O czym chcesz poczytać na blogach?

Wieczór kawalerski

Wykop Weselny

Świadek. To on najczęściej organizuje ekipę kumpli Pana Młodego, robi zrzutkę i planuje. No właśnie, planuje, ale to już takie proste nie jest.

Zaplanowanie wieczoru kawalerskiego nie jest wcale takie proste jakby się to mogło wydawać. Niedawno rozmawiałem z Panem Młodym, któremu koledzy zorganizowali niesamowity wieczór kawalerski. Najpierw musiał skoczyć na Bungee, potem zabrano go na bitwę paintballową a na koniec oczywiście wylądowali w klubie go-go:)

Myślę, że tego dnia wspomniany Pan Młody na dłuuuuugo nie zapomni i muszę przyznać, że świadek tego wesela się bardzo postarał. Oczywiście klub go-go nie jest obowiązkiem i.

Blog prawie zgrzybiałego staruszka

Bardzo często, a ostatnimi czasy niemal zawsze, przyszły pan młody lub jego świadek organizują tak zwany wieczór kawalerski dla przyjaciół pana młodego. Wieczór kawalerski to nic innego jak ostatnia zabawa w męskim gronie i na wolności, przed ślubem. Organizuje się go zazwyczaj około dwóch.

Wizyty w Pradze zachęcam oczywiście do odwiedzenia Rynku Starego Miasta.

Wieczór kawalerski 2007-08-10

Pomysły na udaną imprezę

Tagi

bal karnawałowy dekoracje na wieczór panieński halloween party hallowen haloween hawajska impreza hawajskie dekoracje hawajskie party hawajskie przyjęcie Impreza impreza firmowa impreza hawajska kostiumy na halloween pomysł na hallowen pomysł na imprezę firmowa pomysł na imprezę hawajską pomysł na imprezę na plaży pomysł na wieczór panieński prezenty na wieczór panieński stroje hawajskie stroje na halloween sylwestra tradycja halloween w polsce wieczór hawajski wieczór kawalerski wieczór panieński

Blog Nieznany Los

Kajdanki... Niezły komplecik...
Ale ok 21 zaczęłam się denerwować - na wszystko i na nic, sama nie wiedziałam dlaczego - nie było żadnego powodu. Dlatego zabawę skończyłyśmy po 23... Jechałyśmy właśnie z przyjaciółką do domu, kiedy ona odebrała telefon od swojego faceta: "fajny wieczór kawalerski ma Przemek, szkoda tylko, że starosty nie zaprosił..." Mnie poraziło totalnie... Nie dlatego, żebym broniła Przemkowi zorganizować sobie wieczór kawalerski, czy robiła mu jakieś wymówki z tego powodu - sama go nawet do tego nakłaniałam! Niech poszaleje sobie z kumplami (w granicach rozsądku),.Komentarzy: 15 piątek, 18 kwiecień 2008, 09:54 Weekend przede mną - czyli masa drobnych załatwień co do ślubu... i wieczór panieński ;)
Postanowiłam,  że jednak będzie - ciąża nie jest wymiernikiem tego, czy powinno się iść na imprezę z przyjaciółkami, czy siedzieć potulnie w domku... O szleństwach na parkiecie pewnie mogę zapomnieć - raczej nie dałabym rady :) Podczas ćwiczenia z Przemkiem walca na.