O czym chcesz poczytać na blogach?

Zobacz również

Przejdź do wyników poniżej

Wiadomości

Wiadomości z drugiej ręki serial Online - Odcinki, Vod, Download, Streszczenia, Recenzje, Opisy, Pobierz

http://www.filmytv.net/video/9156/Wiadomości-z-drugiej-ręki--Sezon-1-Odcinek-25

„Wiadomości z drugiej ręki” to serial, który przybliża widzom świat mediów, newsów, gwiazd i celebrytów. W krzywym zwierciadle przedstawia on medialną rzeczywistość, pełną intryg i zaskakujących zwrotów akcji. Serial oparty będzie na argentyńskim formacie telenowelowym „Los exitosos Pells”, ale polska wersja została bardzo zmodyfikowana w stosunku do oryginału. Głównymi bohaterami serialu „Wiadomości z drugiej ręki” są Marcin Wilk i Agata Rusek – najpopularniejsza para medialna w kraju. Wspólnie prowadzą program informacyjny w prywatnej stacji PL24. Przez publiczność uważani są za wzorowe małżeństwo. Program ma doskonałe wyniki oglądalności, ale wszystko się komplikuje, kiedy niespodziewanie Marcin ulega wypadkowi i zapada w śpiączkę. Właściciel stacji, Adam Kromer w desperackim kroku postanawia na jego miejsce zatrudnić bezrobotnego aktora Piotra Wilczyńskiego łudząco podobnego do Marcina Wilka.

Szczegóły wpisu

Komentarze:
(0)
Tagi:
  • Wiadomości z drugiej Online
  • Wiadomości z drugiej ręki Odcinek 25 Online

Blogerzy przeciw cenzurze internetu

Pietrzyk
20/07/2011 o 08:48 |

Czasy komunizmu już były a jeżeli komuś się wydaje że może do tego wrócić to jest w błędzie. Zróbmy wszystko aby takich ludzi odsunąć od władzy. Części pseudo przedstawicieli naszego społeczeństwa pomyliły się pojęcia reprezentacji obywateli i narzucania nam swojej woli, w imię swoich prywatnych interesików. Dlatego z całą stanowczością mówię „nie cenzurze!” Zachęcam również wszystkich świadomych obywateli do wsparcia akcji.

http://www.jerzypietrzyk.pl/

Wiesław Tokarczuk
20/07/2011 o 08:07 |

Podpisuję się pod listem inicjatorów akcji „Blogerzy przeciwko cenzurze”
Wiesław Tokarczuk, Kraków

adres e-mail do wiadomości redakcji

elig
19/07/2011 o 23:04 |

Podpisuję: nick: elig
blog: http://blogmedia24.pl/blog/2053

Tomek Łysakowski
19/07/2011 o 23:05 |

Podpisuję się obiema rękami (i nogami)

http://tomasz.lysakowski.eu

Robert Ganski
19/07/2011 o 15:12 |

No skoro sam Zbigniew Brzezinski sie podpisal pod ta lista to i ja musze.

adres e-mail do wiadomości redakcji

Wojciech Broda
19/07/2011 o 09:40 |

Popieram akcję, szkoda że ograniczacie ją do środowiska Blogerów. Myślę że warto by było zaprosić (poza rzeszą internautów) choćby głównych bohaterów czyli ISP gdyż dla nich.

Shadow - Onet.pl Blog

No i założyli mi stałe:D. Sucha i KoD wyjechali na kolonie, a Rzygu z Natashą byli jeszcze w Katowicach, ale tak jakby ich nie było:P. (Fragment wycięty z wiadomości publicznej)

Lipiec: Wakacji ciąg dalszy. Nudy, gra na kompie i codzienne bieganie. Sucha i KoD wraca z koloni, ale KoD zaraz jedzie z rodzinką na wakacje… Z nudów zakładam tego bloga. (Fragment wycięty z wiadomości publicznej). Tak jakby zaprzyjaźniłem się z Różą. Oraz Przystanek Woodstock niestety tylko przez neta:(.

Sierpień: Natasha wyrywa moją wielką tajemnicę. Zaczynam słuchać troszkę cięższej muzy. Nareszcie mogłem zagrać w Doom’a 3. Cała paczka(oprócz mnie) pojechała do ustronia. (Fragment wycięty z wiadomości publicznej)

Wrzesień: Początek szkoły. Dół jak w każdym z poprzednich miesięcy. Wyznanie prawdy(Fragment wycięty z wiadomości publicznej).Qrwa myślałem, że umrę cały się trzęsłem i po prostu się cholernie bałem, że stracę chociaż to co mam. Na szczęście nie zmieniło się nic przynajmniej na wiele gorzej, no może rzadziej się zemną spotyka :(. No jeszcze taki wydarzeniem dość niecodziennym we wrześniu, że poraz pierwszy byłem na dyskotece szkolnej:P Było fajnie nawet(Fragment wycięty z wiadomości publicznej).

Październik: Dowiedziałem się że(Fragment wycięty z wiadomości publicznej) choć właściwie nie wiem czy to do końcawda. Byłem w Oświecimiu to miejsce.

