O czym chcesz poczytać na blogach?

Wifi n

djbochen blog

Istnieje możliwość na wprowadzenie takiej funkcji do iOs5. Aby móc umieścić taki przełącznik w centrum powiadomień (niestety) potrzebne jest wprowadzenie urządzenia w tryb jailbreak. Należy jednak pamiętać, że na iOS5 dostępny jest tylko (na chwilę obecną) jailbreak na uwięzi.

Aby umieścić przełączniki do wyłączenia wifi, 3G, bluetooth i wielu innych należy zainstalować z Cydii tweak o nazwie SBSettings, a następnie odpowiednio skonfigurować w ustawieniach.

Dodanie takiego przełącznika jest niezwykle wygodne w późniejszym użytkowaniu telefonu (lub iPada, iPoda Touch) gdyż nie musimy skakać po menu w celu.

dr-mery

Co wy się śmiejecie? wszystko kręci się wokół seksu- nawet mycie zębów...

(a jakże ;))

 

 

Kolega został niesłusznie niedopuszczony do koła z protetyki (wszystkie warunki dopuszczenia miał spelnione, ale asystentka stwierdziła, że za mało umie i go nie dopuści). Parę tygodni przed całą historią otrzymał do przygotowania prelekcję nt. wkładów koronowych, którą miał zrealizowac na następnych zajęciach po kole, a że dobry kucharz z niego, to zaoferował się przygotowac dla nas jakieś ciasto...

Nadszedł dziś dzień prelekcji, kolega wychodzi na.

Z którym miałam okazję przed chwilą przebywac przez minut 4. 

 

Przyszedł taki jeden do nas podłączac router, bo nastąpiła zmiana IP ze stałego na zmienny, więc ogólnie moje kompetencje sprawa przekroczyła. No i krzyczą z tatą do mnie do pokoju, czy wyszukuje mi naszą siec przez WiFi. Oczywiście nie łapie- 10-krotne odświeżanie listy sieci nic nie daje, więc przychodzę do nich do pokoju z laptopem.

Na co koleś do mnie z paszczą (u mnie to oznacza podniesiony głos i postawę "mały robaczku, kim ty jesteś, żeby ze mną rozmawiac"):

 

Koleś:

Spotkania z nieznanym

Jeszcze tańszy Kindle

Jak podaje Amazon, czytnik ebooków Kindle, którego ostatnio zabrakło na rynku, ma się pojawić 27 sierpnia w nowej odsłonie - o 21% mniejszy (ale dalej z 6-calowym ekranem) i o 15% lżejszy, ma być dostępny w dwóch wersjach - z WiFi za 139 USD i z 3G za 189 USD. Wbudowana pamięć będzie miała 4 GB pojemności (dwa razy więcej niż do tej pory), zapowiedziano też wydłużenie czasu pracy na baterii ( z włączonym WiFi 10 dni, z wyłączonym - miesiąc) i szybsze o 20% odświeżanie ekranu oraz zwiększony kontrast. Usprawniony też zostanie interfejs urządzenia. Engadget podał jeszcze jeszcze jedną interesującą wiadomość, której nie ma w komunikacie Amazona - w Kindle'a miałaby być wbudowana przeglądarka oparta na silniku Webkit. Zwłaszcza ta pierwsza wersja oznacza rewolucyjny spadek ceny i ogromny nacisk na konkurencję - w prostym przeliczeniu, to już niewiele ponad 400 zł, czyli gdy będzie dostępny w Polsce, powinien kosztować nie więcej niż 600 zł. Prawdopodobnie to skutek ostrej walki z wchodzącymi szturmem na rynek wielofunkcyjnymi tabletami - stagnacja techniczno-cenowa czytników oznaczałaby ich przegraną, a.

blog pikfe

Pierdoły. Big B sporadycznie poświęca swoje wolne chwile na takie rzeczy, czego właściwie nie mam mu za złe. Uczę się za to od mistrza. I tak, oni śpią, pranie niezdjęte, brudne nie włączone, zmywarka pełna i podłoga w sieni brudna, a ja nic na to.

Poradzimy sobie z tym, jak wszyscy wstaną.

Tylko, że ja nieco odwykłam od chwili ciszy.

Nie wiem, co mam zrobić.

A to album ze zdjęciami Yody. A to magazyn o książkach. A to książka. A to koty. A to pisanie. A to blog. A to Mastering the Art of French Cooking.

I przyznaję, czasem kończy się beznadziejnie, na siedzeniu w Sieci. Walczę z tym uparcie.

  pikfe Powiedział/a:

  Byle nie za często!

  Odpowiedz
 • poprostuzycie@gmail.com Powiedział/a:

  Nie martw się mam tak samo a na dodatek kupiłam sobie telefon z wifi rozgryzłam jednak ten mały komputer więc dostęp będę miała do sieci kiedy będę.

 • singel.blog

  Ucichnie wszystko..jutro zrobie jeszcze 2 oferty, mozolnie zrealizuje kilkanascie zadań z mojej dluuugiej listy rzeczy do zrobienia przed wyjazdem...jeszcze 3 dni chaosu, 3 dni sprintów i porannej spinki i wszystko ucichnie na 5 tygodni... czy cos sie zmieni? zawsze cos sie zmienia..swiat idzie do przodu a ja plątam się gdzieś w nogach przeznaczenia i idę zyzgakiem za nim.

  Pierwszy raz wyjezdzam i zostawiam firmę pod opieką kogos obcego. Nie mialem wczesniej pracownika, mam mieszane uczucia w zwiazku z tym, ale jak się nie prazekonam tosie nie dowiem. w sumie jaramsie tym ze powoli nabiera to rumieńcow i zaczyna sie prawdziwa praca...w.

  ostrosc 2010-08-10 14:53:11

  obraz sie wyostrza i wiem juz czego mi potrzeba. to byl dobry naprawde dobry czas i ciesze się ze jeszcze trwa... jem zycie wielką lyzeczką i bardzo mi smakuje.

  skomentuj (0)

  niech zyja niezabezpieczone wifi 2010-08-16 22:13:51

  niech zyja niezabezpieczone sieci wifi..siedze na tarasie, wokolo tylko szum...trwa ramada wiec na ulicach pusto boprzed chwila zaszlo slonce wiec wszyscy jedza po calym dniu postu.  2krzys i karolina dostali dzisiaj sraczki chociaz wszyscy jemy to samo ,dziwne. dzisiaj bez surfa.