O czym chcesz poczytać na blogach?

Więzień nienawiści

....An tigh gaetha....

W czasie i przestrzeni. może normalne. może niekoniecznie. [nie/]konieczne. jednak ładnie wszystko to wpływa. Nie mniej, nie więcej niż podążanie ścieżkami. [także bezlitosne dla ciała, "ducha" i psychiki połączenie]
Requiem dla snu,
Pl. Zbawiciela.
Wszyscy jesteśmy Chrystusami.
Babel.

Więzień nienawiści,
Dom nad jeziorem,
Step up,
Oszukać przeznaczenie,
Skazany na bluesa,
Volver.

mniej i bardziej ważne, śmieszne, głupsze, mądrzejsze filmy.
Film za filmem i film. Film.
Ładny scenariusz, ładna muzyka. Co z zakończeniem?

Ja czuję nieśmiertelność,.

Nic - Onet.pl Blog

Aż któreś z ukochanych nie zapozna się ze statystykami ile razy facet/kobieta zdradza itp. I tu jest punkt kulminacyjny/zapalny zaufania, zaczyna się nieświadoma kontrola, która przeradza się w zazdrość. Taka dziwna wizja o zaufaniu, w sumie widziana tylko z jednej strony, bo tak ma być...
    Wróciłem z koncertu , a tu w telewizji leci "Więzień Nienawiści", fajny film polecam, dobrze zrobiony i pokazujący bezsens nietolerancji na tle rasowym. Co do koncertu, to trochę więcej się spodziewałem po Strachach na Lachy, krótko grali, nawet dwóch godzin nie było, ale dobrze jest, wręcz miło dla ucha i tyle tłumów. Ochroniarze dziś odpychali falę fanów takim niskim płotkiem, fajnie to.

zza przymkniętych powiek - Onet.pl Blog

Nigdy nie zgasnąć.Droga ku poznawaniu,doznawaniu, tworzeniu przerywa się nagle pozostawiając niepodpisane listy, niezapłacone rachunki, nienapisane książki, nienarodzone dzieci... Gesty, słowa, sprawy, spojrzenia, uczucia, przez chwilę jeszcze zawisną w powietrzu, aby w końcu ulecieć i rozmyć się w nieznanym niebycie. Wbrew granicom, sporom, nienawiści wszyskie cząstki spotkają się, aby w zgodzie i harmonii, łącząc się i rozbijając tworzyć nowe i wciąż nowe...

DrAGA (16:05)
tu pitu pitu ;)

Dzban. Nic do siebie już nie pasuje, chaos i pustka zarazem. Skrajności plączą się i ogarniają wszystko to, czym pozostałam. Czuję się groteskowa i bezsensowna. Na samo słowo ja, usta wyginają się w grymasie niesmaku. Czyszczenie... Garść tabletek przeczyszczających.

Nie mam już siły. Zupełnie nie wiem, co robić. Ona jest jak więzień w samej sobie, a ja nie mam przepustki na widzenie. Moje słowa pozostają tylko głuchym echem. Bezsilność wysysa ze mnie energię, i pozostawia na pastwę samej sobie. Tak bardzo się boję. Sen... Leżała na podłodze. Blada i zimna. Czas stanął w miejscu, a ja poczułam wokół i w sobie samej ogromną pustkę. Wszystko było jak koszmarny.

wyborczy.blox

Że zwyciężyliśmy. MY?? Gdzie był Kwaśniewski, Cimoszewicz, Oleksy, Janik, Mille w 1980-81 roku? Żaden z nich nie był w "S". Wszyscy byli w PZPR, partii, ktora wladala Polską i nakazywała zabijać ludzi.
Także członków Solidarności.
Byli my, i byli oni. Były tragedie pojedynczych ludzi, pałowanych przez ZOMO, zamykanych do więzień. Mordowanych. To hańba, że o nich zapomniano. Gdzie ta solidarność? Z tymi co zapłacili najwyższą cenę. Plujemy na ich groby, pozwalając ich zabójcom chodzić po ulicach. Plujemy na siebie.

23:48, alaksa
  • Skąd tyle nienawiści? c.d. - ...
  • Skąd tyle nienawiści?
Zakładki:
Zaprzyjaźnione strony
Uczelniany blog Viliusza
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

Blog Tomasha

Z drugiej strony mamy takie Hemp Gru, które nadal nawija o nienawiści do policji. A Wilku młodzikiem nie jest. Prawda, że 52 Dębiec zmienili podejście w zasadzie do wszystkiego w swoich tekstach, za co im chwała. Ale nawet, jeśli sporo osób od tej ideologii odejdzie, część zostanie, a będą wciąż się pojawiać nowi. Zresztą to też po części biznes – tak Hemp Gru jak i aktualnie Firma to.

gatt, on Wrzesień 12, 2010 at 12:33 am said:

chyba nie sądzisz, że oni myślą, że będą siedzieć do śmierci? i że się boją?? mamy takie prawo że po dokonaniu zabójstwa można wyjść po 8latach za dobre sprawowanie, mało tego – więzień oprócz wyżywienia ma zapewniony dostęp do ksiązek, wizyty, telewizor, wygodne łóżko, ogrzewanie zimą, i to wszystko jeszcze z wysokiej półki, bo inaczej może zaskarżyc więzienie(absurd?), za to dzieciaki nie zawsze mają kanapkę do szkoły bo rodzice płacą podatki takie jakie płacą i nie na wszystko starcza. jestem jak najbarzdiej.