O czym chcesz poczytać na blogach?

Wicked musical

pinkcoffeemonster.blogZielony jak... Czarownica z Zachodu 2012-01-24 03:30:54

Wicked.
Przeczytałem książkę. Obejrzałem musical. Obie rzeczy wciągnęły mnie na całego. Od dziecka mam wiecznie otwartą furtkę do Krainy Oz i nie potrafię tam nie wracać.
Gregory Maguire dopowiedział do tego świata wiele nowego. To nie jest już powieść dla dzieci. Magiczne terytoria nie są.

"Even with nougat, you can have a perfect moment"- "prawdziwa" twarz Draco Maleficium

Marcu. Mam medal – nawet dwa, bo drugi za występ z chórem. Pan Ulrich właśnie szuka dla mnie polskiej piosenki na festiwal.
Po raz pierwszy naprawdę czuję, że umiem śpiewać.
W dodatku w szkole w piątek były przesłuchania do szkolnej produkcji musicalowej – w zeszłym roku robili „Tajemniczy Ogród”, w tym roku robią „Thoroughly Modern Millie”. Wzięłam udział w przesłuchaniach dla chóru – potańczyłam, krótko zaśpiewałam, wyłożyłam się na próbie stepowania. Au..Którego miałam „banana” na twarzy przez cały spektakl. W marcu do Detroit przyjeżdża ekipa „Rent” i mam też pójść. Być może w kwietniu wybiorę się na „Joseph and the Amazing Technicolour Dreamcoat”, a może nawet na „Wicked” do Toronto.
Uwielbiam musicale.
Jakby tego jeszcze było mało, moi rodzice wpadli na pomysł, że przyjadą do mnie na początku czerwca na dwa tygodnie i do Polski wrócimy razem. To już za jakieś trzy miesiące. Czas naprawdę frunie…

piosenki i tłumaczenia us5 - Onet.pl Blog

And round


(Vincent)
She's the badest girl you've ever seen,
she will hunt you down and chase you in your dreams
I don't need another love like that
are you ready ?
are you ready to believe ?


(Jay)
I went up to the party
and saw a wicked girl
she turned my life from inside out
and left a shaded world
if only she will call me
my life would be an ease
Goes up and down
round and round
stick to the beatRound and round - stick to the beat
Round and round - stick to.
6 komentarzy

26 października 2008
1) The Boys Are Back

Ciekawostka:

Piosenka US5 The Boys Are Back reprezentuję film High School Musical 3 oraz płyte chłopaków Around the Word (premiera już 14.11).

Broken mirror

Tu sie zabic mozna!`. `Skandal- odparlam bez wahania- glowna ulica Gdanska, a - o...`. Kobieta kiwnela glowa, czemus bardzo rada; `Wszystkiego dobrego!` rzucila razno i pomknela w dalszy szus. Tez jej pozyczylam i odpelzlam w swoja strone. Gdyby to byl Bollywood albo musical z lat 40tych, pewnie bysmy jeszcze cos odtanczyly, wraz z paroma przechodniami, policjantem, piekarzem, zamarzajacym pod krzaczkiem zulikiem i garscia okolicznych kolednikow.
Sama kasza, zalegajaca na wszystkich trojmiejskich chodnikach, to jest juz prawdziwie.

moon phase
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna