O czym chcesz poczytać na blogach?

Wesley snipes

Youlo XIII Blog ||| ...Witaj w Zapomnianym Domu... ||| -ReaniemotioN-

Nie widzieliśmy się jakiś czas już, no i jakiś czas się nie zobaczymy, a to właśnie przez moje choróbsko... Słonko... Ja tęsknię :(

Ostatnio mnie naszło na dobre kino akcji... Generalnie na dobre kino. Obejrzałem "Pasażera 57" z Wesley Snipes'em, "Wydział Pościgowy" z tymże, oraz "Ścieżkę Smoka" z Bruce'em Lee. Nie ma co, kocham te filmy. Zasadniczo to lubię wiele, wiele filmów i nie mam jakiegoś specjalnego faworyta (no, może "Conan", którego lata nie widziałem), więc otwarty.

zycie w kilku odsłonach - Onet.pl Blog

-starałam się:)

-dobra chodź pokaż mi te tarantule…

cóż za sarkazm czyżby nie wierzył???

-i gdzie ona jest?? mówiłaś, że nad biurkiem a tu nic nie ma poza tym potworem.-wskazał palcem na duży plakat wesley’a snipes’a z ‘blejda’;)

-ale był tu…może wszedł za szafę?? wystarczy odsunąć, zabić i wsunąć z powrotem…

-…wiesz co czasem zastanawiam się po kim ty jesteś taka hmmm …bystra…bo chyba nie.

Ciekawa Pani - bloog.pl

Na przytulenie się do siebie obu postaci i na tym koniec.

Minęło zaledwie pięć lat gdy powstał "Wydział pościgowy" i wszystko się zmienia. Tam już nikt nie ma obiekcji. Wyraźnie pokazana jest miłość ciemnoskórego mężczyzny (Snipes Wesley) do białej kobiety.

Co mogło się stać przez pięć lat, by Amerykanie już bez zastrzeżeń (pewnie były, oj, były) uznali, że ciemnoskóry człowiek ma prawo kochać białą kobietę. Klu Klux Klan już nie istniał. Pamiętam.

...: Blog Miscast :...

Jak..grrr!!!Najlepszy moment był,jak Blade wstawał z tego krzesła 'przesłuchań' jak przyszli go ratować..o Boże...to był widok O.O!!Waaarto było:]Film sam w sobie kiepawy...im dalej w las tym gorzej..jak będzie 4-ta część to ide ze względy na Wesley'a Snipes..fajnie się nosi i ma fajny charakterek..hehe..."Simon mówi";p;p

* * *

Po kinie czas powrotu do domu...i to był hardcore!!Z Sadyby na piechotę na Służew!!!A było na minusie i to SPORO!!Ja nóg nie.