O czym chcesz poczytać na blogach?

Whitney houston i look to you

whitewitch blogShare my life
Take me for what I am
Cause I'll never change
All my colors for you

Take my love
I'll never ask for to much
Just all that you are
And everything that you do

I don't really need to look
Very much further
I don't wanna have to go
Where you don't follow
I will hold it.Klasy pojechało zaledwie 15 osób. Ale i tak było spoko. Ładną pogodę mieliśmy niestety tylko w dniu wyjazdu i powrotu. W pozostałe albo padało albo potwornie wiało i było zimno. Najgorzej było w dniu wypadu do Budapesztu. Nie dość że prawie cały dzień spędziliśmy w autokarze (ok. 6 h w jedną stronę) to jeszcze na miejscu tak lało że prawie nic nie zwiedziliśmy a zamiast panoramy Budapesztu obejrzeliśmy sobie.

dwie-rzeki-z-odnoga.blog

Tak na sylwestra chociaż soulowe rytmy joss stone, prince'a czy black eyed peas?? nawet te dwie na krzyż piosenki whitney houston nie poprawiły u mnie notowań blond sąsiadki...
na szczęście dla nas impreza przeniosła się na.Z jaką ją słyszę. a zgodnie ze starym perskim przysłowiem: "jeśli jedna osoba mówi ci, że jesteś koniem to się nie przejmuj, ale jeśli to samo mówi ci pięć osób to szykuj siodło".
że niby co, że niby ja należę do tego gatunku, który przytuli, wybaczy, pocałuje w czółko i jeszcze skarpetki wypierze? jak na faceta, który rzuca kurwami z częstotliwością afer w polskiej polityce to.Czasu poświęciłem na drobne przemyślenia na temat związków i mojej skromnej w nich roli.

Look I am standing naked before you
don't you want more than my sex?

(tori amos leather)

Generalnie zastanawia.

go-independent-bananas blog

W ciązy :] Hihihih. Co prawda nie pamiętam jak to było (ta ciemność...), ale czy to ważne?.. No może.. ale to się wytnie :P Dobra muszę kończyć , bo moja stara czepia się, że mam jej pomóc. Ech...
Monia Gdyby...CHODZIŁA ZE MNĄ DO BUDY CHOĆ JEDNA POKRĘCONA OSOBA! A nie takie zlepy-lepy do sorów myślące tylko i wyłacznie o "zadaniu domowym". Dostanę się! Nie ma innego wyjścia... A jak nie, to gdzieś indziej, ale na.Chorus

Excuse me?
Can I have the attention of the class for one second?

Hi kids, do you like violence? (Yeah, yeah!)
Wanna see me stick nine-inch nails
Through each one of my eyelids?.So hot!!)
It drives me, yes it drives me (damn your so hot) absolutely insane

I just want to look at you
I just want to look at you, look at you all day
I just want to look at you, I just want.> ....And I will always love You....

Nie sądzicie, ze ta piosenka jest sliczna? Co z tego, ze śpiewa ją Whitney Houston...lubie ja. Nawet bardzo...
"If I should stay
I would only be in your way
So I'll go.

Karma- what goes around, comes around. - Onet.pl Blog

3 Dialog?
Will not look back right now.
Feel I'm patriot... but with one, big exception: I DON'T LIKE POLISH.
There are words in every language that make You angry always when You hear them, You know...However, in 'my' language [I really don't think it is 'mine'].Raz poszłam do sklepu. Koordynacja mi ciut szwankowała, nie potrafiłam wyminąć ludzi na przystanku... :/... za to kupiłam czekoladowy krem do rąk, nie, żeby jakiś rarytas, po prostu zabójczo pachnie;).
Mama zrobiła pierogi na obiad, ale za to koncertowo strzaskała talerz i dwie szklanki, w tym ulubiony kubek taty. Więc [nie zaczynajcie nigdy zdania od więc] ja poleciałam tacie po.Rogale! Ale psychika robi swoje. Kurna.
Zachwycam się tym razem meeeeega- starociem: 'I have nothing' od Whitney Houston. Coś ze mną nie gra, bo pisałam poprzednie zdanie strasznie długo, pierdzielą mi się wszystkie.