Widzew

WIDZEW!!!

Zdołał obronić. Jeszcze dobijać starał się Kuklis, ale przestrzelił. Dwie minuty później Budka strzelał z dystansu. Piłka odbiła się od jednego z obrońców i wylądowała na piątym metrze, gdzie pojawił się Ugo Ukah. Stoper Widzewa strzelił z półobrotu, niestety niecelnie. Jeszcze tuż przed przerwą Lisowski próbował z lewej strony podobnie dograć, jak kilkakrotnie wcześniej robił to Budka. W polu karnym był Mierzejewski, który uderzył piętką, ale Banaszyński nie dał się zaskoczyć.

Po przerwie gra się nieco wyrównała. Widać było, że widzewiacy czuli się usatysfakcjonowani dwubramkowym prowadzeniem. Chociaż inicjatywy zupełnie nie oddali. Sporadycznie przeprowadzali ataki, po których jednak było bardzo gorąco w polu karnym Jagiellonii. Tak, jak w 57. minucie. Wówczas dośrodkowywał Budka, w polu karnym głową zgrywał Kowalczyk. Piłka trafiła do Napoleoniego, ale jego uderzenie obronił Banaszyński. Chwilę później Mierzejewski był bliski podwyższenia prowadzenia. Napastnik Widzewa zdecydował się na efektowny lob nad bramkarzem. Niestety, białostoczan uratował tym razem słupek. W 70. minucie Tomasz Lisowski popisał się.

Wersja mobilna
Kategorie: Wszystkie | Aktualności | Historia Widzewa | Informacje o klubie | Kibice Widzewa Łódź | Obcokrajowcy w Widzewie | Transfery |.

Brodziu Blog

Składy:
Widzew (I mecz): Miedżidow, De Francesco, Rzeźniczak, Kursa, Ł. Broź, Szeliga, Kuklis (73, Jarmuż), M. Broź, Jarmuż (46, Zecević), Sokalski, Bogunović (46, Grzelczak).
Widzew (II mecz): Fabiniak, Nowak, Stawar-czyk, Tychowski, Wawrzyniak, Budka, Kłos, Jusz-kiewicz, Napoleoni, Iheanacho (65, Bogunović), Aleksander.

Komentarzy: 0 Pohang Steelers - Widzew 1:0 2007-02-16 Widzewiacy rozegrali drugi mecz sparingowy w trakcie zgrupowania w Turcji. Tym razem ry-walem łodzian był zespół koreański - FC Pohang Steelers (a nie jak wcześniej zapowiadano FC Busan I'Park). Podopieczni Michała Probierza ulegli wiceliderowi koreańskiej K-League 0:1.

Jedyna bramka padła w 27. minucie, po do-środkowaniu z prawej strony jeden z Koreań-czyków technicznym uderzeniem skierował piłkę do siatki, obok Jakuba Hładowczaka..

Blog BartekVCF

Remis na otwarcie PGE Areny. 2011.08.14 20:23
Lechia Gdańsk zremisowała 1:1 z Cracovią Kraków na otwarcie nowego stadionu - PGE Areny w Gdańsku.

Prowadzenie gospodarzom dał w 25.minucie Benson.Kilka chwil później sędzia nie uznał bramki Andrzeja Niedzielana, bowiem dopatrzył się spalonego, którego jak pokazały telewizyjne powtórki nie było.Krakowianie jednak potrafili wyrównać.W 69.minucie Visnakovs wpakował piłkę do siatki Lechii.Pasy powinny wygrać to spotkanie, ponieważ mialy przewagę i nie potrafiły wykorzystać okazji.

Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 1:1 (1:0)
1:0 Benson 25`
1:1 Visnakovs 69`.

Komentarzy: 0 Pierwszy bezbramkowy remis w T-Mobile Ekstraklasy. 2011.08.14 20:22
Do pierwszego bezbramkowego remisu doszło w Bielsku-Białej.Miejscowe Podbeskidzie zremisowało z Widzewem Łódź.Mecz był dość wyrównany bez żadnych fajerwerków ze.

Blog gangster25813

I korków takich jakie mamy dzisiaj nie będzie.Co prawda Zgierska będzie zawsze w korku i Włókniarzy od Drewnowskiej w stronę dworca Kaliskiego ale to są najgłówniejsze arterie miasta.Weźmy sobie na wstrzymanie.

Komentarzy: 2 Po derbach 2007-10-06 W pt 5.10.2007 odbyły się derby przy al.piłsudskiego na stadionie widzewa.Oczywiście doping pierwsza klasa lecz meczyk ogólnie na niskim poziomie.Odniosłem wrażenie że z powodu wyzwisk między kibicami obu drużyn piłkarze zgadali się między sobą że będzie remis ale zrobili to tylko po to żeby nie było bijatyk.Co prawda wynik bez bramkowy ale bylo kilka fajnych akcji.Następny mecz widzewa to już rarytas.Mówiąc krócej: widzew dzisiejszy kontra widzew ale z roku 1996 czyli ten widzew kiedy grał w lidze mistrzów.Ceny bilecików to tylko 10 zł i pieniądze ze sprzedaży idą na cele charytatywne.Więcej informacji o derbach na stronie www.widzew.lodz.pl i tam.

wiernosc.blog

i mówił nam jak mamy dopingować więc zaśpiewaliśmy mu coś z dedykacją:]
W ok 60 min. gdy Widzewa nie ma dalej na sektorze, zaczymy cisnąć zarządowi żeby zareagowali... NIEOBLICZALNI rzucili hasło, ze skoro maja nas w dupie to wychodzimy... I tutaj miała miejsce ciekawa sytuacja... cały stadion skandował WYCHODZIMY a ponad połowa została, były napszyła takie numery, że gość schodził z D3 i szedł na D5... brawo dla tych którzy potrafili pokazać charakter i wyjść solidarnie z Widzewem. Ta akcja pokazała w sumie jak dużo pikników jest u nas na stadionie, żal im było 20 zł i pół godziny meczu... Nigdy nie było ich na wyjeździe, nie są z drużyną na dobra i na złe, potrafią tylko pierdolić, że dużo trzeba płacić za bilet bo sa zbiorki na oprawe jeszcze... takich kibiców mam w głębokim poszanowaniu!!!

Po meczu melanż, ze Śląskiem (pozdro i dzięki za liczne przybycie).