii grę…o chodzeniu! Jak donosi kotaku w Walk It Out chodzić będziemy w rytmie 100 różnych utworów muzycznych wykorzystując przy tym dobrodziejstwa jakie za sobą niesie Wii Balance Board czy nawet mata od Dance Dance Revolution.

skate-sylwia blog

Z przeciwnej drużyny zbliżał się do strzału do kosza Sy(L)wia mistrz zabierała mu piłkę i spierdalała pod kosz, gdzie Loczek albo Mała zajmowały się rzutem do kosza :P W drodze powrotnej ze szkoły Sy(L)wii znów odbijało i rozwalała pasy bezpieczeństwa dla inwalidów w pociągu :P (Cicha mam mnie już dość łeeeeeeee) Dobra to na tyle ;P Pa

Ps. Trochę twórczości Sandry, która się ode mnie.Kosza zawsze wygrywamy i nikomu się nie damy! wozimy się po Mokotowie i ciągle odpalowe figle nam w głowie, na ochocie wariujemy i z Pakerem się bijemy (to jest żart ) co znaczy SKS każdy na świecie wie, i dupa o podłogę z zazdrości trze my na zawsze w sercach u siebie będziemy, bo nie tego właśnie chcemy ”

skate-sylwia 2005-04-07 15:40:14
skomentuj (13)


15.04.2005
Siemasz Siemasz:D:D Dzisiaj był spoko dzionek. W.

okno na topolę


wciąż coś sie pali, wali i trzesie

i ludzie sie nie lubią

tutaj widać bardziej
uśmiech z zaciśniętymi zębami
i coraz częstszy brak zahamowań, kiedy mówią o czarnych, brązowych i w kolorze curry
i oni,
LINK
niby sie ich pietnuje
ale w pubach są uznawani za...no nie pietnuje sie ich
niby wstyd
ale jaka ulga, że ktoś ma odwage sie odezwać
i pani, która w tv publicznej stwierdziła, że skoro nie odpowiada IM angielska kultura, religia i ludzie, to niech jadą tam, gdzie tego wszystkiego nie ma
że nikt ICH tu na siłę nie trzyma.


Link Komentarze (1) »
niedziela, 02 stycznia 2011

zachwycał mnie pomysł wprowadzenia ruchu do gier
te wszystkie wii, x-boxy i podobne, se myśle, miały ludzkość zapasioną ratować
i pewnie ratują
i jak bozie kocham byłam za
podziwiałam nieznanego mi bliżej geniusza, który to wymyślił
spryt jego i inteligencje i całą jego reszte
i nawet, se myśle, kupim takie cudo
będzie mi prywatny.

| TOMBRAIDERS | Your most exclusive source about Tomb Raider and Lara Croft! - Onet.pl Blog

0013. Lara Croft and the Guardian of Light... na Wii?
  16.06.2010   00:47 Lara Croft and the Guardian of Light... na Wii?
"Koncentrująca się na trybie kooperacyjnym mieszanka gry akcji z elementami przygodowymi, która stanowi świeże podejście do klasycznej serii Tomb Raider."
Gry-online.pl

Być może Lara Croft and the Guardian of Light pojawi się... na konsoli Wii! Niedawno serwis Gry-Online udostępnił dział "Lara Croft and the Guardian of Light Wii". Ponadto, serwis wysilił się także na miesiąc daty premiery oraz rating wiekowy! Miesiącem premiery w USA, Europie i na świecie ma być sierpień 2010. Ratingiem wiekowym ma być... +16! Czy to typowe dla gier arcade...? Dowiedzieliśmy się także w.

Opowieści z dreszczykiem - Onet.pl Blog

O.O ale wiecie szkoła ni ma czasu t^T a teraz po świętach już i mam 1020 wyświetleń o.o więc muszę napisać xD ale mnie teraz rpc wciągnęło o.o konto an DA ma i ciągle mi do favorite dają *o*  wii *w* a kiarka is loca xD ale to chyba widać ... xD eh jak ja już zapomniałam jak tu pisałam o.o eh no to daje dalszy ciąg mojej historii ^o^ 


Słudzy ciemności zadali imciosy ale im udało się zadać większe aż w końcu walka miała się mieć ku końcowikiara dyszła i prubowała złapać odech a kilka metrów stojący przed niom shadowodetchnoł i uśmiechnął się pomimo ciężkim ran i zmęczenia nie okazał tego
Shadow – nie chce ci teraz odpierać życia to by było za proste
W jego reku pojawiła się czarno czerwona róża
Shadow – dokończył więc adijos do następnego spokania ....
Shadow zninoł a róża ppozostała i spadła a jej płatki zaczoł rozwiewać wiatr kiarastraciła równowage i upadła na kolana potem jej się cały krajobraz.

DODA CZY ODEJMIE?

Koncernu – Wii U, z którą dotychczas były same problemy.

Nowy system po raz pierwszy pokazano podczas zeszłorocznych targów elektronicznej rozrywki E3. Na nic zdała się pewność prezesa Nintendo Satoru Iwaty, który przekonywał zebranych na sali dziennikarzy do nowego konceptu. Nikt nie wiedział czym Wii U tak właściwie ma być: fikuśnym kontrolerem czy konsolą, czy może całkiem czymś innym? Konsternacja widowni przełożyła się niestety na bardzo bolesny cios finansowy. Akcje firmy na tokijskiej giełdzie zanotowały bolesny spadek.

Nintendo wielokrotnie pokazała już, że na błędach się uczy. Na.