O czym chcesz poczytać na blogach?

Whitesnake

Alone in the city

Zatrzymać świat, ja wysiadam... W piątek graliśmy koncert zorganizowany przez nas samych a zebrali się o wiele lepsi ludzie, którzy przyszli po to by posłuchać, porozmawiać z zespołem... Rock'n'Rollowe kobiety przyszły do wokalisty, do mnie, by powiedzieć, że to dla mnie przemierzają za nami te wszystkie klubowo pubowe mile... By popatrzeć, posłuchać... Podobno mam na prawdę wybitny głos... No, cieszy mnie to niezwykle...
Mam zamiar nagrać ten lightowy tęczowo dokkenowy materiał z moim gitarzystą i gitarzystą Iscarioty... Utwory WSZYSTKIE są, są także wybitne... Zgadzają się w pełni z moimi dyrektywami : melodia, riff, chwytliwy refren, słodycz i rock'n'roll... Jeśli nie stworzymy cuda na miarę Whitesnake 1987, to będę dogłębnie poruszony i zdziwiony...
Na dzisiaj to tyle... Cytatu nie ędzie, ponieważ Difficult To Cure, to Blackmore'owa wersja dziewiątej Beethoven'a...
sacredheart
2003-03-23 18:55:05
skomentuj (0)


Gardłowe problemy gwiazdy
Cholera jasna. Gardło mnie boli... Jeśli to się rozwinie do soboty, nici z koncertu w Katowicach, nici z American Beauty... Nie może być, zwalczę to przeziębienie, wszak moje święte serce walecznym także jest...
W tle dochodzą mnie kolejne wieści z Iraq, jednak moja batalia żarliwszą będzie... "I am the Lord of the wastelands and modern day man of steel", jak śpiewał pan Simmons.
Co 4 godziny piję jakieś paskudztwo,.

donpepego

Sobie też: gdybym o tym jednak czasem nie myślał, byłbym może durniem niemniejszym?

To taki stan umysłu, jak woreczek plastikowy na wietrze w "American Beauty", tyle piękna, że nie wiadomo co z tym zrobić.

To taki stan, jak butelka wina różowego reńskiego, którą wczoraj kupiłem - pęcherzyk powietrza jest w niej taki mniej więcej 1 centymetr sześcienny, reszta pełna; zwykle słup powietrza bywa jak kciuk, albo i co większego. A kolor piękny, szlachetny i radosny, a kształt butelki smukły i ponętny, a czcionka pełna wdzięku. I sobie leży i czeka. I się nie spieszy, bo jak się wie, to się nie spieszy.

donpepego reński winozaur

P.S. A w poniedziałek Whitesnake w Spodku. Strach się bać.

26.11.2011 :: 11:25 Komentuj (7)


Furkot

Dwa ładne wiatraczki furkotały kolorowo jeden obok drugiego. Wiatr zbliżał je do siebie, aż zbliżył, pióra im się zakleszczyły i koniec kolorowego furkotania.

Niebajka, niemetafora. Obserwacja ze spaceru.

donpepego de mello coelho

P.S. Ze starych sms-ów:
"Witam Was! Po głębokiej analizie pojadę do Umianowic w poniedziałek" (maj 2010, na mój telefon, ktoś pomylił numer, mam nadzieję, że dojechał i warto było)
"Głaskałem owieczkę. Wyszła do mnie ze stada." (wrzesień 2008, na telefon żony, ja z wyjazdu integracyjnego z działem łańcucha.

I'm just stardog-champion

Mi zrobiła oczy Dave'a Navarro razy pentylion. Ponadto zamówiłem sobie do nipplesów tytanowe sztangi rattlebells.

Jeśli TO coś komuś mówi...


2006-05-07 18:41:52 skomentuj (84)


spokojnie, to tylko awaria

Powiedział mi dziś Taki Jeden, że źle wyglądam. Ano, wyglądam dokładnie tak, jak się czuję. Czekam na rozkręcenie się likarstwa jak - z przeproszeniem - na Mesjasza. Póki co, mam same objawy niepożądane i skutki uboczne. Wszystko mnie boli. Jestem biedny oraz smutny. Refleksu zero, w związku z czym sto razy, prawie zginąłem pod kołami rozpędzonych samochodów.

