O czym chcesz poczytać na blogach?

Wibor

Silny Aleksandrów Kujawski - społeczny blog o życiu w Aleksandrowie Kujawskim. - Onet.pl Blog

Wyższej niż WIBOR M1. Druga kwestia wiąże się z kryzysem gospodarczym. Banki szczególnie ostrożnie udzielają kredytów hipotecznych, więc jest mało realne, aby udzieliły go instyucji o malejących dotacjach publicznych. W dodatku trudno aby bank udzielił kredytu po stopie procentowej, ktora jest dla niej nie korzystna.

Pozostaje też pytanie, dlaczego Pan Zarządca zdecydował o zaciągnięciu kredytu na oprocentowaniu zmiennym. Przy oprocentowaniu zmiennym kryje się ryzyko podobne do opcji walutowych. Czy Pan Burmistrz rozliczy Pana Dyrektora kiedy WIBOR wzrośnie ???.  Czy nie lepszą alternatywą jest kredyt na stałym oprocentowaniu ???. Jednak kredyt byłby nie potrzeby gdyby Pan Zarządca umiał gospodarować przyznanymi środkami, które są tylko marnotrawione, a radni i Pan Burmistrz nie umieją nic z tym zrobić.

Ł. Młynarczyk
skomentuj

Centrum Developer

- do 100 %KREDYTOWANIA BEZ UBEZPIECZENIA w PLN
- marża w PLN już od 0,99 p.p.
- prowizja niższa od standardowej w Oddziale Banku
- waluta kredytu: PLN, EUR
- brak ubezpieczenia na życie oraz od utraty pracy
- maksymalny okres kredytowania do 30 lat
- karencja w spłacie raty kapitałowej do 24 miesięcy
- dowolna ilość przewalutowań – przewalutowanie z waluty obcej na złote bez opłat
- brak opłat za wycenę na rynku pierwotnym do kwoty 1mln PLN
- decyzja wstępna w 15 minut!!!

Specjalna oferta cenowa na „kredyt mieszkaniowy”

WIBOR 3M + MARŻA już od 0,99p.p. DLA KREDYTÓW W PLN
Oprocentowania w PLN 5,17%**

Historia księżniczki, która znalazła swego księcia - NOWA ;** - Onet.pl Blog

Do samochodu i go sprawdzę.
- Dobra, to idź. Sprawdź mi też Iwonę Iwaniec. Potem ci powiem dlaczego.
- No dobra. - odpowiedziałam i ruszyłam w kierunku czarnego Suzuki.
Praca z Pauliną to nie to samo co praca z Maćkiem. Brakowało mi go. Chciałam, żeby ten dzień jak najszybciej się skończył, bo wtedy będę mogła pojechać do szpitala...do Wolskiego.
Wreszcie dowiedziałam się potrzebnych wiadomości. Wbiegłam schodami do góry. Podeszłam do Barskiej.
- No i co masz? - spytała, a ja wyciągnęłam notesik i zaczęłam czytać.
- Edward Szymański, lat 34. Pracuje w firmie ,,Wibor''. Rozprowadza po domach towary. Niekarany. Żonaty. Zamieszały na Granicznej 12/7. Iwona Iwaniec, lat 22. Studentka III roku pedagogiki. Niezamężna. Mieszka na Klonowej 14/20.
- Od sąsiadki denatki dowiedziałam się, że często odwiedzały ją wnuczki i ten akwizytor. Ja pojadę sprawdzić Szymańskiego, a ty tą Iwaniec. Jasne? - powiedziała.
- Jasne. - odpowiedziałam. - To ja jadę.
Dojechałam na Klonową 14/20. Weszłam schodami na górę. Zapukałam do drzwi, powoli wyciągając odznakę. Po chwili drzwi otworzyłam mi młoda dziewczyna. Prawdopodobnie Iwona, jednak tego nie byłam.

mucha nie siada

środa, 26 września 2007
jak malowany ptak...

Jasny gwint coś czuję,że się wyniosę na stancję,buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!

Nikt mnie nie wyrzuca,nie wygania,jest poprostu okazja na wynajmowanie mieszkania,od czego tyle czasu uciekałam.Jeszcze nic pewnego.Chcę swojego kąta,a nie czyjeś kąty utrzymywać.Heh,na ironię-mam teraz taki ładny pokój,a wczoraj mało nie kupiłam drzwi,które miałam pomalować.A tak ogólnie muszę się dokształcić w dziedzinie kredytów.Wkurza mnie rosnący Wibor i muszę znaleźć sposób na spłacenie możliwie jak najszybciej pewnej okrągłej sumki.Chyba przestanę jeść,to pierwszy z genialnych pomysłów.Kiedyś strasznie mnie podniecała asceza średniowieczna.Odkąd mi przeszło zaczęłam wtapiać się w tłum i tak oto mam np.komputer,he he:).Prawie na 100% jestem pewna,że żyję nie w tej epoce,w której powinnam.I chyba powinnam być facetem,albo nim byłam:)

Znałam dwóch chłopaków.Znajduję między nimi ogrom podobieństw.Jeden i drugi używa specyficznego słownictwa.Są chłopakami,którzy dużo czytają.Jeden lubi książki historyczne,drugi.