.Wiadomości z paśnika - Sarny

Te zadania tylko wyglądają na trudne, ale bez problemu sobie z nimi poradzimy, bo ‘my to my’xD

Oprócz tego czekają na nas jeszcze trzy zadania. Ale o nich dowiemy się na zbiórce drużyny.

Zbiórka odbędzie się 20 czerwca (sobota) i będzie trwać od 10 do 14 w Parku Julianowskim.

Spotykamy się o 9 przy szkole i pamiętajcie żeby wziąć bilety w jedną i drugą stronę. Aga może dojechać sama ale musi być tam na 9:30!;P.Po zakończeniu zbiórki będziemy jeszcze musiały dojechać do Łagiewnik, więc doliczcie czas na powrót. Pamiętajcie żeby zabrać pełne umundurowanie, proporzec, apteczkę etc. Na zbiórce poznamy pewne PRAWA :D Przydatne na obozie i Zlocie;) Sprawdzone będą też  nasze umiejętności terenoznawcze;)

Weźcie ze sobą WSZYSTKO co uważacie, że się przyda;)

Berety oddam wam niebawem;P

W razie pytań dzwonić, lub pisać;)

22:30, sarny59 , .Wiadomości z paśnika
Link Dodaj komentarz »

Wiadomości z kraju

♥☺☻♥...:::Us5 i tylko oni:::...♥☺☻♥ - Onet.pl Blog

W us5..;/
Na portalu muzyka.interia.pl tez pojawił się artykuł o tym...o to on..:

"Chris Watrin oficjalnie opuścił popularnyboysband US5, mający wielu fanów (a głównie fanek) w naszym kraju.Powodem odejścia jest depresja wokalisty.

"Odejście jest jedynym rozwiązaniem. To ratuje moje życie" - mówi Watrin w rozmowie z niemieckim "Bildem".

Wokalista przyznał się, że w związku.

(2005) i "InControl" (2006). Ostatnio ukazała się koncertowa płyta DVD "US5 OnHoliday"."Chłopaki po odejściu Chrisa grają w czwórkę ...w Azji będę od 5.09-15.09..xddNo i coś z gazet..

  
Tłumaczenie:
"Po odejściu z powodu wyczerpania, wokalista US5 chce teraz zdać maturę."

Kolonia- szkoła zamiast showbiznesu...
Z powodu wypalenia zawodowego,.Przebrana.

Przez ostatnie 14 dni byłarozpowszechniana,całkiem świadomie, przez pewną osobę pogłoska na tematJay'a, która nie została potwierdzona.

Sam dowiedziałem się opogłoskach dopiero z forum oraz z wiadomości i rozmów telefonicznych zzatroskanymi fanami. Po większości z nich byłem bardziej niżprzerażony. Tymczasem plotki przybrały taki poziom,że nie można ichbyło znieść oraz nie należało do nich dopuścić..

Nic sensu nie ma.. - bloog.pl

Wzroki ludzi, których mijaliśmy, kierowały się na nas raz ze zdziwieniem, a raz z uśmiechem. Czułam się trochę dziwnie, ale nie przejmowałam się nimi.

- Kate, patrz! - jęknął Chrisiak z oczami, jak spodek kosmiczny, wgapiając się w stoisko z bluzkami.

Myśli, że jestem dziewicą. Nie powiem jej tego… teraz. Chyba.

- Ale… Eee… Nie będziemy rozmawiać o jego wężu Boa, co nie? - skrzywiłam się delikatnie.

- Spokojnie, takie wiadomości zatrzymam dla siebie. - uff, to dobrze. - No, a ty?

- przerwał jej Bieber.

- No bo to jest śmieszne! - zawołała ze szczerzem. - Oh, no nie obrażaj się. - przytuliła się do niego.

- Słyszałaś, że ma być inwazja kosmitów na nasze kraje?! - wydarł się Chris przerażonym głosem. - Wylądowali w życie na Madrycie..

in valley of hope

Picassa
dla samobójców
cieszy się coraz mniejszym
zainteresowaniem
bowiem
małpy, którym przeszczepiamy
dusze odwiedzających
strasznie narzekają
i sieją wśród ludności
wiadomości
że...
to kiepska wystawa
jak na śmierć

maras-brudas 2005-04-02 20:29:22
skomentuj (9)


tak z przekory z dedykacją, jako że nigdy nie było

.Nazwą najbardziej pożadanego grzyba z pobliskich lasów.Samotne drzewo, płaczące do przechodniów swą samotnością, tą męczarnią konieczności bycia otoczonym płytami chodnikowymi i starym, rozpadającym się murkiem.Jak zwykle jednak okropnie porządające ludzkiej uwagi, ręce kapitału wychwytują nos, oczy i uszy w strone, napchanych kolorowymi towarami półek i regałów, pozostawiając głucho żałość biednego, nieruchomego.I wyłącznie do naliczania pieniędzy, nie oferując nic w zamian.I gdy tak ten bajecznie nierzeczywisty cudak spacerował po sklepowych alejkach, oblepiono mu plecy wzrokiem podejrzyliwych pań w czerownych fartuszkach w białe kratki i nękano go tym wystrzałem moralnego oburzenia wydobywającego się z każdego ludzkiego otworu i każdego artykułu do handlowej transakcji.
Jedyną zaletą tego miejsca były okrągłe, wypukłe lustra, całkiem.