O czym chcesz poczytać na blogach?

Węże

PeronDrugi

Siedział tam gdzie zazwyczaj.

Na następnym przystanku wsiadł. Wsiadł...  Usiadł po przekątnej. Bronił mnie kiedyś przed ojcem, gdy ten szczuł nas psami za zwykłe, dziecięce podjadanie gruszek. Nazywał się na K... Rok temu serce mu pękło i rozlało się w cztery strony świata. Jeszcze jeden przystanek. Pretensjonalne halucynacje przerwała tamta kobieta...

21:05, emenefix , Żelazne węże piszczące
Link Komentarze (7) »
piątek, 07 października 2005
Katowice 10:43

        Gdy uciekają pociągi, autobusy nigdy nie dopada mnie frustracja. Ponieważ nie znam jeszcze na tyle miasta abym się wtedy załamywał. Zostałem więc w Katowicach. Sam jak palec stałem na przystanku, wybiegłem schodami na peron i też sam stałem. Jakiś mały dreszcz jeszcze przezemnie.

Horrory klasy F - Onet.pl Blog

Skomentuj mnie

14 września 2008
Węże w pociągu
Hej!

To znowu my ludzie którzy odnajdują perwersyjną przyjemność w oglądaniu złych filmów. Dziś na tapecie nowa klasyka gatunku czyli ,, Węże w pociągu" tak nie mylicie się zaraza wężowego idiotyzmu przeniosła się na nowy środek komunikacji ale jeśli węże w samolocie po prostu są głupie to węże w pociągu zmienią na zawsze wasz ranking złych filmów.

Bohaterka dotknięta klątwą która sprawia że jej ciało zmienia się ( od środka rzecz jasna) w jadowite węże które potem w strasznym bólu wypluwa. Jak wszyscy wiemy jednym remedium na tego typu przypadłość jest wsiąść do pociągu jadącego do LA ( okej gdzie indziej na świecie znajdziecie ludzi umiejących sobie poradzić z takim idiotyzmem). Póki bohaterka pokornie wypluwa węże.

Zwierzaki świata

Często odznaczają się wyraźnym dymorfizmem dotyczącym drugorzędowych cech płciowych. U samców jaszczurek właściwych (Lacerta) na wewnętrznej stronie ud występuje rząd dużych otworów udowych, z których wydziela się tłusta substancja zawierająca związki zapachowe, znane jako feromony. Samce są ponadto silniej zbudowane i jaskrawiej ubarwione (szczególnie w okresie godowym). Także ich głowy są masywniejsze niż głowy samic.

Jaszczurki są zwykle drapieżnikami. Niektóre gatunki są jajorodne, inne jajożyworodne, jeszcze inne żyworodne. Podrząd ten obejmuje dwadzieścia rodzin.

Kolejny podrząd tworzą węże (Serpentes). Wyróżniają się one charakterystycznym, wydłużonym, pozbawionym kończyn ciałem, nie występuje już u nich pas piersiowy (barkowy) ani mostek. Istnieje jednak kilka rodzin (np. Boidae), u których przedstawicieli zachowały się pozostałości pasa miednicowego. Węże mają charakterystyczną, lekko zbudowaną czaszkę, której ruchome, drążkowatego kształtu kości połączone są ze sobą więzadłami. Obie połowy żuchwy zespala w części środkowej sprężyste, rozciągliwe więzadło: umożliwia to połykanie dużych ofiar. Zęby są długie, ostre i często mają połączenia z gruczołami jadowymi..

Lafee - bloog.pl

Garść podczas kręcenia nowego wideoklipu!

