O czym chcesz poczytać na blogach?

Wembley stadium

This is no miraculous lie... - Onet.pl Blog

Verdana;">  Jak na londyński wrzesień pogoda był świetna! Świeciło pięknie słoneczko, a niebo było takie błękitne i do tego było tak około 20 stopni, a jedna chmura nawet mi przypominała mojego kochanego Domcia. Nawet nie wiecie z jaką miłością spojrzałam na Wembley Stadium. Widziałam go już wiele razy, ale gdy na niego wcześniej patrzyłam nic nie czułam, no może za pierwszym razem, gdy go zobaczyłam pomyślałam, że jest niesamowity, ale nic po za tym. A teraz to co innego, bo tam oto ja Aleksandra M. zobaczę i usłyszę na żywo taki.

Green Day Vip - Onet.pl Blog

3. Metallica, Download 2006
2  Green Day, Milton Keynes Bowl 2005
1. Muse, Wembley Stadium 2007

W magazynie Blender w kategorii ''100 najlepszych indie-rockowych albumów na świecie'' miejsce 47 zajoł Kerplunk. Tutaj znajdują się wyniki.

Kolejny magazyn to People, w którym ukazał się artykuł z Dave'm Grohl'em z Foo Fighters, gdzie mówi o swoim.

Faul taktyczny - Onet.pl Blog

Z piłką zrobić co tylko zechce, może z nią zrobić wszystko...
W 1966 roku Geoff Hurst zdobył w finale MŚ gola, który najprawdopodobniej nie padł. Najprawdopodobniej, bo 100-procentowej pewności nikt nie ma. Z bardzo dużym prawdopodobieństwem można przyjąć, że na Wembley 44 lata temu piłka nie przekroczyła linii bramkowej. Prawie pół wieku później wiemy na pewno, że w Bloemfontein po strzale Franka Lamparda - przekroczyła. Cóż z tego, skoro sędzia nie wskazał na środek.
W autobusie, którym wracałem z Soccer City Stadium ta.Bajki włożyć… Jest, hmmm, jest trochę inaczej, niż sobie wyobrażałem. Ani lepiej, ani gorzej – po prostu inaczej. Dziś, a właściwie już wczoraj, dzięki uprzejmości Michała Zichlarza z "Faktu", z którym podróżowałem do Pretorii, zawitałem na Loftus Park Stadium.
Z niecierpliwością oczekiwałem na wieści od Michała. W końcu, po 16, gdy trwały już mecze Brazylii z Portugalią i WKS z Koreą Płn. przyszedł SMS - "Jadę". Wyjechaliśmy w sumie dość wcześnie, żeby spokojnie odebrać bilety do akredytacji. W biurze prasowym.

90 minuta

Się zbytnio od siebie i choć miały (i wciąż mają) sporo uroku, to jednak nie były one nigdy architektonicznymi cudeńkami. Od kilku lat wiele angielskich klubów systematycznie zmienia krajobraz wokół własnej murawy i powstają całkowicie nowe obiekty. Stoi już nowe Wembley, Emirates Stadium (Arsenal), City of Manchester Stadium i kilka innych, mniej piłkarsko znaczących aren. Na realizacje czekają nowe stadiony np. Tottenhamu, czy Liverpoolu. Powoli znika więc charakterystyczny (jak dotąd) brytyjski, futbolowy pejzaż, ustępując miejsca nowoczesności. A.