O czym chcesz poczytać na blogach?

White christmas

Pavlo147's Blog

W piosenkach języka włoskiego, hiszpańskiego, niemieckiego oraz angielskiego. Na taką brawurową mieszankę nie odwali się tacy artyści jak Raffaella Carra czy Ricchi e Poveri. Ta postawa ponadnarodowych inspiracji przedstawia wspaniała piosenka t”Navidades Blancas (White Christmas)” gdzie można usłyszeć język włoski, angielski i hiszpański. Kolejny kamień milowy to piosenka “Oye Jesús (Caro Gesù)”  gdzie śpiewanie po hiszpańsku jest bardzo liryczne, tak samo w “Yo Te Busco (Io Ti Cerco)”. Na coverze możemy.

Ma vie en rose - Onet.pl Blog

Adwentowych znikają czekoladki, coraz śmielej rozkręca się nowa, świecka tradycja tzw. spotkań opłatkowych, lub jak kto woli - Wigilii (klasowych, firmowych, zakładowych itp. itd.) Nasi zachodni sąsiedzi nie owijają w bawełnę i jak grudzień długi, chadzają z jednego Christmas party na drugie, pochłaniając stosy tartinek z łososiem i popijając to litrami szampana.
Spotkanie wigilijne przy avenue de l'Yser wyglądało zgoła inaczej. Na białym obrusie, w otoczeniu Gwiazd Betlejemskich (w języku.Punktu widzenia lepiej żeby nie zostało, ale dziecięce chochliki w moim rozumku podskakują z radości i śpiewają na cały głos: Let it Snow, Let it Snow, Let it Snow, na zmianę z I'm dreaming of a white Christmas...  A na to wszystko patrzy oczywiście Gwiazdor, o czym przypomina mi gadu-gadowy opis pewnej znajomej białogłowy;) Bo, nie wiem czy wiecie, ale Lajkonikom prezenty przynosi Aniołek (!) Phi. Dobre sobie...

Ps. Wszystkiego najlepszego kolego K..

Notatki z życia Rinki - bloog.pl

 

A co do białych świąt to pamiętam pewien amerykański film, w którym to Bing Crosby grał na fortepianie śpiewając "Im dreaming of a white Christmas". Zauroczył mnie ten fragment gdzie wygrywa jedną gamę fajką na dzwoneczkach na choince. Nie mogę zapomnieć tej piosenki, którą chyba wszyscy śpiewali począwszy od Luisa Amstronga po Braci Cugowskich.


WŁODEK na IFP; Miss World, Finał IFP, Piosenka dla Europy


Link Komentarze (1) »
święta widać z lotu ptaka - mp3 tygodnia...
Destiny's Child - White Christmas polecam:):):)
01:16, wlodzio.p
Link Dodaj komentarz »

be nice or go away... - Onet.pl Blog

To ten film widziałam w wakacje, dziwny był i nie chce go więcej razy widzieć.
W święta będę oglądac zarówno filmy głupiutkie, jak i stare dobre filmy... Już mam na swoim dysku takie klasyki jak: Spotkajmy sie w st. louis- juz nie mogę sie doczekać na ten film, White Christmas, Christmas inn, It's a Wonderful Life... :) Już te święta mnie tak nie przerażają! :)

  


Judy Garland- 'Meet me in st. Louis'
pearl (00:37)

Sztuka życia - to cieszyć się małym szczęściem

RSS
środa, 30 listopada 2005
I`m dreaming about white christmas :)
Dla niektorych nie ma znaczenia gdzie, z kim, w jaki sposob spedzaja swieta i jaka atmosfera i aura temu towarzyszy. A dla mnie to wazne, bardzo wazne. Swieta Bozego Narodzenia to super okres w roku. Taki radosny, rodzinny, mily ciepły i.

Kinga & Kuba przedstawiają! - bloog.pl

    wszystkie

Zdjęcia w galeriach.


Wesołych świąt !

piątek, 24 grudnia 2010 13:35

 

Merry Christmas everyone!

 

Kochani, życzymy Wam na te święta, aby każda z.

Bloga. Bardzo lubimy tę czerwoną kanapę i mnóstwo prezentów. A jak u Was? Prezenty kupione? :D Nastrój świąteczny jest już wszędzie. A żeby było jeszcze bardziej świątecznie polecamy Wam utworki:

 

*  Jingle Bells

*  White Christmas

 

Oraz wspaniałe świąteczne przeboje:

 

*  Wham - Last Christmas

*  Mariah Carey - All i want for Christmas is You

 

Wersje karaoke również są na YouTube, więc zapraszamy do.