O czym chcesz poczytać na blogach?

Wiejskie życie

UśmiechajSięCzęsto,BoUśmiechToPłomykSłoneczka,KtóreOgrzewaWszystkich;** - Onet.pl Blog

Na wsiach nie mieli elektryczności, telefonów. Teraz wszystko się zmieniło i mają oni wszystkie wygody, które dostępne były kiedyś dla mieszkańców miast.
Życie wiejskie zapewnia ciszę i spokój, brak zanieczyszczeń, z którymi muszą się zmagać ludzie mieszkający w miastach.
Uważam, że mieszkając w małej miejscowości miasta można.Ludzie mieszkający na danej wsi, tworzą wspólnotę ludzi. Pomagają sobie w potrzebie oraz tworzą swoje właśnie zwyczaje i prawa.
Wiejskie życie niesie ze sobą także poczucie wspólnoty międzyludzkiej. Możemy liczyć na pomoc innych i nie czuć się bez wartościowym, pomagając tworzyć zwyczaje, kulturę i prawa.

{tytuł bloga}

Najpierw święta się zaczynają, wszyscy są szczęsliwi, bo jest dużo laby, bo można spać, można się bawić, można widzieć wszystkich, których chciało się zobaczyć od dawna, a nie mozna było, bo co? Bo szkoła, bo praca, bo dużo zajęć, bo przecież życie.
To przecież życie pędzi tak, że my nie możemy się dostosować, a ono nam rozkazuje. Wstań, zjedz, napij się, śpi, wstań i rób ciągle ot samo. Ucz się jescze i nie myśl o sobie, bo to egoistyczne.

O nie,.

Strony poobrywane i moim zdaniem nie przypomina ono tak bardzo tego drzewka. Oto drzewko, może ktoś z was wie jak je pielęgnować? Hm, wcześnie się za to zabieram ;)


nothing's gonna change my love for you.
Nastrój:
Kategoria: brak kategorii
tagi:
Komentarze (3), Dodaj

Świąteczne wiejskie życie z nimi :))

czwartek, 21.kwietnia.2011, 17:35

Karla z mokrą głową

Wielka przyjemność w porównaniu z macierzyństwem, które wymaga wiele poświęceń, zaangażowania i niestety przynosi sporo trosk. W ciąży wszyscy o Ciebie dbają chuchają, pomimo brzuszka czujesz się seksownie, łapiesz ostatnie wolne chwile, wychodzisz do ludzi. Żyjesz swoim życiem. Macierzyństwo - przynajmniej pierwsze tygodnie - to życie przede wszystkim życiem dziecka. Mamy już za sobą problemy z jedzeniem - płacze i szlochy wcale nie były objawem kolek, a niedożywienia. Poznałyśmy już katarek, krosteczki, wielką kupę, na którą pielucha.

Podróżach, które na nią czekają i obawia się, że w pracy będzie nieprzytomny. Ja sama, z ciekawości obliczyłam kiedy kończy się mój macierzyński... 20 tygodni mija 8 lutego! Wracając do sedna, wygląda na to, że nasza córka ma kolki. Musimy się wybrać do naszego wiejskiego lekarza - podobno są jakieś skuteczne leki, które można podawać noworodkom.

Tagi: macierzyństwo
21:38, carolina80.

flanela blog

Zapłacić za mnie możesz śniadaniem, pościelą miękką, paczką  fajek..."

flanela 2008-07-02 16:46:20
skomentuj (0)


The White Stripes- Hypnotize

Dlaczego nikt nigdy nie powiedział mi, że kiedy pada deszcz, zastyga wiejskie życie?

Dlaczego na żadnym filmie nie pokazano inercji i marazmu spadających ospale na ramiona lokalnej społeczności kiedy na dworze plucha, szarość i smutek?

Przydałaby się jakaś rozrywka, np. mała granda, małe w jaja kopnięcie, silniejsze uderzenie.

wiejskie życie i leśna przygoda - bloog.pl

wiejskie życie i leśna przygoda

Archiwum

  • wrzesień 2011
  • sierpień 2011

Wyszukaj

weteryniarka

Lekturze, jak to mam w zwyczaju ostatnimi czasy, od kiedy to na tej obcej ziemi odnalazłam kaganek oświaty, światełko w tunelu, moją największą miłość - bibliotekę ze sporym zbiorem książek ojczystych jak równiż zaznajomiłam się z pewną osóbką posiadającą również niemały jej stos :)))
Do zaczytania zatem.
Klik: 8 Sielskie, wiejskie życie 28 sierpień 2009 To by nic nie było. Nie żeby często. Często to nie. Ale czasem. Stachu mój to dobry jest, panie doktorze, naprawdę, tak mnie jakoś na mówienie wzięło i może jeszcze wyjść, że ja na niego narzekam. A ja nie narzekam, Boże broń. Człowiek to sam sobie życie psuje. A tu trzeba się cieszyć każdą chwilką, bo ona ulotna jest bardzo.
   Jak Buraska zobaczyłam w piwnicy, takie to malutkie było, to aż krzykłam. Bo on do szczura, panie doktorze, był bardziej w podobie. Ale zakwilił, myślę sobie, nie szczur..