O czym chcesz poczytać na blogach?

Weselny klimat

drugie-wcielenie.blog

Kazdego 10-go nie wiadomo po co? Za daleko jest wawel co? Trzeba bylo pochwac na powazkach - byloby blizej.
No i czas na moje ulubione zakonczenie. Polska to DZIKI KRAJ.

skomentuj (1)

weselne klimaty 2010-08-14 11:54:43

W Polsce dominuje juz od zarania zasada - zastaw sie a postaw sie! I konsekwentnie jest realizowana do dnia dzisiejszego. Kasa utopiona w kieliszku, polmiskach zarcia i rosole. A typowy Polak-gosc i tak zawsze bedzie niezadowolony, bo zupa byla za slona. Coraz czesciej na przyjecia weselne wybierane sa ciekawe i oryginalne miejsca lecz niestety nadal kroluje wynajeta sala weselna przystrojona w balony czy remiza strazacka. To sa cechy prowincjonalnych przyjec z muzykantami o czerwonych nosach i zgodze sie, ze takie ubawy sa fakytcznie kwintesencja.

klabaternik blog


2006-08-29 23:31:23 >> Wesele

W październiku wybieram się na wielkie wesele swojego kuzyna i jego wybranki. będzie ze dwustu Gości. Juz to czuję ,ta muzyka ,weselny klimat,szaleństwo i taniec ile się da. Jutro idę obejrzeć wszystkie sklepy w miescie w poszukiwaniu odpowiedniej marynarki dla siebie ,oczywiscie to nie będzie typowa marynarka.

:)

Do Niego, że śnimy o tym, o czym marzymy. Zawstydził się troszkę :D No, ale po temacie... Sobota... No, stwierdził, że odwiedzi swoją chorą Siostrzyczkę :) Dostałam taką piękną, pachnącą różę...:) Poleżeliśmy, pośmialiśmy się. Zrobiłam "weselny klimat" jak zwykle, czyt. zgasiłam światło, zapaliłam świeczke. Oglądaliśmy zdjęcia, potem znów Jemu zachciało się pośmiać ze mnie. Łaskotał itp :D No, a ja foszek, bo tego nie lubię ;) Dobra, konkret. Sobota wieczór, leżymy... Jego usta, moje usta..

To takie żałosne kiedy nie mogę zasnąć tylko dlatego, ze powiedziałaś mi - Onet.pl Blog14 II 2011
III - weselny klimat

….Nie powiedział nic więcej po prostu to zrobił. Pocałował ją.

W sypialni obok spał Alex a oni nie mogli przestać się.

andzia1997 | e-blogi.pl


 


<żart>  ;D;D;D  nikt nie dostał zawału lub palpitacji serca??? xD


 


My się nie baliśmy.. tylko wzięłyśmy się pod rękę  z Martyną i Asią i jak trzy pijaczki śpiewaliśmy : ,, Weselny klimat …”  i   ,,  Jest już ciemno …”


I tak dotarliśmy do domu. Średnio chciało nam się spać więc gdy znaleźliśmy karty i graliśmy do póki sen nas nie zmorzył.


Tę noc spędziliśmy u.