O czym chcesz poczytać na blogach?

Wiadomości z kraju

Grypa666's Blog

Dyskryminujący system administracyjno-fiskalny który uderza wybiórczo w tych małych i średnich. Przykładów możnaby namnożyć na całą stronę, więc nie ma się czemu dziwić że młodzi opuszczają swoją Ojczyznę ze słowami SYF na ustach a ci którzy postanowili walczyć to w większości ledwo wiążą koniec z końcem. Globalnie można unikać płacenia milionowych podatków natomiast bardzo wysokie sankcje karno-skarbowe czekaja.Profil pewnego mesjańskiego Żyda, który umieścił u siebie link do “grypy”. Było to w czasie gdy masowe, przymusowe szczepienia były przeforsowywane przez WHO. Powiedz mi zatem kogo chcesz wyrzucać z kraju??.. Może ortodoksów z Neturei Karta, którzy bronią Palestyńczyków i jasno opowiadają się przeciwko NWO??! Sam znam kilka osób żydowskiego pochodzenia, zdecydowanie opowiadających się przeciw NWO!! Ich też.

W związku z tym walna na obywateli ,ze to będzie następny krok to pewne .

Odpowiedz
 • marslim powiedział/a

  Świeża porcja wiadomości, o których powinniście słyszeć ale nie słyszeliście:

 • Głos Ligocji

  Utożsamiają się silnie z Tyrencją, dzięki której – jak mówi słynna historia – przestali tułać się po świecie jak dzieci bez rodziców.. Czy uważasz, że autonomia tego ludu to dobra rzecz? Może trzeba ją zmienić, tj. ograniczyć lub poszerzyć? Sądzisz, że obecny Imperator zgodzi się na zmiany w autonomii, a co najważniejsze czy zgodzi się jej Prefekt? Czy generalnie zamierzasz tu w jakiś sposób interweniować jako.

  INT pokrótce.

  Jak już kiedyś wspominałam chciałbym razem z państwami Orientu napisać wspólną historię, przykładem tego projektu jest napisana przez Surmeńczyków, historia tego kraju. Chciałbym też dokończyć swój własny projekt maty Imperium a także poszczególnych miast. Z Tyberiusem Claudiusem mamy zarys projektu Pocztu Władców Tyrencji co bardzo urozmaić nasze życie w mikronacji.

  Podała się do dymisji 2 kwietnia. Problem rozwiązany Najpóźniej do czwartku zostanie […]
 • [Hasselandzka Agencja Prasowa] Świąteczny wywiad z GG
  Hasselandzka Agencja Prasowa podaje do wiadomości ogólnej: Nasz wysłannik w ten świąteczny poniedziałek został oddelegowany do Dużego Pałacu Królewskiego, gdzie obecnie rezyduje Generalny Gubernator Królestwa  Hasselandu – diuk P. Kościński. Cały.

 • rubia blog

  Od ludzi wśród których żył (nierzadko takie odcięcie choćby i pożądane przez osobę, może nie być możliwe). Teraz emigruje się zostając jednocześnie na miejscu – telewizja, internet czy prasa dostarczą wiadomości z kraju, a rodzina i sąsiedzi przez komórki przekażą lokalne informacje i plotki.
  Nie mogę się tylko zdecydować czy przemiana świata w globalną wioskę bardziej mnie cieszy czy smuci.

  rubia.

  A niech mnie śnieg pochłonie.

  Ihta – pani; w staronolirskim pisało się odwrotnie, przez th, i to widać w niektórych imionach)
  Basilëus Leendater – król najszczęśliwszy (bo: leend, leendat, leendater)
  Athel Ast na Rist – zwycięzca wschodu i zachodu (strony świata: nord, syd, ast, rist)
  A świat legł u jego stóp. Obowiązków też wciąż miał wyjątkowo mało, bo w jego imieniu rządzili doświadczeni ludzie, przygotowując mu grunt i cierpliwie czekając, aż przyswoi sobie podstawy języka i inne niezbędne wiadomości o kraju, którym przyszło mu rządzić – bez tego nie sposób było go czegokolwiek uczyć.

  Miziaforum's Blog

  Niebawem to już tygodnie jak zaczną ludzią wysyłać nowe stawki po 5000 % w górę i to w całej polsce , pierwsze ofiary są już w poznaniu ..
  POZA TYM KRADZIEŻ Z OFE TO TAK NAPRAWDĘ – KRADZIEŻ Z KONT OSOBISTYCH – KTO CI ZAGWARANTUJE , ŻE NIE ZROBIĄ TEGO Z ROR- KONTAMI I OSZCZEDNOŚCIOWYMI JAK UZNAJĄ ŻE TAK TRZEBA – A TRZEBA OJ TRZEBA PATRZ ZADŁUŻENIE POLSKI
  =======================
  . Luty 14, 2011 @ 3:01 AM

  Etatów nie ma i długo nie będzie

  Opublikowano: 14.02.2011 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości z kraju

  Coraz mniej Polaków ma stałą umowę o pracę. Najbardziej pokrzywdzeni są młodzi, którzy na etat mogą liczyć dopiero po trzydziestce – wynika z najnowszego raportu GUS. Najszybciej pracę otrzymują prawnicy,.

  Anty Lyoness

  piątek, 09 marca 2012
  • Skąd biorą się pozytywne opinie?

   Niczym prawdziwe wiadomości z kraju i z zaświatów dopadły nas treści, jakie Lyoness i jego partner zamieszczają w sieci poszukując ludzi do pracy w swych skromnych szeregach.

   Nie dalej jak niedawno zastanawiałem się, jak to jest, że

    Przejdź do wpisu „Polska prasa”
   • Dodaj komentarz do wpisu „Polska prasa” i/lub któregoś z (76) komentarzy
 • niedziela, 18 marca 2012
  • Apel do naciągniętych

   Korzystając z pomysłu, jaki podsunęła nam w swoim mailu Pani Anita (nazwisko do wiadomości redakcji – zawsze chciałem to napisać), zwracamy się niniejszym do wszystkich byłych i obecnych członków-klientów Lyo, których łączy zniesmaczenie, zawód i inne negatywne uczucia pod adresem.

 • eryk blog

  Znane japończykom. Ja będę miał swoje na konferencji zagranicznej (dwa dni lotu, cztery dni relaksu).
  Powoli zadomawiam się tutaj tworząc sobie własne rytuały. Trudno będzie odchodzić, jak trudno było mi odchodzić z Polski. Wszędzie puszczam korzenie i łatwo znajduję znajomych. To bywa wadą, nie da się żyć w rozkroku międzykontynentalnym.
  Co prawda jestem już Japonią zmęczony, tęsknie do chleba (nałóg z którym nigdy nie.Się na to, że wszędzie już będę za czymś tęsknił. Taki to zysk z podróży, tęsknota.

  eryk 2007-07-13 03:29:48
  skomentuj (2)


  antygrawitacja
  Siedzę sobie spokojnie w Japonii, kraju trzęsień ziemi, tsunami i tajfunów. Tak już prawie rok minie i jak dotąd bez większych „przygód”. Tymczasem wiadomości z kraju są porażające. I co gorsza, teoria globalnego ocieplenia jak ulał pasuje do wielu zjawisk obserwowanych przez biologów. Ostatnio gościł u nas Profesor Chriss Todd z University of St Andrews. Spędziliśmy.