O czym chcesz poczytać na blogach?

Węzły chłonne

Kiara Szachrajka

Cellulitu.

Rozpoczynają go zbierające płyn tkankowy włosowate naczynia limfatyczne. Łączą się one w coraz większe naczynia chłonne, przechodzące następnie w główny przewód piersiowy, łączący się z kolei z układem krwionośnym. Dzięki temu limfa dostaje się do układu krwionośnego i dochodzi do ciągłej wymiany substancji między nią a krwią. Do układu limfatycznego zalicza się też węzły chłonne, np. w pachwinach kończyn. Funkcje układu limfatycznego związane są m.in. z wytwarzaniem tzw. przeciwciał, które łącząc się np. z bakteriami, ułatwiają ich niszczenie przez krwinki białe...(kon.cyt.)

haniuta blog

Wrzodów, które to z kolei przyprawiły jej trojkę dzieci, a miedzy innymi i mnie, o traumatyczne przeżycia na resztę życia. Wydaję się być NADER prawdopodobnym, iż film DOKTOR WILCZUR opowiada o mojej matce i jej amatorskich praktykach.

Uratowała mnie gorączka, i Osobisty i węzły chłonne oraz najazd rodziny. Bo: okazała się, że mam wysoką gorączkę, okazało się ze nie można dotknąć mojej nogi w ŻADNYM miejscu, bo węzły chłonne zamieniły mi się w węzły cumownicze tak poskręcane, że i Titanika by przy nabrzeżu utrzymały w czasie sztormu,.

bulimia-anty ED - Onet.pl Blog

L Zajadam wszystkie emocje ,problemy . Na razie nie potrafię inaczej . Z tatą jest coraz gorzej ,wyniki są złe .Stwierdzono progresje choroby ,białaczka postępuje . Węzły chłonne są powiększone w całym ciele ,są to chyba przeżuty . Tata ma przetokę  pod pachą ,  zawsze rana była gładka a teraz węzły chłonne przebijają się  

Przed czytaniem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Żyć na tym świecie. Co ja tu w ogóle robię??

Falka 2004-05-17 21:56:01
skomentuj (0)


28
Od około dwóch tygodni boli mnie gardło. To znaczy do niedawna sądziłam, że to gardło, dopóki nie zdałam sobie sprawy, że wcale nie. Otóż bolą mnie węzły chłonne, czy coś koło tego.
To może być świnka? Ale wtedy ma się gorączkę. I się puchnie, a ja opuchnięta nie jestem. No, może trochę, tak mama mówi. Aaaa, od świnki można mieć zapalenie opon świnkowych! Mam zagrożone opony świnkowe!! To wystarczający powód, żeby.