O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Wesoła szkoła

I'm too perfect for being with anybody!

Się!

I tak apropo...wszystkiego naj Agniesi, która za 2h i 5 min ma swoje urodziny [piętnaste] :*
skomentuj (1)
2006-08-27 13:48:45 >> Pomyliłam życia...

W głowie dwa słowa „wesoła szkoła”, a co to oznacza? Nie wiem, nie rozumiem swoich myśli. Raz, mówi to o szkole, dwa o wakacyjnym czasie. Mylę pojęcia, wiem. A w głośniku leci „99% of evil” Corruption :D Ciekawy zespół, ale czy godzien polecenia, tego już nie powiem. Trzeba się.
Znowu takiej słucham „in league with the devil”. Słowa mocne, mocniejsze, a wciąż mnie nie ruszają. O czym ja pisze? Miało być o wesołej szkole. Powracam do tematu. Bo czym jest bycie wesołym, a czym, a raczej jakim instytutem jest szkoła? Co mi da to, że będę wesoła w szkole? Tak, czekam już na ferie zimowe. Przynajmniej będę z dnia na dzień odliczała dni do tychże wolnych dni zimowych. A co wtedy będę robiła? Myślę, myślę...ma ktoś coś do zaproponowania? A może jakiś koncert się szykuje...hehe...Już mi się marzy, a to.

Blog madzia12223

2007-03-23 Bądź słońcem dla wszystkich, Gwiazdą dla jednego, Baw się ze wszystkimi, Lecz kochaj jednego!

Komentarzy: 0 2007-03-23 Bądź piękna jak róża I skromna jak fiołek, Zawsze jasna i wesoła, Dobra jak aniołek! Komentarzy: 0 2007-03-23 Wesoła szkoła Matematyka wita przeważnie każdy dzionek, jest super tylko wtedy, gdy zadzwoni dzwonek. Język Polski to przedmiot bardzo nudny, uczy go nauczyciel mały i brudny. Fizyka jest jeszcze do zniesienia, wtedy, gdy nie trzeba wykorzystać myślenia. Chemia, co to jest i kto to.

Blog lubiemiodzik

Pogodzie może, co nie zawsze piękna..o przyrodzie może, która zawsze wdzięczna...a o świecie całym, co już nie da sie ogarnąć..nie wiem...to już wszystko w słowach zawarte zostało.....

Coś o mojej szkole!!!!

Oto moja szkoła,
Szkoła na pozór wesoła,
Szkoła cicha, spokojna,
Nawet dosyć ładna,
I do tego składna,
Jednak wy się mylicie,
Kiedy tak o niej myślicie,
To jest obóz przetrwania,
I potrzeba wytrwania,
By w tym hałasie.
Widzeni
Zobacz mój profil
no taki wierszyk!!!
...niezwyczajna , nienormalna ,
niecierpliwa, gadatliwa [ ?! ] ,
zbyt kochliwa i wrażLiwa ,
zbyt ambitna i wesoła,
sumienna , często zmienna i uparta ,
sympatyczna i zadarta [; ,
zbyt śmiała, szczera, romantyczna...
lecz czasem jak każdy mam swoje fazy ,
nawet strzelam fochy jak księżniczka bez skazy .
muzyce oddana ,
przez modę pochłonięta ,

Nightwood i Grafika - bloog.pl

Filmik 5 część
Czołem.Co tam u was jak wam weekend mija?Mi dobrze w dzisiejszej notce chciałem wam pokazać kolejną,to już piątą odsłonę filmików pt. Wesoła Szkoła.
Piąty odcinek nosi tytuł: Wesoła Szkoła: Chce oglądać TV!
Oto on:Myślę,że będzie wam się podobał.
Za parę dni będę chciał zrobić konkurs pt.:

Zasady wyjaśnię jutro.
Chciałbym.

'Jestem jaka jestem. Ale na ogół gorsza'

Dość cierpliwości żeby mi wytłumaczyć. W najgorszym wypadku zajmowało nam to cały wieczór. Pamiętam taką sytuację kiedy nie potrafiłam zrobić zadania...cały czas się myliłam. Mama była zła. Kreśliła mi po książce która dumnie nosiła nazwę "Wesoła szkoła". Kreśliła ołówkiem. Mocno. Krzyczała. Szła spać. Ja płakałam. Siedziałam w swoim pokoju i próbowałam to wymazać. Nie dało się. Najbardziej pamiętam wielki napis : "Źle". Potem szłam się myć. Płakałam. Spałam. Od nowa szkoła..

