O czym chcesz poczytać na blogach?

Więzy krwi

anniel --> moje rozmyślania... - mBlog

 ani jedno nazwisko,
 jeden dom, ani rodzina
 Więzy nieśmiertelne, nierozerwalne,
 nie zabije ich żadne zło.
 Nie udajemy bohaterów,
 ludzi nieomylnych i niezadowolonych,
 tylko mocno wierzymy,
 że istnieją więzy silniejsze niż więzy krwi.

 

 

SKARB...
2010-02-21 | 00:29:27
autor: anniel | skomentuj (1)

 

Jak zmierzyć wartość gdy coś jest.

kofki.blog

Wybrania. Relacja przyjaźni wcale nie musi być identyczna po obu stronach, ponieważ każdy z przyjaciół jest inny, ma własną historię, swój sposób wyrażania uczuć, okazywania sympatii i zaufania. Pomimo całego bogactwa naszej przyjaźni, tego, co do niej wnosimy i jak się tym wzajemnie obdarowujemy, wszyscy musimy się zgodzić na to, że „wchodząc w świat szerszy niż nasze więzy krwi, staramy się nawiązać przyjaźnie bez skazy, lecz te zapoczątkowane dobrowolnie przez obie strony związki, jak wszystkie więzi, przyniosą ze sobą nie tylko radości, ale i rozczarowania”.

Boli, że kobieta i mężczyzna są różni

Nie tak rzadko daje się usłyszeć, że przyjaźń między mężczyzną a kobietą jest niemożliwa. Takie.

Blog ewunia5020

Jednak troszczą się o siebie i w najtrudniejszych momentach życia są dla siebie podporą.Trudno odpowiedzieć na te wszystkie pytania.Rodzeństwo to troche jak małżeństwo.Dwoje ludzi o różnych charakterach musi nauczyć się ze sobą żyć,musi nauczyć się kompromisów.Tylko małżeństwo może się rozwieść a rodzeństwo jest skazane na całe życie .Bo wiążo ich więzy krwi.Bo łączy ich niezwykła miłość.


Komentarzy: 0 moje 2008-06-06

Nowa historia Naruto Uzumaki-Namikaze - Onet.pl Blog

Hinata Hyuuga
Posiada więzy krwi Byakugan. Jest bardzo nieśmiała w szczególności gdy jest w pobliżu Uzumakiego. Zmienia się to po powrocie Naruto z treningu.


Everyone was young in the past - Onet.pl Blog

-    To się jeszcze okaże co- odpowiedziała mu Julie, puszczając oczko- Daj czadu Dean- krzyknęła wchodząc na trybuny.
-    Dla Ciebie specjalnie się postaram- odpowiedział Dean, śmiejąc się. Julie traktował jak siostrę mimo, że przecież nie łączyły ich żadne więzy krwi. Znali się jednak od małego i łączyła ich przyjaźń, jakiej by nie jedna osoba im pozazdrościła. Kiedy już miał wejsc na boisko, w drogę wszedł mu jakiś chłopak, którego Dean widział po raz pierwszy w życiu.
-    Futbolista- zaśmiał się tamten. Jego wzrok był pełen pewności siebie.