O czym chcesz poczytać na blogach?

Wielkopolskie

Broda Piotr

Oddziałów Kawalerii oraz Kozaków, czołgi z epoki, eksplozje “ziemne” i “ogniowe”, działa i RKM-y wraz z obsługą oraz budynki mające przybliżyć zabudowę przedmieść Twierdzy Bobrujsk. Jeśli przyjąć wielkość terenu oraz zagęszczenie jednostek to można sobie wyobrazić co będzie się działo w trakcie inscenizacji. Wracając do tytułowego pytania to w odpowiedzi możemy usłyszeć iż obie jednostki pojawia się w widowisku jako pododdziały Armii Wielkopolskiej. 15 Pułk Ułanów Wielkopolskich  w pełnym oporządzeniu można zobaczyć w każdą sobotę przy “Odwachu” w trakcie honorowej zmiany warty kwadrans po hejnale południowym.
A Członków GRH “3 Bastion Grolman”  w mundurach 3 Pułku Strzelców Wielkopolskich będzie można zobaczyć w różnych częściach naszego Miasta rozdających “Kurier Poznański” lub rozklejających plakaty. Miłośników historii i nie tylko zapraszam.

Eko-Anioły Wielkopolskie | Ekologiczne podróże po szkołach województwa wielkopolskiego

   Start
  • Uncategorized
  • Zabawne i eko
 • Meta

  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się
  • Kanał RSS z wpisami
  • Kanał RSS z komentarzami
  • WordPress.com

mmarys.blog

, który cały czas marudzi, że nie jest w pozdrowionkach pierwszy:)

skomentuj (21)

"...:::W:::...:::A:::...:::K:::...:::A:::...:::C:::...:::J:::...:::E:::..." 2004-06-09 22:52:51

Tak tak, jeszcze tylko teoretycznie poniedziałek i wakacje!=] Choć do końca nie wiem, czy w poniedziałek będę w szkole... Maybe yes, maybe no ;)

Hihi ale fajnie! Mistrzostwa Wielkopolski... i jazzzzzzda =D Szkoda, że Bartuś nie jedzie :(

Ojej, dzisiaj w szkole Wojtuś sobie coś zrobił... Ja wiem co, tylko nie do końca wiem, czy póki co mogę to rozpowiadać, więc narazie nic nie piszę... Powiem krótko: Wojtuś na 100% przeżyje ;)

Boshe siedzę sobie spokojnie, gram z Woytkusem w szaszki a tu nagle koma dzwoni, odbieram a tam taki odgłos jakby się ktoś topił!! Nie wiem co to było... A nr był zastrzeżony... =/ Hmm....

szulczykstal.blog.pl

Anetke(uziaki kotq:*)ptrycje rzaruwe błażeja, finleya, aśki, gluzmana, kondiego, adika,malinki, lukasa, lutka , gilusia, djmakerra, adama;], pakusia,, ziolka i wszystkich o ktprych zapomnialem:)http://www.avatary.cad.pl/ava/animowane/a8.gif
2004-02-14 21:02:06 skomentuj (4)


Stal and Ostrovia forever
Sobota była udanym dniem dla ostrowskiego baketu.
Gipsar Stal Ostrów Wielkopolski podejmowała na wyjeździe drużynę Spójni Stargard Szczeciński. Ostrowianie w tym meczu najbardziej obawiali się trzech nowych zawodników Spójni: Millera, Haringtona i Stulgi. Pierwszą kwarte podopieczni Andrzeja Kowalczyka wygrali 16-15, by po dwóch kwartach prowadzić 35-29. Za sprawą Trevora Huffmana ostrowianie systematycznie powiększali przewagę i wygrali ten mecz 9'oczkami" 74-65.
Punkty dla Spójni zdobywali:
Miller 18
Morkowski 17
.

Kartel G-17

Ałbo zagrała. Teraz nie możemy osiąść na laurach tylko polscy futboliści powinni się skupić na występach w swych klubach, nie należy też zapominać o całej rzeszy tych których nazwiska w kadrze nie figurują, a chcą się do niej dostać....

15:06, bandito-on-toor
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 11 listopada 2007
Udany dzień !!! wczorajszy nie...

Polonia Warszawa wygrała !!!, Korona Kielce też !!!!! (8pkt straty do lidera)

Po wczorajszym dniu który dla kartelu G-17 okazał się żałobą (przegrana Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski 0-3 z Wisłą Kraków) dziś nadszedł dzień chwały i glorii. W transmitowanych.

Genderowe Koło Literaturoznawcze

Gender studies gender studies uam konferencja kongres kobiet konkurs konkursy konsola krytyka feministyczna literatura kobieca maltafestival Nowe Sytuacje no women no art o czym szumią wiedźmy parytety pisanie w toku pisarki.wikia.com podyplomowe gender studies poznań pracownia krytyki feministycznej Pro Arte przeciw homofobii queer theory rok kobiet salon w różach spotkania sztuka uam v-day wielkopolski słownik pisarek wycieczka śladami poznańskich pisarek wycieczka śladami wielkopolskich pisarek wózkiem przez poznań zadra

“uniGENDER” 1/2010

teksty z naszego "Pisania w toku" [czytaj więcej: na blogu]