O czym chcesz poczytać na blogach?

Wellness

Sprzęt rehablitacyjny na świecie

Wellness

Autor: sprzetrehabilitacyjny Data: Styczeń 23, 2009

  • In: fitness
  • Comment!

W dobie wszechobecnej mody na fitness i tego rodzaju sprawy warto poszukać czegoś interesującgo. Czym można uzupełnić sprzęt fitness o jakieś ciekawe elementy sprawnościowo-pielęgnacyjne? Napewno, a ciekawym elementem może być tutaj wellness.

Czym jest wellness?

Jest to szeroko pojęta terapią reklasująca wodą. W skład wellnessu wchodzą głównie wanny z hydromasażem oraz sauny parowe i suche wspomagające cerę.

Tagi: fitness, wellness

Odpowiedzi: 2 to "Wellness"

Bądź wellness!

Leków, że….że w wieku 70 lat wcale nie trzeba być niedołężnym!

Wellness to zdrowy tryb życia z zachowaniem dobrego stanu zdrowia i samopoczucia oraz wyglądu.

Osiągnieciu tego służą przede wszystkim :

-inteligentne(zdrowe) odżywianie

-suplementy

-aktywnośc fizyczna

-szeroko roumiana profilaktyka zdrowotnaW dobie horób cywilizacyjnych wynikających z masowo przetwarzanej żywności oraz mniej aktywnego stylu życia człowiek staje przed alternatywą : czy przeżyję ostatnie swoje 40 lat w stanie chorobowym ,płacąc za usługi medyczne i leki? Czy raczej będę wcześniej płacił na rynku wellness, aby te ostatnie 40 lat przeżyc w dobrym zdrowiu i kondycji ?Każdy z nas udziela sobie samemu prawidłowej odpowiedzi.Małgorzata Duda

Niezależny dystrybutor herbalife

http://www.mojafigura.com/4all

http://www.EkoZysk.com

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Blog ZmienStylZycia

Że sam stałem się dystrybutorem „Herbalife”. Aby wagę utrzymać stosuje program na utrzymanie wagi, przy którym praktycznie jem wszystko (ale z umiarem) oprócz kolacji (zastępuję ją suplementem). Potrafię już ocenić dość dobrze na oko, kiedy mogę przekroczyć dozwoloną ilość kilokalorii i nie robię tego.
  Muszę jednak przyznać się do jednej rzeczy. Mimo wszystko trudno jest mi utrzymywać się w mojej idealnej wadze – 66 ÷ 83 kg. Nie walczę jednak już z tym. Bez problemu potrafię utrzymać wagę na poziomie 85 kg i fantastycznie się przy tym czuje. Więc po co się katować. Byłoby to niezgodne z ideologią wellness.
  Startując na zawodach pływackich, bardzo często zdarza się tak, że śniadanie je się wcześnie 7.00 – 8.00 a start w ostatniej konkurencji jest np. o 16.00. Ciężko wytrzymać bo organizm domaga się kalorii. Doskonale do zwalczania uczucia głodu okazały się Batony Proteinowe „Herbalife”. Po 20 minutach od zjedzenia tego batonu uczucie głodu znika. Dołożyłem zaledwie 140 kcal i nie ma uczucia pełnego brzucha. Spokojnie mogę czekać na swoja konkurencję. Zauważyłem jednak, że moi konkurenci też stosują ten zabieg.
  Tak to właśnie było i jest ze mną.
 

masaz-spa-konsulting - Onet.pl Blog

Literami, że jest to całkiem moja wizja pracy z ciałem (oczywiście powstała na podstawie wiedzy z różnych masaży tj, głebokiego, Lomi Lomi, kalifornijskiego, klasycznego oraz technik relaksasyjnych, moich własnych pomysłów i terapeutycznej pracy ze stopą)

Pracuje cały czas czynnie zawodowo bo nie wyobrażam sobie nie robić tego jednocześnie ucząc innych. Cały czas zbieram doświadczenia podczas pracy zawodowej, a także nadal podnoszę swoje kwalifikacje w myśl zasady, że człowiek uczy sie przez całe życie.

 

Tyle o szkole i masażu. Poza tym zajmuję się również szeroko pojętym konsultingiem czyli doradztwem w ramach branży Spa & Wellness. Doradztwo to ma polegać na pomocy przy realizowaniu własnych koncepcji pzry otwieraniu własnego Spa bądź mniejszych projektów. Projekty ( SPARK Karolina Kempa-Cofta & Rafał Uryzaj) mogą być realizowane na każdym poziomie zaawansowania tj. od momentu powstania pomysłu i idei na otwarcie ośrodka; w momencie gdy projekt jest juz w budowie, a także gdy ośrodek juz działa -  w celu pomocy w dalszym rozwijaniu filozofii i kocepcji pierwotnej.

Doradztwo może byc również realizowane w celu usprawnienia działania ośrodka lub poprawy kodycji i zwiększenia zainteresowania ofertą. Dokształcaniem personelu w obrębie etykiety Spa itp.

madi24 blog

2002-08-09 02:07:55
tylek
czy to ze zaczynam miec wystajacy tylek jak jennifer lopez jest powodem do radosci czy nie?????????ciekawe jakie pupy lubia faceci.....
skomentuj (2)


2002-08-09 02:32:19
hmmmm
oto pare pytan ktore mnie nurtuja:
1. czy jak wroce on nadal bedzie na mnie czekal????????????
2. co zrobic zeby nie zwariowac w tej pierdolonej ameryce?
3. czy warto byc soba czy tez lepiej byc wyrachowana suka dla facetow i ich troszke powykorzystywac?
4. co zrobic jak sie ma ogromna ochote na seks???
koniec tego pieprzenia, ide sobie kupic jakis ciuszek , to poprawia humor (wellness chcesz cos z Rossa?)
skomentuj (4)

2002-08-15 02:21:04
down by the river
wczoraj poczulam ze zycie jest piekne.....splyw pontonem rzeka w dol, wokol las i gory, spokoj i cisza, kaczki na wodzie...obok 5 facetow, super kolesi, duzo smiechu, piwa, rozmow, wyglupow w wodzie.....stwierdzam ze niczego nie zaluje, nie zaluje przyjazdu tutaj. ale wiem ze bedzie mi ciezko wyjechac, mam tylu znajomych,co dzien poznaje siebie lepiej, jak sie zachowuje w roznych sytuacjach, jaka jestem. mam bardzo ciekawa osobowosc(slysze to na co dzien) bo to co tu wyrabiam przechodzi ludzkie pojecie.........szkoda tylko ze wszyscy faceci ktorzy.