Wesoła szkoła i przyjaciele

D e j z i - R o b o r e k - wszystko o chomiczkach. - Onet.pl Blog

Pupil-chomik

Trzecie miejsce zajęły dwie osoby dlatego że tosiap@buziaczek nie opisala położenia chomika tak bardzo dokładnie jak tego chciałam i dla tego tak sie stało.
Gratulacje dla wszystkich zwycięzców!!!!

Dyplomy:
1. Dla karoliny1997
 

2. Dla Doris
 

Siemka =]
Dziś niestety nie będzie konkursu ale będzie bardzo wesoła notka bo ostatnio na blogu:www.wika-chomiki.blog.onet.pl czytając notkę bardzo się przestraszyłam bo autorka bloga napisała że zastanawia się na.
Cześć!!!
Dawno nie pisałam, to prawda ale ta szkoła wszystko psuje a ja czuje że nie mogę żyć bez bloga i postanowiłam pisać notki co dziennie tak jak na początku tego bloga a wam podoba się ten.
Ciekawe
 Chomik przyjaciel czy przekąska
 Samiec czy samica

I'm in love with myself


-Ty to było niezłe!- pow. Bill wchodząc do pokoju. Poszłam do siebie. Zjadłam już z deka zimne jedzenie i ległam na wyrku. Najedzona, zmęczona i wesoła leżałam. Zadzwoniłam do matki. Nareszcie był sygnał!!!!
-Bosz!!!! Kobieto czemu miałaś telefon wyłączony?????- zapytałam prawie.Jak na moje umiejętności! Wewnątrz białe kreski, pomarańczowo-żółty cień na górnej powiece. Wszystko bosko podkreślało morski kolor moich oczu. Tusz i błyszczyk. Wiedziałam, że kosmetyki od mamuśki się przydadzą =D
Założyłam bojówki, ale obcisłe na tyłeczku, białą bluzkę na ramiączkach.Cwane uśmieszki i wcinali Lasagne. Co raz cos tam szmerali a my obserwowaliśmy ich z naszych miejsc. Z Tomem rozmawialiśmy na luzie, spokojnie i jak dobrzy przyjaciele. Jakbyśmy znali się od lat. Było dużo śmiechów, chichów i żartów. Tom był bardzo zabawny i nie krępował się opowiadać historii swoich.Jutro rano!
-Po co? Do kogo? Gdzie?- zapytałam zirytowana
-Do Niemiec, do ciotki Carmen, zaprosiła Ciebie od razu na wakacje…
-A szkoła?- zapytałam podejrzliwie
-Załatwię jutro jak polecisz!
-Ale mnie załatwiłaś!! Na cacy!!- powiedziałam zrezygnowana i poszłam po.

...Miłość to gra...kto pierwszy powie: "kocham" - przegrywa...

Tamtym pocałunku…
Wyciągnęła telefon i wstukała nową wiadomość…telefonowy nieznajomy stał się dla niej kimś naprawdę bliskim…przyjacielem, któremu mogła się ze wszystkiego zwierzyć, bez obaw, że wygada komuś…no, bo niby komu miałby wygadać? Nikogo nie znał…
.- uśmiechnęła się i ruszyła do pokoju siostry.
-Vanessiku ty mój kochany…jestem głodna. – powiedziała
-A ty co taka wesoła? – zapytała brunetka
-Pogodziłam się z Nickiem…ale nie ważne. Obejrzymy dzisiaj jakiś film i zjemy ogromną pizze…
.Mieć czy kochać…wariatka. A nie da się tego pogodzić?! – Przyłączył się do narzekania starszy Kaulitz, a Bill zagryzł wargi.
- Georg i Gustav pytali, co robimy wieczorem, bierzemy ich i idziemy do klubu? – Zapytał Czarnowłosy, a Tom uśmiechnął się
- Dobrze kombinujesz…a jutrzejsza szkoła…chyba sobie zrobimy wolne – Uśmiechnął się i wziął telefon wykręcając numer Georga…
***

Dragi,.