O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Wesele

Zespół na wesele – Kapele na wesele – Dj na wesele

Każdy preferuje żeby ten dzień był wyjątkowy, a łatwo o jakąś wpadkę która zdyskwalifikuje nasze wesele. W bardzo wielu sytuacjach w pewnych przypadkach menu jest całkiem niedopasowane do potrzeb i gustów gości. Też zespół na wesele bywa powodem do narzekań gości. Innym razem to dj na wesele jest niemile widziany, gdy jest na przykład dużo gości w średnim wieku.

Różne mogą być przyczyny niezadowolenia gości, lecz bardzo ważne jest zadowolenie samej Pary Młodej. Wesele to impreza w tej chwili Pary Młodej i powinno się to pamiętać jako goście oraz dodatkowo gdy przychodzi ten dzień i organizujemy indywidualne spersonalizowane wesele. Dobre wesele to takie, gdzie jest pyszne jedzenie i gra bardzo dobra muzyka wesele. Zespół na wesele musi więc być odpowiednio dobrany przede wszystkim do gusty Pary Młodej, lecz o ile ta posiada wyszukane gusta muzyczne to warto dobrać zespól niejako pod gości.

Niewątpliwie nie każdemu będzie odpowiadała muzyka na weselu, czy to będzie zespół na wesele czy dj na wesele

Wymarzony ślub - Onet.pl Blog

Wesela.

1) GOŚCIE

Oczywiście najistotniejszym elementem jest czynnik ludzki – tu dobór gości. Jeśli na stu zaproszonych gości 70-ciu to będą, babcie, dziadkowie, ciotki i wujkowie po 50-tce to najprawdopodobniej o 3 nad ranem będziecie wybierać się w noc poślubną. Oczywiście byłam na takich weselach gdzie ci starsi do białego rana nie ustępowali kroku młodszym a wręcz wiedli prym ale to były po prostu takie rodziny no i niestety rzadkie przypadki. Dlatego obecność w równej lub przeważającej liczbie młodej krwi przybliży Was do sukcesu.

2) MUZYKA

Kiepska kapela lub DJ położą każde wesele choćby spotkała się najbardziej imprezowa ekipa na świecie. Moje doświadczenie utwierdzane na każdym kolejnym weselu mówi mi, że zespoły się NIE SPRAWDZAJĄ!! Byłam może na dwóch, na których muzykanci się spisali. Nawet nie to, że byli świetnymi muzykami bo tacy nie grają na weselach ale przynajmniej mieli dobry wybór dyskietek z muzyką (jeden tylko zespół grał na żywo, reszta to są mniej lub bardziej jawne playbacki) i wokalista naprawdę nieźle śpiewał. Kiedy wyjeżdżałam z tego wesela o 8 rano nastroje gości były jeszcze mocno zabawowe. Wybierając zespół skazujemy się na jeden styl, wąski.

WESELE 18-09-2010 - Onet.pl Blog

Przed panienśko- kawalersko
Witam wszystkich. Małe sprostowanie do tego co napisał wcześniej Jacek... Po pierwsze , primo, wina będą dwa rodzaje:) A secundo to co do piwa to nie jestem pewna czy to będzie Żywiec:)Reszta pozostaje bez zmian, miejsce, narzeczony itd.:)

lordpieczarka (16:48)
Skomentuj
MIEJSCÓWKA:)
 
WITAM PONOWNIE
MNIEJ LUB BARDZIEJ ZAINTERESOWANYCH
  Jak już zapewne wiecie nasze wesele odbędzie się w Willi Decjusza . Byliśmy tam w środę porobiłem parę zdjęć.

Ślub i wesele

Termin kiedy ma odbyć się ślub oraz wesele to jeden z pierwszych etapów planowania tak ważnych w życiu każdego człowieka uroczystości. Kolejnym krokiem jest znalezienie odpowiedniego miejsca, gdzie ma się odbyć ślub lub wesele. Każda para boryka się w tym temacie z dylematami oraz niezdecydowaniem związanych z dokonaniem wyboru najlepszego miejsca na ślub i wesele. Wychodząc na przeciw potrzebom przyszłym młodym parom tworzone są serwisy weselne, w których znaleźć można wiele ciekawych a przy tym bardzo pomocnych informacji takich jak : porady weslene, zwyczaje weselne czy forum weselne. Serwisy typu ślub i wesele to także adresy sprawdzonych miejsc i restauracji, polecanych przez innych, którzy ślub i wesele mają już za sobą. Forum weselne służy zazwyczaj do podzielanie się cennymi doświadczeniami zebranymi podczas organizacji uroczystości wesela przez poszczególne pary. Przyszłe młode pary powinny pamiętać, że wybór miejsca na ślub i wesele musi być starannie przemyślany. W sprawach wesela nie można sobie pozwolić sobie na najmniejszy błąd, który skutkował by prawdziwą weselną katastrofą. Ślub i wesele to wyjątkowe chwile, które każda para młoda ma dobrze i mile wspomina przez całe dalsze wspólne życie..

Zdjęcia weselne

***************

***************

***************

***************

***************

***************

***************

Do zobaczenia!:)

Wesele streszczenie

Zajebisty blog

 

 

 

2004-09-07 15:51:10
..::UUU działo się!!!!::..
SiEmAnKo wszystkim ziomkom!!!U mnie działo wiele!!!Opiszę Wam co na wakacjach robiłem:So na początku wyjechałem do babci do Augustowa na parę dni,next moja ciotka wychodziła za Fina!!!Bylem zaproszony na jej słub i wesele więc się trochę pobawiłem:PPodczas gdy byłem w Augustowie rodzice zabrali mine na weekend do Szypliszek(niedaleko Suwałk)I tam poznałem zajebistą dziewczynę-Asię:***Niestety niedawno rozeszliśmy się ponieważ ona mieszka w Warszawie i nie wytrzymałem:(Następnie po Augustowie pojechałem z e znajomy z harcerstwa.

Obozie znowu pojechałem do Augustowa i planowałem zrobić spływ kajakowy ale nie udało sie ze względu na pogodę:(I tak mi minęły wakacje...Teraz jestem w nowej klasie:IId i zapoznaję się z nowymi ludźmi(niektórych już znam)...Do naszej szkoły przyszła niezła ślicznotka-Kamilka(buźka for U)i jeszcze do 1 klas przyszły 2 słodziutkie dzefcynki!!!Dobra to narazie koniec tego streszczenia:(Pozdrawiam wszystkich,którzy mnie pozdrawiają i nie tylko!!!Buziaczki wszystkim pięknym paniom!!!PApaAP
skomentuj (2)


 

 

 

 

blog.pl

 

escape7 blog

Tylko kciuki,aby wszystko sie wyjasnilo,bo inaczej bedzie czekac mnie bardzo trudna decyzja..

skomentuj (2)
2008-09-17 20:35:58 >> Hmm...

Chyba wszystko wrocilo do normy.Jutro okaze sie ,czy napewno..
Powiem Wam,ze mam takiego lenia obrzydliwego!:/ Nawet nie chce mi sie przeczytac streszczenia "Wesela" a jutro zaczynamy omawiac i gdy zrobi kartkowke,dostane laske :( Najchetniej tylko bym jadla i spala..
skomentuj (2)