Ponadto, ciągle mam flaka w tylnym kole Whitesnake'a. I mi stuka błotnik. I lewy pedał ociera o nóżkę. I nie wiem, dlaczego tak się dzieje. Bo już, kurwa, milion razy kopałem w tę nóżkę, żeby się głębiej schowała. I dalej wystaje.
I mnie pieką oczy. I nie cieszy brazylijski serial ani złote grzechotki w nipplesach. Ani nawet najnowsze ploteczki o Paris Hilton. Nic nie cieszy. I jeszcze mi likwidują lumpeks w Mieszku. I tylko słucham składanki Moby'ego, bo nie chce mi się zmienić płyty w odtwarzaczu. I czytam sobotni dodatek do Dziennika, zatytułowany Życie Jest Piękne. Albo jakoś tak.
I oglądam Pitbulla, com go sobie nagrał. Oglądam zresztą wszystko, co tylko leci w telewizorze. Reportaż o katastrofie.

Rock&Roll (poezja bardzo różna) - Onet.pl Blog


29 października 2009
Now youre gone.
na ulicy tłumy
depczą po okruszkach
które Jaś z Małgosią
na drogą opuszcza
depczą i tratują
tłumy bezimienne
puste oczy, głosy
myśli czarne - senne
Blantus (22:48)
4 Coś szumi...
One more time.
wśród narodów jeden
został wyróżniony
tym, że jego byt
w imadło wrzucony
jeśli nie przez wroga
to sam się wyniszcza
naród niby feniks
umiłował zgliszcza
Blantus (22:46)
2 Coś szumi...
Whitesnake - Now You're Gone

Rockin' Lady - Onet.pl Blog

* Souls *
lost 21869
sign 534


30 listopada 2008
Budgie
Koncert Budgie w MegaClub był wyśmienity!
a to, co po koncercie jeszcze lepsze!
brak mi słów.
taką macie szansę.
musicie ją wykorzystać.
bo taka szansa może się już nie zdarzyć!
 
***
 
we wtorek WhiteSnake!!!
aaaa!!!!
.

wilczek.mblog.pl - mBlog

Ruth Pardess odwiedziła w piątek Kępno (woj. wielkopolskie). Spotkała się z władzami miasta, pojechała ponad do wsi Kliny, gdzie podczas wojny mieszkała u rodziców Alojzego Plewy.
Pierdołki czyli głupoty pazurem pisane
Jesienią hardrockowe święto w Katowicach. Przyjedzie Whitesnake!
2011-09-23 | 08:00:06
autor: wilczek | skomentuj (0)
JuĹź 28 listopada w katowickim Spodku odbędzie się festiwal dla wszystkich miłośnikĂłw hard rockowych brzmień - Hard Rock Heroes Festival! Główną gwiazdą imprezy będzie angielsko-amerykańska formacja Whitesnake. Msza Święta w internecie
Groźny wypadek z udziałem busa na zakopiance
Dziewięć osób zostało rannych wskutek wypadku, do którego doszło na zakopiance w miejscowości Krzyszkowice (powiat myślenicki) w Małopolsce. Doszło tam do zderzenia czterech pojazdów, w tym kursowego busa. Trasa jest już przejezdna - skłon wznowiono.
Otwarto siedzibę Biura Informacyjnego PE
Wspólną siedzibę regionalnego Biura Informacyjnego Parlamentu Europejskiego i Przedstawicielstwa Regionalnego Komisji Europejskiej otworzyli dziś we Wrocławiu przewodniczący PE Jerzy Buzek również wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej Viviane Reding.
Krakowski kopiec Kościuszki zagrożony
Krakowski kopiec Kościuszki.

Searching for the reason... - Onet.pl Blog


Zostawiło ślad:
19763 zobaczyło anioła
1697 poleciało wraz z nim
Music in my head:
 • Queen
 • Queen - polska strona
 • Freddie Mercury
 • Led Zeppelin
 • Robert Plant
 • Rock Serwis
 • Moonspell
 • Pidżama Porno
 • The Doors
 •  The Doors - polska strona
 •  Sting
 • Sting - polska strona
 • Coma
 • Opeth
 • Whitesnake
 • TSA
 • Dżem
 • Wilki
 •  Deep.