O czym chcesz poczytać na blogach?

Wesoła szkoła i przyjaciele

Blog butterfliess

4 notki to wszystko gra:) Jest bardzo dobrze lepiej niż wtedy gdy pogodziłam się z nim po tym roku. Wtedy nie było tak dobrze. Teraz jest good:) PIszę z nim i jest tak dobrze prawie tak jak było dawniej.

Komentarzy:
Kochająca nutelle, muzykę, dobry film w smutny i samotny wieczór. Uzależniona od słodyczy, miłości, łez. Bez pamięci zakochana wesoła, smutna dziewczyna.
Zobacz mój profil
DAWNEJ ZNAJOMOśCI 2007-12-15 Znam go od lat, często widuję, przedszkole, ta sama szkoła, wspólni przyjaciele, był czas kiedy chodziliśmy na piwo gadaliśmy rozumieliśmy się bez słów wtedy coś czułam, chociaż nie chciałam czuć. Bo wiem ze.

Vera und TH - Onet.pl Blog

- Nasi fani są dla nas ważni, Seena i nie obchodzi nas twoje zdanie na ten temat. A skoro jest naszą fanką to pewnie chciałaby nas poznać, zgadłem? –.

Się „Wo sind eure Hände”?

- W życiu Very było wiele smutku…a „Wo sind eure Hände” to wesoła piosenka.

Mój styl. Mogę oczywiście informować Cię o notkach, ale będą one bardzo rzadko. Może coś naskrobię do końca roku szkolnego, chyba, że zaczniecie komentować to opo.

Znowu to samo…szkoła, miasto, przyjaciele, idole, kochający chłopak…w życiu Weroniki brakowało miejsca na inne rzeczy, a całe jej życie było.

...wieje Wiatr, pachnie wiosną i wiem... =) - Onet.pl Blog

3 zostań ze mną...

18 grudnia 2005
To nie jest tak...jak ci przyjaciele, ale fałszywi, nieprawdziwi...=(
Co chcecie. Może będziecie sobie nadal komentować. Oj! Ci co komentowali. To nie jest moja wina. I nie moja wina w tym, że nie komentujecie. Rozumiem - szkoła, nauka itp. itd. Chodziło właśnie o to by w tym czasie znaleźć chwilę wolnego czasu by skomentować. Nie znaleźliście? Nie szkodzi i tak.

Zrobiłam sobie siarę w sklepie, gdzie kupowałam dla babci kawę. Później to już tylko czekanie z serialami a potem dom.

Wczoraj byłam wesoła. NAPRAWDĘ!!! Wczoraj miałam taaaki wesoły uśmiech! I to było TYLKO wczoraj!!! Bo miałam iść z mamą do maista kupić spódnicę na Wigilię!!! I wyobraźcie sobie, że wcześniej już upatrzyłam sobie taką.

.je suis un petit nain - Onet.pl Blog

Za tydzień (czwartek) referat z chemii, coś-tam z polskiego na piątek i muszę zacząć już czytać Hemingwaya... =(((

Poza tym niemiecki na wtorek, o przyjacielu. Świetnie, mam tu pisać jakieś traktaty jak ledwo się przedstawić umiem w tym języku!! <lol>

Co nowego... Nowego to nic, niestety.

A w klasie? No cóż... Nie chce mi się nawet pisać o wszelkich dręczących mnie konfiguracjach klasowych xD Grunt, że sztuka jest na angielski, o! :D I Urczyn nie jest zły... Fajną lekcję dzisiaj mieliśmy xD

Cóż jeszcze... No, chemią jestem załamana, jak zwykle xD Ale tym razem nie o przedmiot.

Szkoła...

Szkoła jest wesoła - jak mówi popularne powiedzonko, które wpaja się dzieciom wraz z początkiem ich edukacji szkolnej. Oczywiście, by zachować rytm, dodaje sie  zazwyczaj jeszcze NASZA szkoła jest wesoła, lub coś w tym rodzaju.

Ja nic nie dodam, nic nie odejmę, wystraczy, że jutro mamy matmę z nowym nauczycielem. A powiedzonko,.