Nieżywa jak lalka LaFee (16) leży na różanych kwiatach pokrywających grunt. Jej makijaż: mroczny/ciemny! Wargi ciemnoczerwone, oczy grubo obramowane czarnym cieniem do powiek. Ramiona piosenkarki rozciągają się daleko od ciała. Wokół nich, na szyi wisi ciężki metalowy łańcuch z kamieniami drogowymi (?), jej górna część ciała tkwi w wąskim gorsecie. Spojrzenie piosenkarki: zdrętwiałe, prawie lękliwe! Jej oddech staje się nagle ciężki, ona musi wziąć się w garść, przygryza dolną wargę. Górna część ciała zaczyna drżeć. Co się z nią dzieje? Węże!
Żadne atrapy! Prawdziwe zwierzęta! Równo sześć niebezpiecznych gadów wije się nad jej delikatnym ciałem! „Czy rzeczywiście nic nie zrobią?”, pyta bojaźliwie tresera, który stoi kilka metrów od niej. „Nie bój się, zwierzęta są całkowicie nie trujące” uspokaja ją. Mimo tego: 16 latka musi przy tej scenie do nowego teledysku otwierać z wysiłkiem jej całe męstwo! Przecież dlaczego wylicza węże – do tego „prawdziwe”? „Pomysł reżysera. Klip do mojej piosenki ‘Wer bin ich’ musiał być czymś szczególnym”, zdradza piosenkarka.
Cena.

Przyszłość W Świecie Naruto - Onet.pl Blog

Raz nie dam ci się nabrać na tą sztuczkę! Tutaj nie ma rzeki nie będzie tak łatwo-warknął Takuji
-Zobaczymy-powiedział Jiro
-Suiton:
Bakusui Shouha!-zawołał Takuji i z jego ust poleciał wielki strumień wody zalewający całą salę. Jiro narysował ptaka i uniósł się na nim pod sam sufit. Może rysunkowych pijawek poleciało na Takuji'ego który rozcinał wszystkie kunaiem. Jiro teraz zaczął atakować lwami.
-Element wody:Wodny pocisk!-z jego ust wylatywały wodne kule niszcząc lwy. Wody coraz bardziej przybywało. Jiro narysował węże które poleciały w stronę Takuji'ego który jednym ruchem rozciął je. Woda na ziemi robiła się coraz bardziej granatowa od atramentu ze zniszczonych przez ninja trawy rysunków.
-Mówiłeś że nie dasz się nabrać na tę samą sztuczkę-powiedział i wrzucił odkorkowaną butelkę atramentu do wody na ziemi-Sztuka ninja:Forteca króla rysunków!
Rysunkowe węże wyleciały z wody i zaczęły oplatać się wokół Takuji'ego który rozcinał je kunaiem.
-Rysunki się nie męczą w przeciwieństwie do ciebie-mruknął Jiro i zniszczył ptaka na którym stał. Atrament z którego zrobiony był zwiększył ilość tego.

słowotoki

Od serca polecam.
Składniki: mieszanka różnych gatunków sałaty - lodowa, rzymska, roszponka, rollo rosso, rukola; natka pietruszki, pomidor, czerwona cebula, oliwki, marynowana szalotka, ser feta, mango, awokado, świeży ogórek, suszona borówka lub żurawina
Składniki rwiemy na kawałeczki, szatkujemy, kroimy, mieszamy, posypujemy kolorowym pieprzem, polewamy sosem, przyrządzonym z soku cytryny, soku jabłkowego i ostrej musztardy. Jemy.
Smacznego!


Traktat o wężach nocnych


14.03.2008 :: 18:21 | Link | Komentuj (4)
    Węże nocne różnią się zasadniczo od węży dziennych. Dzienne bowiem są jedynie chwilowymi iluminacjami – zjawiającymi się niepostrzeżenie, mamiącymi umysł i rozpraszającymi się w natłoku słonecznych zdarzeń. Potrafią oczarować, nie twierdzę, że nie, ale tylko wtedy, gdy uda się je dostrzec. Niestety, zbyt szybko, zbyt niezauważalnie, zbyt bezgłośnie czmychają przed blaskiem rzeczywistości i kryją się w cieniu zapomnienia. Dlatego też tak niewielu wie o ich istnieniu.
   Natomiast węże nocne są agresywniejsze, bardziej.