O czym chcesz poczytać na blogach?

Wesele streszczenie

Pierwsza miłość - Onet.pl Blog

3031    
Ostatnie posty
  • NOWE!! streszczenia odcinków odc.852-861 (Beata@; 14.02.2009)
  • Nowe.

O rychłym ślubie.

Śr.07.09.05

odc.129. Śmiałek oświadcza zaskoczonej Anecie, że Emilka jest w ciąży z Andrzejem. Żąda, by młodzi się pobrali, inaczej powie Tarskiemu prawdę o wypadku Danuty. Kinga odwiedza Kubę.

Cz.08.09.05

odc.130. Aneta ma pretensje do syna, że nie powiedział jej słowa o ciąży Emilki. Oznajmia, że nic już dla niego nie zrobi.Będzie musiał się ożenić.

Beata@ (17:52)
3 *Już mi troszeczkę weselej*

samo-zycie-polsat blog

O natychmiastowe przybycie do szpitala. Podejrzewa u Wioli uraz kręgosłupa. Zależy jej na tym, żeby Jaworska operowała Czerwińską, jest przecież najlepszym specjalistą w tej dziedzinie. Najtrudniej przekazać tę wiadomość Małgosi, Barbara dzwoni więc do Andrzeja.

2007-01-12 14:32:32 skomentuj (0)


Streszczenia odc. 817-820Odcinek 817 (poniedziałek - 15.01)Do tej pory Małgosia była przekonana, że matka tak troskliwie zaopiekowała się Wiolą, bo jest świetnym lekarzem i dobrym człowiekiem. Nie przypuszczała, że jej.
Ale także chwile refleksji, których darmo szukać w innych komediach. Obraz, który daje możliwość przeniknięcia do męskiej duszy i najgłębiej skrywanych tam tajemnic! „Testosteron” to naga prawda o mężczyznach!

Widzowie oczekujący dobrej zabawy będą mogli uzyskać odpowiedź na pytanie: Czy wesele bez panny młodej może być udane? Podobno może. Wystarczy tylko siedmiu facetów, granych przez najlepszych polskich aktorów. Wesele po ślubie - który się nie odbył, bo panna młoda uciekła sprzed ołtarza - zamieni się w zwariowany ciąg bójek, dyskusji, toastów, zaskakujących zwrotów akcji i szokujących.

przemyslanyblog

Swe nienasycone rączunie i w weselisk staropolskich stronę. Jako człowiek, bądź co bądź w towarzystwie, jeśli nie obyty, to przynajmniej istniejący, mogę rzecz tę drogim Czytelnikom cokolwiek przybliżyć, aby i oni pojęcie jakieś mieli i przyjemność z własnej zjawiska oceny czerpać mogli.
Poszedłem zatem na wesele. Rzeczą oczywistą ślub wpierw odbyć się musiał, jako że wypada tak i trzeba. Między nami mówiąc to się jeszcze w Polsce chwali, że choćby Żyd się z Turczynką swatał, czy jaki inny pogan tropikalny, to ślub w kościele musi być i basta. Tyle dobrze, że już i kler powoli z ceremonii się usuwa, boć.

Nie wiem, po co tytuł do notatki. Co mam napisać, "wstęp"? Bezsens totalny. Numeracja? Przecież są daty wpisu. Streszczenie? Streszczenia są dobre dla półanalfabetów. Mam napisać, że oto zacząłem pisać blog? A czy to nie jest oczywiste? Był tu blog, a teraz go nie ma… yyy, a może na odwrót, w każdym razie – nie sposób nie zauważyć, że coś się zmieniło, nie muszę jeszcze tego tłumaczyć.
Nie ma szans,.

Dziennik osobisty

Kolega poprosilem go by na portierni zostrawil mi plyty do notebooka. po wizycie u doradcy poszedlem do firmy. przechodzilem przez centrum i chwile sie zatrzymalem przed telebimem polsatu extra. obejrzalem z 10 minut meczu USA-Czechy.

Zabralem plyty i wrocilem do domu.

czytalem artykul i zamierzam zaraz napisac jego streszczenie. Pamietam takze artykule na konferencje.

23:22, voytass
Link Dodaj komentarz »
ARTykuł

10:12, voytass
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 04 czerwca 2006
wczoraj było wesele
wczoraj byłem na weselu Krzyśka i Katarzyny. Ślub odbył się w kościele w Kobyłce a wesele w restauracji Adrian w Wołominie. Pojechalismy do Kobyłki autobusem spod Domów Centrum. Jak przyjechaliśmy do kościoła to akurat się kończył inny slub. Państwo młodzi odjechali.

zakochana.blog

Ale dobrze, bo trzeba być przekonanym do swojego, mimo wszystko wolę płacić 1000 kredytu niż za wynajem. przynajmniej po 10 latach będzie to moje... a czas leci bardzo szybko, dopiero zaczynaliśmy studia... dziś kończę magisterkę poprawiać, uzupełniać. jutro promotor.... i czas na nas;) boję się obrony, ale śni mi się wesele, tzn albo przed, albo po.
Jutro jeszcze doradczyni w salce na tyłach kaplicy będzie nam farmazony o dzieciach prawić. o matko;p

skomentuj (1)

w oczekiwaniu na wolną łazienkę;/ 2009-06-05 07:53:03

no i utknęłam u P,.

(0)

hmm 2009-06-10 18:16:26

magisterka oddana, teraz oczekiwanie na obronę. zaczynam naukę, idzie powoli, bo odzwyczaiłam się od nauki. ale cieszę się że już będzie z głowy, 22 po 9 będziemy pewnie już po, oby!  jeszcze trzeba 60zł zapłacić, wgrać pracę i streszczenie do usosa i oddać obiegówkę i fotki. po 22 będą jeszcze 2 miesiące i wesele:D
byłam na badaniach, teraz za tydzień znów do lekarza... jak można od maja chorować? przez lekarza który leczyć nie umie! ;/
w mieszkaniu powoli coś się dzieje, ojciec jakiegoś specjalistę do gładzi wynalazł, to.

'Po co nosić maskę, gdy nie ma się już twarzy?' E. Cioran - Onet.pl Blog


- To miłe wspomnienie?
- Powiedzmy, że nie za bardzo – mruknęłam. Założyłam nogę na nogę, przysuwając się bliżej biurka – Więc może najpierw powiesz mi, co to za przyjęcie?
- Wesele – poczułam jakbym dostała po twarzy, ale szybko się opanowałam, mając cichą nadzieję, że nie zauważył mojej reakcji. Głupia, nie masz co marzyć, on jest zajęty. Pewnie ma koło siebie super laskę, bogatą i z wysokich sfer. Danielle, oni nie zadają się z takimi jak ty.
 POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Bones(treść i ilustracje);