O czym chcesz poczytać na blogach?

Western union

aleina blog

Sprzedaży plastikowych torebek w San Francisco zmniejszy produkcję ropy o 3 mln baryłek.
by aleina | 2007-07-07 22:52:17 | skomentuj! (2)


Maniak Stałych Klientów
Flerynka
Yves Rocher
Pack Jeunes
Western Union
Flying Club
Monnari
Sephora
Jeszcze raz Sephora
Jeszcze raz Yves Rocher
Kawiarnia Chopin
Wizytownik wypchany po każdą kieszonkę. Już prawie pęka.
W sumie ok. 25 plastikowych kart.
Plus.

podazajacza.blog

Ofiar, które na swe nieszczęście kiedykolwiek tam zawitają.)
Miałam do załatwienia prostą - zdawałoby się -  sprawę. Mianowicie wypłatę pieniędzy z konta i przesłanie ich do pewnego,daleko od Polski położonego, kraju tzw. Western Union - w bankowej, jak się okozało, retoryce zwanego "Łesternem". Nie wiedzieć czemu Pani w okienku od razu nabrała niewytłumaczalnych podejrzeń co do zamysłu operacji, tak więc tłumaczenie co, gdzie i po co, zajęło mi na wstępie z 15.

Blog o imporcie z Chin

W danej wyszukiwarce.

Ważne jest aby dostawca wysyłał ci maile z oficjalnej domeny fabryki a nie z prywatnego emaila bo ktoś może się w ten sposób podszywać pod fabrykę. I nigdy nie możesz się godzić na przelewanie kwot na prywatne konto lub Western Union, przelewów dokonuj jedynie na oficjalne konta fabryki – chyba, że już bardzo dobrze znasz chińskiego dostawcę, długo z nim handlujesz a handlowiec lub menedżer jest twoim przyjacielem, o płatnościach będziesz mógł przeczytać więcej w.

Zycie.... - Daleko od szos....

Bede Go pamietac cala swoja reszte zycia. J. bardziej przytomny powiedzial - dzown do G. dowiesz sie kiedy pogrzeb i zamow kwiaty. Jak, mam zamowic - zapytalam? Przez internet ! Szukam w Chelmie kwiaciarni. Jest. Dzwonie. Zamawiam. Jutro wysle pieniadze przez Western Union. Dostana szybko. Ustalamy, beda roze. Komputer wlaczony non stop, bo to jedyny kontkat z Nimi. Nie mam ochoty na jedzenie, na spanie, na nic. Pytam tylko sama siebie...co ja tutaj jeszcze robie...Dobra dezycje podjelam.

Czeczenia: Kroniki

Afganistanu i Pakistanu oraz podejrzeniem o finansowe wspieranie organizacji terrorystycznej. Miał on także działać jako kontakt osobowy Al-Kaidy w Pakistanie. Wspierana przez niego organizacja to Deutsche Taliban Mujaheddin (DTM), której za pośrednictwem Western Union przekazał około tysiąca euro.

.